Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poszukuje Apartamentu na wybrzeżu od Zadaru do Makarskiej

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
micha2502
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2014
Poszukuje Apartamentu na wybrzeżu od Zadaru do Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) micha2502 » 16.07.2014 17:24

Witam,

Jestem od tygodnia w Podgorze i od piątku 18.07 do czwartku 24.07 chciałbym zmienić miejsce.

Czego szukam:

Apartament dla 2 osób (łazienka, aneks kuchenny, klima, taras z widokiem na morze mile widziany)
Termin: 18.07 - 24.07
Miejsce: Na wybrzeżu od Zadaru do Makarskiej - wolałbym unikać większych miejscowości, ale bez przesady (żeby było się gdzie przespacerować wieczorem).
Cena: może mieć fundamentalny wpływ na wybór oferty :D

Do Chorwacji zajechałem pierwszy raz i bardzo mi się tu podoba, dlatego szukam już miejsca z perspektywą przyszłorocznych wakacji :)

Oferty proszę przesyłać pod postem lub na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam!
Michał
misiudg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 22.10.2012
Re: Poszukuje Apartamentu na wybrzeżu od Zadaru do Makarskie

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiudg » 17.07.2014 14:57

jak jesteś na miejscu to po co szukać w necie jak można przejść się po kwaterach i wybrać taką jaka odpowiada
masz ponad 200 km więc na pewno coś znajdziesz - trochę chęci :mrgreen:
micha2502
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2014
Re: Poszukuje Apartamentu na wybrzeżu od Zadaru do Makarskie

Nieprzeczytany postnapisał(a) micha2502 » 17.07.2014 20:30

Hej,

spokojnie, chęci mam dużo i w taki właśnie sposób jak opisałeś wyżej znalazłem się w Podgorze. Po prostu został mi ostatni tydzień i pomyślałem, że sprawdzę drugą stronę rezerwacji obiektów - nie na chybił trafił, a bardziej na zaplanowane działanie. Dostałem kilka odpowiedzi na maila, ale powiem szczerze, że przede wszystkim ceny mnie niemiło zaskoczyły. Zapewne zrobię tak jak napisałeś. Będę jechał i jechał i jechał, aż w końcu się gdzieś zatrzymam ;) Chyba, że samemu polecisz jakąś konkretną miejscówkę (już nie chodzi o apartament tylko miejsce w którym byłeś i Ci się spodobało)?
solarzmr
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.07.2014
Re: Poszukuje Apartamentu na wybrzeżu od Zadaru do Makarskie

Nieprzeczytany postnapisał(a) solarzmr » 18.07.2014 00:42

Dzień dobry,

nie będę zakładał nowego tematu.
Poszukuję dobrej, sprawdzonej kwatery dla dwójki dorosłych z dwójką dzieci (5 i 10 lat) w terminie 2-16 sierpnia.
Miejsce nie do końca określone, ale na odcinku Zadar - Split - Makarska

Jeśli ktoś może coś polecić to proszę o maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poszukuje Apartamentu na wybrzeżu od Zadaru do Makarskiej
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone