Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Posrednik Marcin Nowicki

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ZosiaA
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 23.07.2011
Posrednik Marcin Nowicki

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZosiaA » 23.07.2011 23:51

Witam,

prosze o kontakt osoby ktore korzystaly z uslug P. Marcina Nowickiego ( wyspa Ciovo ), czy byli Panstwo zadowoleni i czy polecacie ?

z gory dziekuje
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2011 00:07

a na co Ci pośrednik?
Kejter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kejter » 24.07.2011 02:01

ZosiaA napisał(a):Witam,

prosze o kontakt osoby ktore korzystaly z uslug P. Marcina Nowickiego ( wyspa Ciovo ), czy byli Panstwo zadowoleni i czy polecacie ?

z gory dziekuje


Pieniążki poszły się ten tego ?
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 24.07.2011 14:23

przed tym Panem już ostrzegano na forum- wystarczy wpisać jego imię i nazwisko do wyszukiwarki...
kaska777 napisał(a):Chciałabym ostrzec wszystkich, którzy załatwiają sobie kwaterę przez pośredników przed panem Marcinem Nowickim, który załatwia lokale na wyspie Ciovo w Chorwacji. Otóż człowiek ten jest zwyczajnym oszustem. Zadzwoniłem do niego 2 miesiące przed moim wyjazdem na Ciovo i poprosiłem o znalezienie apartamentu dla 4 osób, z balkonem lub tarasem. Pan Nowicki wysłał mi zdjęcia ładnego apartamentu, z dużym tarasem, 2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny. Wszystko pięknie urządzone, czysto. Wysłałem mu zaliczkę w wysokości dokładnie 366 zł. Kiedy przyjechałem z rodziną na miejsce mój apartament okazał się kompletną ruiną, w łazience śmierdziało jak nie powiem z czego, w kuchni mieszkała....mysz ( właścicielka apartamentu z uśmiechem na twarzy przyniosła mi pułpapkę na gryzonie), kuchnia mała z dwuosobowym łóżkiem, lokal bez klimatyzacji, ani nawet wentylatora. Moim tarasem był podjazd dla samochodów, gdzie chodzili wszyscy turyści i stały samochody. Okazało się, że apartament którego zdjęcia wysłał mi Marcin Nowicki zajmują Niemcy. Kiedy zobaczyłem tą dziurę, postanowiłem poszukać czegoś na miejscu. ( Była 10 rano). Wieczorem zadzwoniłem do Pana Nowickiego i powiedziałem mu co zastałem w swoim apartamencie, zapytałem się dlaczego wysłał mi nieprawdziwe zdjęcia, powiedział, że były to zdjęcia PRZYKŁADOWE apartamentu ( jednym słowem, wysłał piękny apartament a zastałem slums). Powiedział, że absolutnie nie ma mowy o zwrocie zaliczki, ponieważ on uważa, że wywiązał się znakomicie ze swojego obowiązku.
Ja (11-08-2010 22:15)
Ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem, za ten "piękny" apartament chciał 65E, a był on warty maksymalnie 30E. MARCIN NOWICKI JEST ZWYKŁYM OSZUSTEM I KRĘTACZEM
bethowen
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bethowen » 16.01.2012 00:28

Zgadzam się z Tygryskiem co do p. Marcina Nowickiego. Ja znowu zamówiłem całe piętro na wyspie CIOVO dla 9 osób .Dałem zadatek równowartosci ok. 300 eu i miało byc pieknie.Na miejscu jak nas gospodarz zobaczył tyle luda to oczy zrobił jak 5 zloty!!!Okazało się ,że jest tylko spanie dla 6 osób.Gospodarz też potwierdzil,że p.Nowicki wiedzial,że jest tylko 6 spań!!!Oczywiście kontakt telefoniczny z panem Marcinem nic nie dał .Uważał ,że "powinnismy się zmieścic"!!!! Cale szczeście,że mielismy tak na wszelki wypadek materac a drugi dostaliśmy od gospodarza.Dzięki tylko przemiłym gospodarzom wspominam mile pobyt na wyspie.Ja już wiem,że już nie skorzystam z usług p. Marcina Nowickiego i innym też nie polecam
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 16.01.2012 22:46

jak ten temat dłużej powisi, to zapewniam, takich niezadowolonych będzie dużo, dużo więcej. Darujcie sobie tego pośrednika.
Na Ciovo przez nas 100% gwarancji apartamenty u Leona i ap. Cornelia.
Tylko wpisz sobie "szukaj".

pozdrav

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Posrednik Marcin Nowicki
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone