Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Posłuchajmy dziś wieczorem chorwackich piosenek

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
posłuchajmy...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 25.10.2002 13:39

:D A hoj z tratwy Waldek - ok.dzięki za rady na rilu jest b.dobrze.Vaald serdeczne dzieki za już prosze o jeszcze.Pozdrav.Waldek
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002
Piątek 21.00-24.00

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 25.10.2002 20:29

Zapraszam do wspólnego słuchania.Dziś na początek trochę Coloni,ET i podobnych, lekkich rytmów ale po 22-giej lekko zwolnimy.Potem Yugoton-kilka utworów po polsku i ich orginalne wersje.Przed pólnocą moja lista Top 10, a na koniec z nowej płyty Sunshine (najbliżej chyba do hip-hopu) kilka naprawdę ciekawych utworów.
Pozdrav dla bybusa,Waldka,Janko i hmmm.... Chorwacji :D
Janko
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 28.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janko » 26.10.2002 10:35

Dziekuje za pozdrowienia, niestety znowu sie dzis nie zalapalem , zeby posluchac, caly dzien nie usiadlem przy komputerzem. Moze nastepnym razem.

Pozdrawiam
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 27.10.2002 07:34

Start
Stach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stach » 27.10.2002 09:03

Vaald napisał(a):Start

Nie znam się na muzyce Chorwackiej (jeśli to muzyka HR, bo na forum zdaje się nawet Leon i inni mają czasem wątpliwości czy to nie serbska :twisted: albo inna jugolska :twisted: ) i nie jestem jej wielbicielem, ale informuję, że słucham Cię i jakość dźwięku jest średnia. Nie zrywa sygnału, ale odbieram jakby lekko przesterowane (głośniejsze dźwięki trzeszczą). W tej chwili "leci" Balasevic i Vuco (nawet przyjemne dla ucha :D ).
Pozdrawiam,
Stach
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 27.10.2002 09:22

Witam.Dzis obnizyłem do 32/22/mono ale widzę że jakośc spadła(dzięki za info),teraz podniosłem do 40.Jeśli się poprawi proszę o jakis znak.Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 27.10.2002 09:54 przez Vaald, łącznie edytowano 1 raz
Stach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stach » 27.10.2002 09:53

Nie, niestety nie Wiedeń :cry: . Jestem bliżej niż myślisz - Kraków. Jakość się wyraźnie poprawiła, jest super, szkoda, że mono. Sorry, muszę się już wyłączyć (wyjeżdźam na parę dni i nie będę mógł korzystać z żadnego komputera). Prośba do Ciebie: informuj w przyszłości o nadawaniu z większym wyprzedzeniem. Widzę z wypowiedzi na forum, że niektórzy się nie załapali, bo nie zdążyli przeczytać.

Vaald, brawo za pomysł :!: :!: :!: Wreszcie coś sensownego na tym forum od dłuższego czasu.

Pozdrawiam,
:D Stach
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 27.10.2002 14:40

Vaald napisał(a):Start


13.42 lullaby.....
dzieki :D
VAALD GDZIE KANDYDUJESZ BO MUSZE ODDAC GL0S !!!!
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 27.10.2002 14:43

No wiedziałem że jesteś po drugiej stronie i pamiętałem że to lubisz :lol:
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 27.10.2002 19:58

Stop.Po 12 godzinach powoli kończą mi się utwory :lol: .Dziękuję wszystkim słuchaczom.
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002
Thompson-koncert

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 13.11.2002 17:11

W sobotę 9-tego odbył się we Frankfurcie koncert Marko Perkovica Thompsona.Nie mogłem tam być :cry: więc będzie koncert prywatny.Sobota godz.19.30 (jak we Frankfurcie),a jako support wystąpi Dalmatino.Gdyby ktoś chciał w tym czasie pogawędzić o chorwackiej muzyce, będę na czacie.A w piątek od 20-tej coś tam będzie grało,jeśli chcesz możesz zaglądnąć i posłuchać tego co ja (taki big brother :lol: )
bybus
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 29.04.2002
Re: Thompson-koncert

Nieprzeczytany postnapisał(a) bybus » 14.11.2002 01:11

Vaald napisał(a):W sobotę 9-tego odbył się we Frankfurcie koncert Marko Perkovica Thompsona.Nie mogłem tam być :cry: więc będzie koncert prywatny.Sobota godz.19.30 (jak we Frankfurcie),a jako support wystąpi Dalmatino.Gdyby ktoś chciał w tym czasie pogawędzić o chorwackiej muzyce, będę na czacie.A w piątek od 20-tej coś tam będzie grało,jeśli chcesz możesz zaglądnąć i posłuchać tego co ja (taki big brother :lol: )


8) 8) 8)
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 16.11.2002 09:36

Oto alternatywny sposób na wspólne słuchanie: kliknij tu http://62.179.28.111:8000 ,teraz możesz zobaczyć status radia,listę piosenek oraz oczywiście połączyć się (zakładka "listen") i posłuchać.Jeśli jednak widzisz "Nie można wyświetlić strony" to znaczy że nie jestem połączony.Pozdrawiam.
Amar
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 23.07.2002
kiedy następna audycja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amar » 22.11.2002 16:30

Dopiero teraz zauważyłem ten wątek. Kiedy następna audycja? Bardzo chętnie posłucham...
Vaald
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 19.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vaald » 06.12.2002 16:47

Za oknem jakieś resztki śniegu,zimno,wiatr.Dopadła mnie nostalgia,więc będę się leczył chorwackimi piosenkami,gdzieś tak do północy.Okienko otwarte,więc jeśli ktoś chce dołączyć....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Posłuchajmy dziś wieczorem chorwackich piosenek - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone