Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Posiłek na objazdówce Lenart Ptuj

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 20.06.2013 13:45

dids76 napisał(a):My w ubiegłym roku jedliśmy tutaj:
http://www.primici.com/kontakt.html
Jedzenie dobre, na zewnątrz plac zabaw i boisko.



W tym roku też mam tam się zatrzymać w drodze powrotnej.W tamtym postój był przy "Siwej Czapli"(jedzenie dobre i bardzo dużo :D )ale dla dzieci to raczej nie za bardzo.
dar37@wp.pl
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 27.03.2013
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) dar37@wp.pl » 20.06.2013 14:05

a coś dla małego w wieku 2 lat ? Gdzieś czytałem o jakiejś restauracji Trnovska vas - Gostišče Pri sivi čaplji.
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 20.06.2013 14:09

dar37@wp.pl napisał(a):a coś dla małego w wieku 2 lat ? Gdzieś czytałem o jakiejś restauracji Trnovska vas - Gostišče Pri sivi čaplji.



To jest ta "Siwa Czapla".Restauracja przy drodze,niestety nie widziałem przy niej placu zabaw itp.
lukidgr7
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.07.2013
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukidgr7 » 08.07.2013 17:23

spalem tam w zeszlym roku. Nie jestem pewien ale plac zabaw chyba jest za hotelem . Ze spaniem srednio natomiast jedzonko miod malina i niedrogo:)
sebak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 03.09.2004
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 17.07.2013 23:52

dids76 napisał(a):My w ubiegłym roku jedliśmy tutaj:
http://www.primici.com/kontakt.html
Jedzenie dobre, na zewnątrz plac zabaw i boisko.

Też tam byliśmy, bardzo dobra pizza, rozsądne ceny, dla dzieciaków duuuuużo miejsca.
I o ile dobrze pamiętam można płacić kartą co jest szczególnie przydatne dla wracających już z wakacji :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.07.2013 05:29

Można płacić kartą. W tym roku zatrzymywaliśmy się tam w obie strony, pokopałem z synem trochę w piłkę, porzucałem do kosza. Można się trochę poruszać po kilku godzinach za kółkiem :wink:
Użytkownik usunięty
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2013 07:22

dids76 napisał(a):My w ubiegłym roku jedliśmy tutaj

Co roku tylko tutaj :D
W tam i z powrotem :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: posiłek na objazdówce autostrady w Słowenii

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.07.2013 13:52

alessandro1977 napisał(a):
dids76 napisał(a):My w ubiegłym roku jedliśmy tutaj

Co roku tylko tutaj :D
W tam i z powrotem :D

Tak, my z synem jesteśmy bardzo pizzożerni, a żona nie przepada, mamy problem żeby ją gdzieś na pizzę "wyciągnąć". Jest to jedyna pizzeria do której ona sama chce iść i co najdziwniejsze je tam pizzę :wink:
Trudno by było tego nie wykorzystać :mrgreen:
obiadek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 21.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) obiadek » 16.09.2014 21:36

odświeżę bo zdaje się jadłem w tym miejscu ale tam była tylko pizza. Pizzeria Mamić, Mimić jakoś tak od nazwiska, pizza z pieca, smaczna, knajpka- zdziwienie na twarzy miejscowych pijących piwo było jak przyjechali przyjezdni. Cena niska bo za dwie duże soki i kawę to 13 euro. Możliwość na wynos bo knajpka nastawiona raczej na dowóz
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 02.11.2014 11:49

https://www.google.pl/maps/place/Gastho ... 149dd7398d
Ja polecam ten Gasthof, zawsze się tam zatrzymujemy, rosołek świeżutki z ręcznie robionymi kluskami, Knoblauchsuppe genialna, Sznycelki "słychać jak kucharka rozklepuje" generalnie bardzo smacznie, rodzinnie i w akceptowalnej cenie. Zupki 3,5 - 4,5 E, Drugie dania około 9,00 E, piwo Puntigamer (lokalne) 2,5 E
Obrazek
CRO-kodyl
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 01.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CRO-kodyl » 29.12.2014 15:03

Ja zaś mogę polecić gospodę Svarc we wsi Radehova. Tanio, pysznie i nawet plac zabaw jest, jak ktoś potrzebuje :)
mario03
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 01.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario03 » 02.01.2015 01:14

Ptuj i restauracja Pomaranca.
Jemy tam z żoną i dzieciakami od dwóch lat, najczęściej w drodze powrotnej z CRO.
cro-pl
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.07.2015
Restauracje, zajazdy na trasie do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro-pl » 18.07.2015 15:10

Witam,
Wybieramy się jutro do Chorwacji :D . Jedziemy z Trójmiasta do Szybenik przez Czechy, Austrię, Słowenię z noclegiem w Brnie (2 dzieci więc nie ma co szaleć).
1) Czy ktoś mógłby polecić jakieś sprawdzone dobre miejsca, gdzie można coś dobrze zjeść (i niedrogo ;). Najlepiej w Słowenii.
2) Dla pewności chciałbym się upewnić czy już przed granicą z Austrią trzeba mieć naklejoną winietę? Ktoś na forum napisał że to koniczne aby nie dostać mandatu. Natomiast na planie autostrad w Austrii trasa do Schrick jest niby bezpłatna.
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 18.07.2015 19:49

cro-pl Witamy nowy-uzytkownik-tu-sie-witamy-z-nowymi-cro-forumowiczami-t9747-11070.html#p1618987
Do jutra masz jeszcze dużo czasu aby znaleźć odpowiedzi na Twoje Pytania.
Nie czytałeś poprzednich postów :?: Np kolegi dids, damianołódź, CRO-kodyl, mario03, itd :idea:
Całą Austrię możesz przejechać poza autostradami i ekspresówkami. Winieta wtedy nie jest potrzebna.
Szerokiej drogi :papa:
sandomingo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandomingo » 19.07.2015 16:19

Dwa tygodnie temu w drodze do CRO skusiłem się na Siwą Czaplę - jedzonko godne polecenia. Pyszna zupa czosnkowa (zamówiliśmy niby 2 porcje ale kelner przyniósł całą wazę i 4 talerze) i niezła pizza
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Posiłek na objazdówce Lenart Ptuj - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone