Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Posągi, pomniki......itp.

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.04.2013 19:09

Faktycznie w zagadkach się ruszyło :wink:
A co do fotek......ostanią masz na myśli :wink: :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 03.04.2013 19:57

Ano ostatnią :)

To Powiśle, a w zasadzie Solec.
Dawna jurydyka i rynek Solecki a przy nim uroczy kościół Świętej Trójcy z przełomu XVII i XVIII wieku.

A przy tym kościółku takie rzeźby ...:
Obrazek
Obrazek

Zaraz obok jest Park Śmigłego-Rydza, gdzie też sporo śladów tych z ostatniej można spotkać :)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.04.2013 20:05

Na prawdę, podziwiam zasoby, Twoich szuflad :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 03.04.2013 20:09

Sam podziwiam :D
Nawet sobie nowy temat na blogu otworzyłem ;)

Skoro już jesteśmy na Powiślu, to nie może zabraknąć Czerniakowa ...:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ta ostatnia płaskorzeźba dwa razy, bo nie mogłem się zdecydować, za to brakuje kilku elementów które można znaleźć w okolicy, ale chyba je kiedyś nadrobię ;)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.04.2013 20:12

To sobie zaglądnę, jeżeli to ten :wink:

Hmmm, ta jedna fotka, jakaś taka znajoma :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 03.04.2013 20:19

Masz na myśli tego z talerzem?
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.04.2013 20:25

Nie wiem, czy tam talerz jest czy nie, ale coś o drzewach i korzeniach :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 03.04.2013 20:44

Aaaaa, to :D


Ostatnio spotkał mnie zaszczyt taki, że znów, jeden z wpisów, okazał się pomocnym przy rozwiązaniu jednej zagadki z przeszłości i poczynił jako narracja pewnego wydarzenia, więc wychodzi na to, że warto coś tam od czasu do czasu skrobnąć ;)

Obrazek
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.04.2013 20:47

Na razie to, bo więcej nie szukałam :wink: :D
na razie :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 03.04.2013 21:26

ostatnie z zapożyczonych :wink:

Obrazek
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.04.2013 11:35

No to po Mazowszu się poporuszamy trochę dla odmiany ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 04.04.2013 14:31

Dla odmiany, to zaczynasz pomniki porządkować :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.04.2013 17:59

No bo cały czas warszawskie pokazuję, to dla odmiany będzie ... Mazowsze :)
Tylko nie powiem skąd ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 04.04.2013 18:17

Miałam na myśli inne miejsce :wink:
Ale te, tutaj......jak najbardziej jestem za :D
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 05.04.2013 19:57

A to było dziwne miasto. Zawiodłem się na nim, mimo, że strasznie słynne.

Obrazek
Obrazek

Może kiedy tam wrócę, bo daleko niby nie mam, za to kilka dziwnych rzeczy tam zauważyłem.
Na przykład taki znak, symbol?:
Obrazek
Obrazek

Dość dziwnym był widok takiej dość nietypowej fontanny w tym miejscu:
Obrazek

Ale ogólnie to bida z nędzą :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Posągi, pomniki......itp. - strona 48
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone