napisał(a) weldon » 04.08.2013 19:55
napisał(a) ASIULA HK » 04.08.2013 20:01
napisał(a) weldon » 04.08.2013 20:08
napisał(a) ASIULA HK » 04.08.2013 20:18
napisał(a) weldon » 04.08.2013 20:35
napisał(a) ASIULA HK » 04.08.2013 20:37
weldon napisał(a): Jak to mówią: nic nie dzieje się bez przyczyny
napisał(a) Vjetar » 07.08.2013 13:03
napisał(a) longtom » 07.08.2013 13:05
Jacek S napisał(a):WaWa
napisał(a) Vjetar » 07.08.2013 13:09
napisał(a) longtom » 07.08.2013 13:13
Jacek S napisał(a)::D A skąd wiesz, że długo?Nie ma exifa.
napisał(a) Vjetar » 07.08.2013 13:53
longtom napisał(a):Jacek S napisał(a)::D A skąd wiesz, że długo?Nie ma exifa. No bo już sporo warszawskich fotek, z różnych miejsc, pokazałeś.Na mój gust to nie jest dorobek jednego wieczoru.
napisał(a) ASIULA HK » 07.08.2013 15:30
longtom napisał(a):Jacek S napisał(a):WaWaPodoba mi się.pzdr
napisał(a) Vjetar » 07.08.2013 16:05
Miecia napisał(a):longtom napisał(a):Jacek S napisał(a):WaWaPodoba mi się.pzdr Mnie również
napisał(a) ASIULA HK » 21.08.2013 23:16
napisał(a) weldon » 21.08.2013 23:29
Powrót do FotoCroClub - dyskusja