Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Portal

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przemek568
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2012
Portal

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek568 » 16.08.2012 16:15

Poszukuje portalu dzieki któremu bede mógł zarezerwować noclegi w 2013 roku w Chorwacji. Chodzi mi o to żeby ten portal był pewny 100% i żeby nie było żadnej niespodzianki
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 17.08.2012 16:08

Na pewno warto skorzystać z kwater polecanych przez uzytkowników forum, poczytać relacje z podróży gdzie opisane są warunki, plaże , odległości do sklepów czy knajpek. Myślę, że to najlepsze źródło, bo ten co pisze był i widział a nie trzyma przed sobą oferty internetowej albo katalogu.
Ja dzięki forum mialam w tym roku super warunki, jeszcze wspanialszych gospodarzy i mogę z czystym sumieniem napisać, że były to idealne wakacje, a w Chorwacji byłam 8 raz.
Raz jechałam z portalem orebic.com, ale okazało się że moja cała zaliczka jest zarobkiem dla nich, i od tego czasu szukam sama, bez oplat za obsługę, która jest w sumie w czasach internetu zbędna.
przemek568
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemek568 » 17.08.2012 20:04

a Mogła by mi Pani polecic cos konkretnego byłbym bardzo wdzięczny, bo w przyszłym roku zamierzamy wybrąc sie pierwszy raz do Chorwacji w 3 osoby. Ja z Dziewczyną i Przyjaciel. Oczywiście 2 sypialnie ;p


Pozdrawiam
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 18.08.2012 10:31

Najpierw przeszukaj to
namiary-na-kwatery-i-apartamenty-t25102.html
dalmacja-poludniowa-kwatery-polecane-przez-forumowiczow-t33710.html
dalmacja-srodkowa-kwatery-polecane-przez-forumowiczow-t33513.html
a ja szukam też poprzez:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
w poprzednich latach byłam w:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Te dwie sypialnie to może być sypialnia plus kuchnia z rozkladanym łożkiem, albo dwie sypialnie plus kuchnia ale zwykle to od razu podnosi cenę. Czytaj forum cro.pl. I koniecznie na zimowe wieczory
nasze-relacje-z-podrozy-f22.html
A jak szczególnie spodoba Ci się jakaś miejscowośc wpisz w google apartmani i nazwę tej miejscowości i bedziesz miał strony do właścicieli. Trzeba trochę się napracować ale warto.
Na pewno znajdziesz swoje miejsce na wakacje. Pozdrawiam
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 06.09.2012 10:52

2salamandra22 napisał(a):Najpierw przeszukaj to
namiary-na-kwatery-i-apartamenty-t25102.html
dalmacja-poludniowa-kwatery-polecane-przez-forumowiczow-t33710.html
dalmacja-srodkowa-kwatery-polecane-przez-forumowiczow-t33513.html
a ja szukam też poprzez:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
w poprzednich latach byłam w:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Te dwie sypialnie to może być sypialnia plus kuchnia z rozkladanym łożkiem, albo dwie sypialnie plus kuchnia ale zwykle to od razu podnosi cenę. Czytaj forum cro.pl. I koniecznie na zimowe wieczory
nasze-relacje-z-podrozy-f22.html
A jak szczególnie spodoba Ci się jakaś miejscowośc wpisz w google apartmani i nazwę tej miejscowości i bedziesz miał strony do właścicieli. Trzeba trochę się napracować ale warto.
Na pewno znajdziesz swoje miejsce na wakacje. Pozdrawiam



co jest wchodząc do tych linków (po ówczesnym zalogowaniu) otrzymuję informację "Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział." co jest grane? :evil:
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 06.09.2012 10:58

Były przyklejone wątki np: z podziałem na regiony, bank kwater itp. komu to przeszkadzało? :cry:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 14.09.2012 14:05

Powiem szczerze - juz mnie to wnerwia !!!!!!!!!!!!

chciałem poszukać sobie czegoś sprawdzonego na przyszły rok - a tu ZONK !!!!!!!!!
Nie ma - przeniesione nie wiadomo gdzie ...........

Coś mi tu śmierdzi ..........
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 14.09.2012 14:35

przemek568 napisał(a):a Mogła by mi Pani polecic cos konkretnego byłbym bardzo wdzięczny, bo w przyszłym roku zamierzamy wybrąc sie pierwszy raz do Chorwacji w 3 osoby. Ja z Dziewczyną i Przyjaciel. Oczywiście 2 sypialnie ;p


Pozdrawiam


na wakacyjnych wyjazdach nic nie jest oczywiste :)
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 14.09.2012 14:36

pawelli napisał(a):Powiem szczerze - juz mnie to wnerwia !!!!!!!!!!!!

chciałem poszukać sobie czegoś sprawdzonego na przyszły rok - a tu ZONK !!!!!!!!!
Nie ma - przeniesione nie wiadomo gdzie ...........

Coś mi tu śmierdzi ..........


Ja też żałuję, bo szukanie wcale nie jest łatwe. Nawet na założonym wątku marna skuteczność.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 18.09.2012 13:17

Ja też się wlaśnie lekko zdenerwowałam. Bank kwater to był temat wprawdzie zaśmiecony postami typu : szukam , podajcie namiary itp. ale można coś było z niego wyciągnąć. Teraz kiła i mogiła. W relacjach nie można podać namiarów na kwaterę, coś mi się wydaje że sens forum z znacznym stopniu zanika. Ja nigdy nie byłam w żadnym apartamencie dwa razy, lubię poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Bardzo cenię sobie opisy cromaniaków. Właśnie na forum z relacji wybieram miejsca na przyszły rok i co? Wychodzi na to, że jak za czasów cenzury będziemy w relacjach przemycać informacje na temat kwatery i gospodarzy by ktoś mógł odwiedzić miejsce, które bardzo nam się podobało a zwłaszcza ludzi, którzy sprawili, że ten pobyt szczególnie przypadł nam do gustu. Bedziemy pisać np. apartament w miejscowości takiej a takiej przy ulicy tej i tamtej , a 3 strony dalej gospodyni miała na imię tak i tak, 5 stron dalej : goszcząca nas rodzina taka i taka. Stary cromaniak trafi na stronę apartamentu, bo wie jak szukać. Można i tak ale PO CO?
Wszyscy jesteśmy zabiegani i brakuje nam czasu ( np. na wysyłanie zapytań o namiary do ludzi z forum, a potem okaże się że interesują nas 4 apartamenty a opisywana kwatera ma tylko 2, a tego w relacji nie było, prościej od razu wejść na stronę kwatery) chociaż spotkałam się z głosami, że przekopać się przez forum i coś znaleźć to wyczyn, zawsze znalazłam tam fajne namiary. Tegoroczne wakacje spędziliśmy u rodziny, którą odwiedzili inni i relacja z ich pobytu sprawila, że wybraliśmy właśnie to miejsce. Mogę z czystym sumieniem napisać, że wyjazd udał się idealnie.
Mam wrażenie jakby mnie ktoś okradł, zabrał mi czystą radość z dzielenia się wrażeniami, miejscami i poznanymi ludźmi. Dlaczego traktuje się mnie jak naganiacza? Protestuję!
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 19.09.2012 09:49

Żeby nie było....ja nie jestem przeciwko nowym rozwiązaniom. Nawet bym wolał dział płatny- REKLAMA APARTAMENTÓW. Wolałbym pełny portal, który na siebie zarabia (z takim potencjałem jaki tu jest i w CRO to się dziwię, że jeszcze nikt tego nie zrobił!!! Coś tam słabo z myśleniem biznesowym panowie... 8O :roll: ). Jestem natomiast przeciwny takiemu sposobowi ich wprowadzania jaki tu się odbywa. Bo to jest koszenie trawnika razem z kwiatkami...
Zróbcie to tak, żeby kwiatki zostały i dalej fajnie to wszystko wyglądało i żeby ci co te kwiatki posadzili nie mieli powodów do płaczu.
Pozdrawiam nową administrację i w razie czego służę poradą- a doświadczenie z prowadzenia portalu komercyjnego pewne mam.
Jak coś, to piszcie na wiadomy adres. :) :wink:

Pozdrav.

P.S. Richu, Ty wiesz dobrze co robi niejaki Zdzichu i wiesz z jakim "uznaniem" spotykają się jego działania...
Nie popełniaj tych samych błędów. Proszę... :wink:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone