Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

porównania ????

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
swiniakk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 29.06.2005
porównania ????

Nieprzeczytany postnapisał(a) swiniakk » 04.12.2005 14:02

Witam. W tym roku byłem w okolicach Trogiru a dokładnie Marina a na następną wyprawe chcemy się wybrać dalej na południe może gdzieś w okolice Dubrownika i pytanie czy tamte rejony jakoś bardziej się różnią : klimatem, ceną i może jakieś fajne propozycje gdzie się udać ( najbardziej odpowiada jakaś mała miejscowość wypoczynkowa ale blisko większej aglomeracji) a i czy nie ma problemu z szukaniem w ciemno tak jak na środkowej dalmacji. pozdrawiam
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 04.12.2005 14:24

Im dalej na poludnie to jest w moim przekonaniu ..... ładniej :)))

Oczywiscie sa od tej reguly wyjatki ;)

Sytuacja z zakwaterowaniem jest wg mnie podobna.
Klimat? Może 2 stopnie bedzie cieplej w Cavtacie niz w Szybeniku ;)

Dubrovnik jest piekny choc zatlocozny jak nasz Karkow :)

A.
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 04.12.2005 15:17

swiniakk napisał(a):Witam. W tym roku byłem w okolicach Trogiru a dokładnie Marina a na następną wyprawe chcemy się wybrać dalej na południe może gdzieś w okolice Dubrownika i pytanie czy tamte rejony jakoś bardziej się różnią : klimatem, ceną i może jakieś fajne propozycje gdzie się udać ( najbardziej odpowiada jakaś mała miejscowość wypoczynkowa ale blisko większej aglomeracji) a i czy nie ma problemu z szukaniem w ciemno tak jak na środkowej dalmacji. pozdrawiam

Czy termin "interpunkcja" jest Ci cokolwiek znany?... :?

Byłem w Marinie przez 1 dzień, u znajomych z wizytą, i nie podobało mi się bardzo! Zarówno sama miejscowość, jak i okolica. Zaryzykowałbym więc twierdzenie, że gdziekolwiek byś nie pojechał, to i tak będzie lepiej... ;)
Generalnie na południu podoba mi się bardziej i rzeczywiście jest chyba trochę taniej.

PozdraV
J.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 04.12.2005 20:49

Polecam Żupę Dubrovacką kilka kilometrów za Dubrovnikiem.Ze znalezieniem taniego lokum nie ma problemu,ładne plaże,do Dubrovnika można dojechać autobusem,trochę straszą powojenne ruiny,ale to sama historia "naszej"Chorwacji.
Pozdrawiam.
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 07.12.2005 21:48

Byłem w Marinie 2 razy ,ale kiedy to było...?
Na początek było to dobre miejsce - wszędzie w miarę blisko.
Potwierdzam ,im dalej na południe tym piękniej.
Już Riviera Makarska Cię zauroczy.
Wyspy też są ciekawe.
Pozdrav :lol:
bosc
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) bosc » 19.12.2005 13:45

Wszystko zależy od oczekiwań. Byłem z rodzinką w Marinie w 2001 roku. Było naprawdę fajnie. Bliskość Trogiru też była plusem. Nasi gospodarze polecili nam Baśką Wodę. też polecam choć ceny były troszkę wyższe.
MURTER
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 18.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) MURTER » 08.01.2006 22:20

Na południu ładnie, to fakt!
Jednak osobiście uważam, że im dalej od Splitu na południe tym "Jadranka daje więcej kłopotu i hałasu!
Gdy mieszkasz dalej od niej to fajnie. Jednak uważam, że Północna Dalmacja jest najładniejsza i wszedzie blisko!
staniław
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) staniław » 13.01.2006 14:44

bosc napisał(a):Wszystko zależy od oczekiwań. Byłem z rodzinką w Marinie w 2001 roku. Było naprawdę fajnie. Bliskość Trogiru też była plusem. Nasi gospodarze polecili nam Baśką Wodę. też polecam choć ceny były troszkę wyższe.


Możesz podac namiary na apartament? Dziękuje Pozdr.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone