Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PoreĆ -hotele

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sti555
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 15.09.2006
Porec Laguna Park

Nieprzeczytany postnapisał(a) sti555 » 15.09.2006 18:44

Witam.
Czy moze zna ktos ten hotel i moze mi udzielic kilka informacji.
Z gory dziekuje.
A*M*E*L*K*A
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2008
Poreć -hotele

Nieprzeczytany postnapisał(a) A*M*E*L*K*A » 21.01.2008 14:43

Chciałam wyjechać na Istrię od 16 czerwca
jestem zainteresowana Hotelem LAGUNA PARK ,lub LAGUNA MATERADA
kontaktowałam się z biurem TUI i WAKACJIE.PL -w pierwszym kosztuje
868 EUR -na 1 tydzień dla dwóch osób tj ok.3211pln -pytałam co za to to tylko pokój w hotelu i 2 posiłki .
Zapytałam o rezydenta -po czym usłyszałam ,że pani jest zdziwiona że mogę o coś takiego pytać i usłyszałam ,że w żadnym wypadku.....
Taka sama reakcja w biurze WAKACJIE .pl tylko 78 EUR mniej-pytałam o wielkość pokoju i o piętro zdziwienie było duże /prawie a co to mnie obchodzi/ -nie mo możliwości żeby biuro się dowiedziało.
Czy w tej sytuacji nie lepiej samemu wykupić -po przyjeżdzie do hotelu
Mam gorącą prośbę do osób które mieszkały w tych hotelach o informacjię czy mogę jechać w "ciemno" :cry: :cry: /i ile to może tam kosztować?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.01.2008 18:03

A*M*E*L*K*A napisał(a):...Czy w tej sytuacji nie lepiej samemu wykupić -po przyjeżdzie do hotelu
Mam gorącą prośbę do osób które mieszkały w tych hotelach o informacjię czy mogę jechać w "ciemno" :cry: :cry: /i ile to może tam kosztować?

W ciemno nie musisz. Te hotele leżą na tzw. Błekitnej Lagunie w Porecu i posiadają swoja stronę internetową: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jest jednak małe ALE.....prawdopodobnie ani w "ciemno" ani w "jasno" nie uda Ci się tam wynająć pokoju, gdyż są to dość oblegane hotele w tym rejonie i zazwyczaj wszystkie pokoje są wykupione na cały sezon przez firmy typu Neckermann, TUI itp. więc prawdopodobie bez pośrednictwa biura nic nie wyjdzie.
Ale.....spóbować drogą mejlową zawsze można, biorąc pod uwagę, że na w.w. stronie www masz formularze rezerwacyjne :wink:
Natomiast co do jakości usług w tych hotelach to moim zdaniem jest OK (szczególnie kuchnia :wink: ) Hotele Park i Materadę znam z widzenia natomiast z autopsji Galeb i Delfin. Wszystkie te hotele są w jednym miejscu a różnią sie ilością gwiazdek
A*M*E*L*K*A
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) A*M*E*L*K*A » 21.01.2008 19:24

dziękuję Piotrek_B za odpowiedż -myślałam że jak to jest przed sezonem
to będzie można się zakwaterować -może zadzwonię to hotelu i coś się dowiem .
Jeśli Ktoś się znajdzie kto był w tych hotelach to proszę o informację
Ja byłak w Opatiji w Hotelu Istria ,ale już tam nie chcę jechać ,ale wspominam bardzo dobrze :lol: :lol:
A*M*E*L*K*A
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) A*M*E*L*K*A » 22.01.2008 11:40

cześć
Czy moze zna ktos ten hotel i moze mi udzielic kilka informacji.
Z gory dziekuje :lol: :lol: :lol:
Marcin1974
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 18.01.2008
Porec - Hotele

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1974 » 23.01.2008 16:37

Amelka - my byliśmy (w 3 osoby) w Porecu we wrześniu 2007r. w Hotelu Delfin. Rezerwację robiłem przez biuro podróży Adriatyk. Hotel ok, wyżywienie - rewelacja (śniadania, obiadokolacje)! Generalnie jest sporo hoteli w niezłym standardzie oi dobrej cenie, ale trzeba robić rezerwację przez biuro. Niekoniecznie przez Neckermann'a czy TUI (kilka mniejszych biur oferuje wakacje w hotelach w Porecu. w różnych cenach i standardzie).

pozdrav :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 23.01.2008 16:57

Wchodzisz na stronę hotelu i przez ,,Booking form'' robisz rezerwację tego co Cię interesuje.W ,,Materadzie'' w tym terminie co Cię interesuje w pokoju z balkonem na morze kosztuje 48 euro na dzień ze śniadaniem i obiadokolacją- osoba.Więc warto.
A*M*E*L*K*A
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) A*M*E*L*K*A » 25.01.2008 12:35

Bardzo proszę o podpowiedż czy w tym hotelu to 630 euro jest za 1 czy 2 osoby -gdzie się mogę o tym dowiedzieć zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link -dziękuję :lol:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 25.01.2008 12:40

A*M*E*L*K*A napisał(a):Bardzo proszę o podpowiedż czy w tym hotelu to 630 euro jest za 1 czy 2 osoby -gdzie się mogę o tym dowiedzieć zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link -dziękuję :lol:

Przecież pisze z boku,,Ceny są za pokój i za 7 nocy/e. ''
A*M*E*L*K*A
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) A*M*E*L*K*A » 26.01.2008 22:31

Naprawdę nikt nie mieszkał w Hotelu LAGUNA PARK w Poreci :lol: :lol:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 27.01.2008 00:32

A*M*E*L*K*A napisał(a):Naprawdę nikt nie mieszkał w Hotelu LAGUNA PARK w Poreci :lol: :lol:

Porecu chyba.W Poreci piszą chorwaci.
Sysia_86
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 13.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sysia_86 » 14.02.2008 09:59

Ja właśnie dwa dni temu zrobiłam rezerwację w Laguna Materada i na razie wszystko w porządku - miejsca są. Podana cena dotyczy opłaty od jednej osoby. Radzę również zarezerwować sobie przez ich stronę bo przez biuro to się w ogóle nie opłaca.

Mam pytanie: czy w terminie 30.08-06.09, kiedy będziemy tam przebywać, w Porecu jest nadal tak samo ciepło, czy może pogoda jest już różna?
darfa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 14.07.2003
Laguna Park POREč

Nieprzeczytany postnapisał(a) darfa » 08.05.2016 21:34

Wybieram się w lipcu tego roku do Laguna Park Village z biurem LOGOS TOUR. Nie mogę znaleźć żadnych wiadomości i opini na temat tego miejsca. Jadę z synem 9 letnim ,chciałam dowiedzieć się czy jest przy hotelu plaża? Na zdjeciu wygląda tak jak by bylo tylko wejście do morza po drabinkach jak do basenu.Jak daleko jest do centrum? Czy ktoś tam był, czy ktoś napisze mi jakąś informację. Czekam na jakieś info.
pozdrawiam Iza
Użytkownik usunięty
Re: Laguna Park POREč

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.05.2016 22:20

darfa napisał(a):Wybieram się w lipcu tego roku do Laguna Park Village z biurem LOGOS TOUR. Nie mogę znaleźć żadnych wiadomości i opini na temat tego miejsca.


Opinii jest mnóstwo 8)

Wystarczy wpisać do google:

laguna park village porec

żeby mieć bardzo dużo opinii :!: :!: :!:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone