Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ponton na Chorwacje

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
flowera76
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 01.08.2003
Ponton na Chorwacje

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowera76 » 25.08.2003 15:17

Witajcie
Wlasnie z mezem wybieramy sie pierwszy raz w zyciu na Chorwacje ;-)
ja do tej pory burzujowalam sie w Hiszpanii i we Wloszech ))))
ale wszyscy mowia ze w chorwacji najpiekniej czy mozna wziazc tam
ponton taki wojskowy i sobie plywac np wokol wysepek na Hvar?
pozdrwaiam
flowercia ))))
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
emes
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 09.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) emes » 25.08.2003 15:27

Troche tam zeglowalem i jedyne papiery jakich ode nie wymagano to byla "prijava" - platne pozwolenie na plywanie. Oczywiscie wlasciciel jachtu zadal ode mnie wiecej "kwitkow" 8)

Nie wiem jak to wyglada w odniesieniu do pontonu (moze wyznacznikiem jest jego wielkosc, albo silnik). Sprobuj zapytac na stronie http://pl.croatia.hr/index.php

Jak sie czegos dowiesz to daj znac.

pzdr
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
ponton

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 25.08.2003 21:43

Plywamy co roku pontonem po wybrzezu chorwackim i nikt nigdy od nas nie wymagal zadnych dokumentow.Co do porownania z Hiszpania i Wlochami, faktycznie wybrzeze jest piekniejsze.Choc i w tamtych krajach mozna cos ciekawego znalezc jak Gargano we włoszech czy Port Grimau we Francji.Jesli chodzi o zwiedzanie to faktycznie Wlochy Francja i Hiszpania ale przynajmniej po miesiacu pobytu w Hiszpani bylismu 1.5 miesiaca i to bylo za malo Wlochy tez, ale co do Chorwacji ja sie kocha. :twisted:
Daga
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 02.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daga » 25.08.2003 22:40

flowera76 napisał(a):Witajcie
Wlasnie z mezem wybieramy sie pierwszy raz w zyciu na Chorwacje ;-)
ja do tej pory burzujowalam sie w Hiszpanii i we Wloszech ))))
ale wszyscy mowia ze w chorwacji najpiekniej czy mozna wziazc tam
ponton taki wojskowy i sobie plywac np wokol wysepek na Hvar?
pozdrwaiam
flowercia ))))
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Hejeczka...:) My równiez wybieram się na Hvar i bierzemy ze sobą potonik (na 2 dorosłe os.+2 dzieci - taki "lekko duży"...;)). W ubiegłym roku pływalismy sobie tym naszym "przybytkiem" po zatoczkach w okolicy Pisaka i nikt od nas nie żądał żadnych dokumentów. Myślę że w tym roku bedzie tak samo...:)

pzdr Daga
flowera76
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 01.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowera76 » 26.08.2003 08:09

Daga napisał(a):
flowera76 napisał(a):Witajcie
Wlasnie z mezem wybieramy sie pierwszy raz w zyciu na Chorwacje ;-)
ja do tej pory burzujowalam sie w Hiszpanii i we Wloszech ))))
ale wszyscy mowia ze w chorwacji najpiekniej czy mozna wziazc tam
ponton taki wojskowy i sobie plywac np wokol wysepek na Hvar?
pozdrwaiam
flowercia ))))
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Hejeczka...:) My równiez wybieram się na Hvar i bierzemy ze sobą potonik (na 2 dorosłe os.+2 dzieci - taki "lekko duży"...;)). W ubiegłym roku pływalismy sobie tym naszym "przybytkiem" po zatoczkach w okolicy Pisaka i nikt od nas nie żądał żadnych dokumentów. Myślę że w tym roku bedzie tak samo...:)

pzdr Daga


A gdzie dokladnie jedziecie na Hvar? czy macie juz jakies miejsca zarezerwowane? my szukamy jakis milych ludzi aby sie dolaczyc ewentualnie do jakiejs paczki bo nas po raz drugi ktos zostawil i ostatecznie jedziemy sami (((( bedziemy mieli znak szczegolny CRO.PL
jedziemy czerwonym renault chamade 19 z poczatkowa rejestracja DKL)))
pozdrawiam
bogusia
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 26.08.2003 11:38

Wracając do tematu pontonu - gdzie można kupić i jest wybór takich dmuchanych pontonów? Nie chodzi o jakieś dziadostwo z Geanta, ale o jakiś dobrej jakości towar - dmuchany i składany ponton - najlepiej z możliwością doczepienia małego, chodźby elektrycznego silniczka.
Może ktoś zna jakąś stronkę firmy produkującej z kolekcją
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 26.08.2003 11:59

DarekJ napisał(a):gdzie można kupić i jest wybór takich dmuchanych pontonów?

Zorientuj się na http://www.allegro.pl/ albo mocne uderzenie i np. http://www.myamaha.pl/pontony.htm
Daga
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 02.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daga » 26.08.2003 18:11

flowera76 napisał(a):
Daga napisał(a):
flowera76 napisał(a):Witajcie
Wlasnie z mezem wybieramy sie pierwszy raz w zyciu na Chorwacje ;-)
ja do tej pory burzujowalam sie w Hiszpanii i we Wloszech ))))
ale wszyscy mowia ze w chorwacji najpiekniej czy mozna wziazc tam
ponton taki wojskowy i sobie plywac np wokol wysepek na Hvar?
pozdrwaiam
flowercia ))))
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Hejeczka...:) My równiez wybieram się na Hvar i bierzemy ze sobą potonik (na 2 dorosłe os.+2 dzieci - taki "lekko duży"...;)). W ubiegłym roku pływalismy sobie tym naszym "przybytkiem" po zatoczkach w okolicy Pisaka i nikt od nas nie żądał żadnych dokumentów. Myślę że w tym roku bedzie tak samo...:)

pzdr Daga


A gdzie dokladnie jedziecie na Hvar? czy macie juz jakies miejsca zarezerwowane? my szukamy jakis milych ludzi aby sie dolaczyc ewentualnie do jakiejs paczki bo nas po raz drugi ktos zostawil i ostatecznie jedziemy sami (((( bedziemy mieli znak szczegolny CRO.PL
jedziemy czerwonym renault chamade 19 z poczatkowa rejestracja DKL)))
pozdrawiam
bogusia



Hejeczka:)))

Planujemy jechać do Ivan Dolac ( południowa częsć wyspy ).Mamy zamniar szukac kwater na miejscu...;)) czyli jedziemy w ciemno.Wyruszamy ok. 04.09 z Zielonej Góry w dwa autka ( my +nasze baby i nasi znajomi w takim samym składzie).Myślę ze mozemy "skrzyknąć" sie na miejscu. My jedziemy ciemno-zieloną Toyotą Avensis Combi ( numerki WXL...cos tam ) a znajomi Toyotą Corollą ( chyba też Combi i numerki chyba też warszawskie..;)))).

Jezeli miałabyś pytanka to pisz na maila : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


pzrd Daga
flowera76
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 01.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) flowera76 » 27.08.2003 08:04

Daga napisał(a):
flowera76 napisał(a):
Daga napisał(a):
flowera76 napisał(a):Witajcie
Wlasnie z mezem wybieramy sie pierwszy raz w zyciu na Chorwacje ;-)
ja do tej pory burzujowalam sie w Hiszpanii i we Wloszech ))))
ale wszyscy mowia ze w chorwacji najpiekniej czy mozna wziazc tam
ponton taki wojskowy i sobie plywac np wokol wysepek na Hvar?
pozdrwaiam
flowercia ))))
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Hejeczka...:) My równiez wybieram się na Hvar i bierzemy ze sobą potonik (na 2 dorosłe os.+2 dzieci - taki "lekko duży"...;)). W ubiegłym roku pływalismy sobie tym naszym "przybytkiem" po zatoczkach w okolicy Pisaka i nikt od nas nie żądał żadnych dokumentów. Myślę że w tym roku bedzie tak samo...:)

pzdr Daga


A gdzie dokladnie jedziecie na Hvar? czy macie juz jakies miejsca zarezerwowane? my szukamy jakis milych ludzi aby sie dolaczyc ewentualnie do jakiejs paczki bo nas po raz drugi ktos zostawil i ostatecznie jedziemy sami (((( bedziemy mieli znak szczegolny CRO.PL
jedziemy czerwonym renault chamade 19 z poczatkowa rejestracja DKL)))
pozdrawiam
bogusia



Hejeczka:)))

Planujemy jechać do Ivan Dolac ( południowa częsć wyspy ).Mamy zamniar szukac kwater na miejscu...;)) czyli jedziemy w ciemno.Wyruszamy ok. 04.09 z Zielonej Góry w dwa autka ( my +nasze baby i nasi znajomi w takim samym składzie).Myślę ze mozemy "skrzyknąć" sie na miejscu. My jedziemy ciemno-zieloną Toyotą Avensis Combi ( numerki WXL...cos tam ) a znajomi Toyotą Corollą ( chyba też Combi i numerki chyba też warszawskie..;)))).

Jezeli miałabyś pytanka to pisz na maila : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


pzrd Daga


hej hej my jedizemy juz 31.08 pewnie gdzies sie tam spotkamy)))))))))00
pozdrawiam flowercia

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone