Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pomozecie?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
reCk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 23.02.2004
Pomozecie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) reCk » 24.02.2004 01:54

HEJ !
Wybieramy sie z dziewczyna do Chorwacji w te wakacje -na poczatku lipca, szukamy miejscowosci z ladna plaza ale i tetniacym zyciem nocnym (mam 22 lata) POMOZCIE PROSZE BARDZO
Gdzie jest ladna promenada ewentualie starowka z klimatycznymi knajpkami, a jednoczesnie widac piekno kraju?
dziekuje i pozdrawiam
martuś

Nieprzeczytany postnapisał(a) martuś » 24.02.2004 09:05

Cześć ,
Myślę że GRADAC (za Makarską ) będzie świetnym miejscem , byłam tam 2 razy i w tym roku pewnie znowu tam pojadę, jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej (namiary na apartament , rozrywki nocne i te w dzień :-) )mój mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Marta
Bogusław Marinković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 15.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogusław Marinković » 24.02.2004 09:34

Chorwacja jest bardzo długim krajem i pytanie jest czy chcecie się zakotwiczyć w Istrii czy może Dalmacji.
Jeżeli chodzi o Istrie to proponuję: Pula, Poreć, Rovinj, Opatija.
W Dalmacji:Vodice, Makarska, Dubrovnik, Hvar na wyspie Hvar oraz Bol na wyspie BRAC.
Wszędzie jest pięknie ale decyzja nalęży do Was.
P.S. Oczywiście i Makarska.
Ostatnio edytowano 24.02.2004 11:08 przez Bogusław Marinković, łącznie edytowano 1 raz
Natasza
miejscowość

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natasza » 24.02.2004 10:20

Bogusław Marinković napisał(a):Chorwacja jest bardzo długim krajem i pytanie jest czy chcecie się zakotwiczyć w Istrii czy może Dalmacji.
Jeżeli chodzi o Istrie to proponuję: Pula, Poreć, Rovinj, Opatija.
W Dalmacji:Vodice, Makarska, Dubrovnik, Hvar na wyspie Hvar oraz Bol na wyspie BRAC.
Wszędzie jest pięknie ale decyzja nalęży do Was.


Popieram Bogusława! i namawiam na wyjazd do Dalmacji, a w niej proponuje Makarską, Dubrovnik :D -moje ukochane miejsca. Hvar też jest przepiękny, ale niestety dość drogi:( pozdrawiam
reCk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 23.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) reCk » 24.02.2004 13:27

dziekuje za info
a np. wiecej informacji o Basce na KRK, kurcze jade pierwszy raz w tak daleka podroz samochodem i szczerze mowiac obawiam sie troszke tego...
pozdrawiam
Wecol
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 16.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wecol » 24.02.2004 14:38

Mam prośbę co do informacji o Makarskiej.
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jakuza
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 02.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakuza » 24.02.2004 16:01

8) polecam: BAŚKA VODA,BRALA knajp, dyskotek nad samym morzem bez liku,różne style muzyczne, nastroje,itp. od wieczora do świtu.PZDR
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 24.02.2004 18:42

Zgadzam się z Jakuzą idealne dla wszych potrzeb jest Baska Voda ,Brela lub Tucepi
Grazka
reCk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 23.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) reCk » 26.02.2004 01:18

witam ponownie - a miejscowosc jest raczej do zwiedzania czy wypoczac tez sie da? (preferencje te co wyzej) Mam jeszcze jedno pytanko ile trzeba zaplacic w HK za kolacja dla dwoch osob z winem ewentualnie piwem w knajpce na promenadzie lub przy plazy? zastanawiam sie jeszcze nad ewentualna zmiana miejsca na Bulgarie, ma ktos jakies dowiadczenie z tym krajem?
pozdrawiam i byle do wakacji
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 27.02.2004 09:06

Danie mięsne ok 1 porcja ok/50 - 60 KN
Danie rybne ok 1 prcja ok 80 KN
Piwo 0,5 12 KN
Coca 0,25 12 KN
Piza 30 KN
Przy obecnym kursie Euro 1KN to średnio licząc 0,80 zł ( żeby mnie tu zaraz nie zliczowali to nie przelivczałam dokladnie według kursu bankowego )
Grazka :lol:
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 27.02.2004 14:26

reCk napisał(a):witam ponownie - a miejscowosc jest raczej do zwiedzania czy wypoczac tez sie da? (preferencje te co wyzej) Mam jeszcze jedno pytanko ile trzeba zaplacic w HK za kolacja dla dwoch osob z winem ewentualnie piwem w knajpce na promenadzie lub przy plazy? zastanawiam sie jeszcze nad ewentualna zmiana miejsca na Bulgarie, ma ktos jakies dowiadczenie z tym krajem?
pozdrawiam i byle do wakacji


Bułgaria- kwatera 7-8Leva lebszy standard z widokiem na morze 10Leva
Danie mięsne od 4-6Leva
Spageti 3L
Danie rybne od 5-9L
Pivo 0,5 1-1,5L :lol:
CoCa 1L
Pizza 4L
Kebab 2L
Owoce od 1-3L
Zupy 1-2L
Za 1e w 2003r płacono 1,96Leva.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 27.02.2004 21:09 przez Darmar, łącznie edytowano 1 raz
Guru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guru » 27.02.2004 20:41

Tanio.Ale jak tam jest?Czy w czerwcu jest ciepło?
reCk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 23.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) reCk » 28.02.2004 13:05

Wlasnie kurcze ponoc cieplo, cenny atrakcyjne, ale brak srodziemnomorskiego klimatu :(
Nie wiem czy mnie stac na Chorwacje, ja drobny studet moze uskrobie 7tys. nadwi osoby tylko dylemat czy z wyzeczeniami w Chorwacji, czy na pelnych obrotach w Bulgarii? :?
ps. je...ć polskich politykow :evil: i euro :D
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 29.02.2004 12:31

7 tyś. to może być mało.... :lol: :lol: wybacz mi ten uśmiech.
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 29.02.2004 13:21

:?: Darmar , ja także zacząłem mysleć o wakacjach w Bułgarii. Jeszcze nie w tym roku , bo decyzja juz zapadła , że jedziemy do Chorwacji ale może za rok. Widzę , że w temacie Bułgarii jesteś ekspertem. Nie jest to forum o Bułgarii , lecz o Chorwacji , więc nie chciałbym tu rozwijać tego tematu , ale gdybyś mógł na mojego maila wysłać swój namiar to skorzystałbym z Twojej uprzejmości i zadał kilka pytań dot. Bułgarii i ewentualnego wyjazdu tam samochodem. Mój mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Pozdrawiam , Jacek
Następna strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone