Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pomocy! Wielka prośba do cromaniaków!!!

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SABINA456
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.05.2017
Pomocy! Wielka prośba do cromaniaków!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) SABINA456 » 19.06.2017 09:28

Witam. Właśnie wczoraj dostałam wiadomość od właścicielki apartamentu, że zostawiliśmy sporą ilość kosmetyków w szafce. Prośba do Was, może znajdzie się dobra dusza, która będzie przejazdem w Biogradzie na Moru lub będzie spędzać tam wakacje i odebrałaby te kosmetyki? Koszt wysyłki z Chorwacji do Polski jest duży, wiec lepiej wysłać to z Polski. Oczywiście pokryje koszty wysyłki i dodam jakiś gratis za fatyge :D . Jeżeli znajdzie się jakaś dobra dusza proszę o kontakt podam dokładny adres i dane.
Załączniki:
20170613_180312-1024x1820.jpg

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylkocron
Pomocy! Wielka prośba do cromaniaków!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019