Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pomocy

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lilianna
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.01.2006
pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lilianna » 24.01.2006 16:26

Wybieram się w sierpniu 9 osób do Chorwacji.proszę o pomoc w znalezieniu
apartamentu chodzi mi o wyspy hvar lub brac.Korczula słyszałam ze jest droga. Może ktoś ma namiary na apt.Nautic lub ył tam i może się podzielić wrażeniami.Lilianna dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.01.2006 17:42

Lilianna napisał(a):Wybieram się w sierpniu 9 osób do Chorwacji.proszę o pomoc w znalezieniu
apartamentu chodzi mi o wyspy hvar lub brac.Korczula słyszałam ze jest droga. Może ktoś ma namiary na apt.Nautic lub ył tam i może się podzielić wrażeniami.Lilianna dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Piekne miejsce na Hvarze.Ivan Dolac kilka plaz apartamenty. http://spila.hr/index3.html tylko trzeba juz rezerwowac.
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 24.01.2006 21:51

Petris napisała:Piekne miejsce na Hvarze.Ivan Dolac kilka plaz apartamenty. http://spila.hr/index3.html tylko trzeba juz rezerwowac.
Pytanko a ile te cudne apartmany kosztują? . Na stronie www. nie znalazłem na to odpowiedzi. Jesli cos wiesz to skrobnij posta prosze .PZDR. Krzysiek
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.01.2006 22:07

krzysiek M. napisał(a):Petris napisała:Piekne miejsce na Hvarze.Ivan Dolac kilka plaz apartamenty. http://spila.hr/index3.html tylko trzeba juz rezerwowac.
Pytanko a ile te cudne apartmany kosztują? . Na stronie www. nie znalazłem na to odpowiedzi. Jesli cos wiesz to skrobnij posta prosze .PZDR. Krzysiek
W zeszlym roku placiłam w czercu 25 a lipcu 35 z pokoj 2 osobowy napisz do Antuna mlody chlopak przesle Tobie cennik na e-maill odwrotmie. jak chcesz obejrzec zdjecia z plaz to nmoje zdjecia sa na http://www.petris.dobrebopolskie.com/ tylko musisz poszukac jak wstawialam zdjecia kolejnosc sie przestawila
pozdr.


Jeszcze mam jeden adres ,ale chyba nie maja strony. apartamenty duze i male,rozna cena o 5 euro w zeszlym roku byly tansze od Spili i bardziej mi sie podobaly, choc ze Spili byłam zadowolona,przy samej plazy.

mam tylko telefon 385 021 768 080 ,,, 385 021 767 092 Luka Ivanković,maja tez camp po 7 euro od osoby i przyczepy.dośc starawe .ale można spac ,restauracja i swietna obsluga.
Ostatnio edytowano 24.01.2006 23:11 przez petris, łącznie edytowano 1 raz
krzysiek M.
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysiek M. » 24.01.2006 23:09

ok.
Zdjecia ładniutkie i chyba bardzo podoba sie Wam wasze autko(kilkakrotnie zostało uwiecznione na fotografiach) :D
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 24.01.2006 23:13

krzysiek M. napisał(a):ok.
Zdjecia ładniutkie i chyba bardzo podoba sie Wam wasze autko(kilkakrotnie zostało uwiecznione na fotografiach) :D




To przez przypadek,nieraz weszlo w kadr-jest dosc starawe.Nigdy nie bylo specjalnie fotografowane.
Lilianna
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lilianna » 29.01.2006 01:40

[quote="krzysiek M."]Petris napisała:Piekne miejsce na Hvarze.Ivan Dolac kilka plaz apartamenty. http://spila.hr/index3.html tylko trzeba juz rezerwowac.
Pytanko a ile te cudne apartmany kosztują? . Na stronie www. nie znalazłem na to odpowiedzi. Jesli cos wiesz to skrobnij posta prosze .PZDR. K


Jeżeli nie znalazłeś ceny wejdż na tą stronę którą proponował Krzysiek jak wejdziesz w apartamenty to kliknij rezerwację i na górze po prawej ukaże ci się cijena ,to będzie to pozdrawiam Lilianna
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.01.2006 13:34

Lilianna napisał(a):Wybieram się w sierpniu 9 osób do Chorwacji.proszę o pomoc w znalezieniu
apartamentu chodzi mi o wyspy hvar lub brac.Korczula słyszałam ze jest droga. Może ktoś ma namiary na apt.Nautic lub ył tam i może się podzielić wrażeniami.Lilianna dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Witaj.

Polecam tą http://www.orebic-tours.hr/lang_pl/index.asp agencję. Sam korzystałem z jej usług i mogę ją polecić.
Czy Peljesac i Korcula są drogie? Kwestia spojrzenia. Ceny w knajpkach i sklepach porównywalne do innych rejonów. Wyspy zawsze będą droższe; promy, zaopatrzenie w wodę, etc.

Pozdrawiam

FUX
Olou
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olou » 29.01.2006 19:57

Witam wszystkich!
Petris pisała, że w czerwcu w Ivanie Dolacu nie było tłumów na plaży. A jak wygląda sprawa w sierpniu, czy na plażach w tej miejscowości można znaleźć trochę miejsca do spokojnego plażowania i pływania?
Pozdrawiam - Olou :roll:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 29.01.2006 20:30

Olou napisał(a):Witam wszystkich!
Petris pisała, że w czerwcu w Ivanie Dolacu nie było tłumów na plaży. A jak wygląda sprawa w sierpniu, czy na plażach w tej miejscowości można znaleźć trochę miejsca do spokojnego plażowania i pływania?
Pozdrawiam - Olou :roll:


Tak jak w całej Chorwacjii :!: :!: Kup kajak,lub ponton, to jest mase zatoczek ,lecz i one bywaja zatłoczone.Po głazach,kamieniach,plazowicze wszedzie dotra,kazdy z nas lubi sloneczko,i wode :D :D :D Po prosty zoatawisz kalimate,lub reczniki i zaklepiesz sobie miejsce. :) :)
Olou
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olou » 29.01.2006 20:50

Dzięki Petris! Będziemy mieli ponton z silnikiem, więc dostanie się na okoliczne plaże nie będzie problemem. Jednak z pewnością będziemy korzystać z plaż miejskich, na których jest również fajna atmosfera, no i blisko domu i kawiarenek, a to dla dzieci ( i nie tylko) jest równie ważne.
Olou :lol:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone