Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pomocne pliki przed wyjazdem do Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005
Pomocne pliki przed wyjazdem do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 10.07.2017 21:05

Witam, przeszukiwałem ostatnio zasoby starego komputera i znalazłem parę plików które kiedyś stworzone zostały przez Cromaniaków, pobrałem je i teraz je odnalazłem. Natknąłem się parę razy na forum, że były one poszukiwane. Jest to
1. Lista Jacunia - co zabrać na wczasy
2. Blokady autostrad w Słowenii pod Automapę
3. Koszta Chorwacja - storzono w excelu, pomaga w obliczeniu kosztów urlopu w Chorwacji (zrobiłem delikatne poprawki) oczywiście nie należy tego traktować jak wyrocznię, ale jakąś pomoc w obliczeniu kosztów daje. Umieściłem pliki na moim chomiku, jeżeli macie ochotę je pobrać, to zapraszam może komuś się przydadzą. https://chomikuj.pl/olo_70
Ostatnio edytowano 19.08.2019 11:58 przez Alek70, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.07.2017 20:06

Alek70 napisał(a):Witam, przeszukiwałem ostatnio zasoby starego komputera i znalazłem parę plików które kiedyś stworzone zostały przez Cromaniaków, pobrałem je i teraz je odnalazłem. Natknąłem się parę razy na forum, że były one poszukiwane. Jest to
1. Lista Jacunia co zabrać na wczasy
2. Blokady autostrad w Słowenii pod Automapę
3. Koszta Chorwacja - storzono w excelu, pomaga w obliczeniu kosztów urlopu w Chorwacji (zrobiłem delikatne poprawki) oczywiście nie należy tego traktować jak wyrocznię, ale jakąś pomoc w obliczeniu kosztów daje. Umieściłem pliki na moim chomiku, jeżeli macie ochotę je pobrać, to zapraszam może komuś się przydadzą. https://chomikuj.pl/olo_70


Dzięki. :D

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pomocne pliki przed wyjazdem do Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone