Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Połowy w Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slavek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 24.03.2004
Połowy w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavek » 27.05.2004 15:49

Bardzo proszę o porady <gdyż jestem zupełnym amatorem w tej materii>
jak złapać wielką rybę w Chorwacji i jaki sprzęt ze sobą zabrać !
Będę wdziczny za wszelkie porady .<Zaznaczam ,że żadnego sprzętu nie posiadam , a nie chcę kupować nic kosztownego >
Pozdrawiam .Slavek
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 27.05.2004 15:55

No cóż...jeśli nie posiadasz żadnego sprzetu a marzysz o wieeelkiej rybie , więc może lepiej iść wieczorkiem na kolacyjkę i zamówic podwójną porcję rybeczki?????:)
slavek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 24.03.2004
połowy w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavek » 27.05.2004 16:07

Antek - wszystko ładnie pięknie ale pociąga mnie to zmaganie ze zwierzyną? niepewność czy wezmie czy nie itd . A sprzęt kupić chcę niedrogi < ....dla sport.....> Pozdrawiam
ps. a do knajpy pójdę swoją drogą oczywiście wieczorkiem :)


antek napisał(a):No cóż...jeśli nie posiadasz żadnego sprzetu a marzysz o


wieeelkiej rybie , więc może lepiej iść wieczorkiem na kolacyjkę i zamówic podwójną porcję rybeczki?????:)
jarek21
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarek21 » 09.06.2004 20:54

Próbowałem w zeszłym roku. Nie marzyłem co prawda o wielkiej rybie.. i słusznie. Zaopatrzony byłem w ponton i dwie wędki ( na rynku kupisz podobne z kołowrotkiem po ca 60 zł.). Największy kłopot był z przynętą. Mimo przekopania okolic kempingu nie znalazłem ani jednej dżdżownicy :lol:
Z tego co wiem opcje sa dwie: albo penetrujesz wybrzeże, odrywasz muszle ze skał i wydłubujesz mięczaki, albo kupujesz kalmary lub inne frutti di mare.
Próbowałem połowów na spławik i prawie nic. Jakieś efekty były przy wędkowaniu na grunt, ale jeżeli masz liczną rodzinę, zabierz raczej konserwy rybne z kraju. Mimo kilku godzin prób nie miałem żadnych sukcesów w połowach na blachę (może wobler albo twister lepiej by się sprawdził?). Niestety wiele więcej nie powiem, chyba, że mi się coś jeszcze przypomni, ale byłbym wdzięczny za informacje od bardziej doświadczonych wędkarzy. Pzdr. :papa:
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 09.06.2004 22:37

...przepraszam teras niemam czasu pisac ale wczesniej kilka ludzi i ja pisaliszmi o tym prosze tylko poszukac z roku 2003

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone