Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polecam fajne galerie - nie tylko zdjęć

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 27.02.2005 14:03

Życzę protowi vel platonowi zdrowia bo na rozum to już za pózno. Bez kometarza, bo tacy osobnicy (gó--------rze) zasmiecający forum nie zasługują na odpowiedz.
mitam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 27.02.2005 19:16

Super galerie Można powspominać i zatęsknić do tych chorwackich klimatów. Zawsze to dobra namiastka ciepła na te zimne wieczory. SUPER
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 28.02.2005 02:28

carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 03.03.2005 22:36

Ach rozmarzyłam się...piękne zdjęcia
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 04.03.2005 17:16

Podjąłem bardzo ważną decyzję. Od jutra przechodzę w stan hibernacji !!!!!!!!!!!!!!!!!. Budzę się dopiero w lipcu , bo inaczej zwarjuję!!!!
A, obudzę się na zlot, a potem znowu aaaaaa!!!!!! Tylko kto zarobi przez ten czas na wakacje ???? Kurde, nie można inaczej ? Mam lepszy pomysł !!!!!! Biorę drugi etat, czas szybciej zleci !!!!!!!!!!!! A i talarów przybędzie na szaleństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam :hut:
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 04.03.2005 19:40

Jeju kiedy będzie w końcu ciepło, marzę już o tym wyjeździe, a w sumie to i tak warto czekać, haha
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 04.03.2005 20:02

Jurek napisał(a):Podjąłem bardzo ważną decyzję. Od jutra przechodzę w stan hibernacji !!!!!!!!!!!!!!!!!. Budzę się dopiero w lipcu , bo inaczej zwarjuję!!!!
A, obudzę się na zlot, a potem znowu aaaaaa!!!!!! Tylko kto zarobi przez ten czas na wakacje ???? Kurde, nie można inaczej ? Mam lepszy pomysł !!!!!! Biorę drugi etat, czas szybciej zleci !!!!!!!!!!!! A i talarów przybędzie na szaleństwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam :hut:

Jurek - a ja myślałam, że ... już się zahibernowałeś :wink: :D . Powiedz mi, jaki kolor ma Twoje nakrycie głowy?
Pozdrawiam
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 04.03.2005 23:01

Kolor chusty jest taki jak na zdjęciu, taka w mozaikę, a tak prawdę mówiąc to jest Leny pareo! A forum obserwuje cały czas, to chyba jest już taki słodki nałóg!!!!!!!!!! :lol: Podziwiam tych chłopaków że chce im się tak kłócić, czy nie szkoda im czasu i życia na te bzdety !!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!! :P
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 04.03.2005 23:07

Dorotko teraz skapowałem podtekst pytania!!!!!!! Przecie to kolor naszego ukochanego Jadrana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 05.03.2005 01:20

Plumku super strony. Już mam ochotę jechać.
Pozdrawiam Krakowiankę. :wink:
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 05.03.2005 11:25

I jak tu wytrzymać do wakacji oglądając takie strony/ten filmik o Cro
bardzo sympatyczny/pocieszam się ,że do wyjazdu mam tylko niecałe
4 m-ce.


pzdr
KAMA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 20.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAMA » 05.03.2005 17:30

przy takich zdjeciach to te cztery miesiace przeleca migiem!Warto czekac.. :wink:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 05.03.2005 19:56

Diego M napisał(a):I jak tu wytrzymać do wakacji oglądając takie strony/ten filmik o Cro
bardzo sympatyczny/pocieszam się ,że do wyjazdu mam tylko niecałe
4 m-ce.


pzdr

Diego M - na "pocieszenie" powiem Ci, że ja muszę poczekać ... hm ... jakieś 15 miesięcy.
Ale .. nic to! Będą relacje innych, zdjęcia, muzyczka, akademia języka .. . Jakoś to przetrwam :wink: :D
Pozdrawiam
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 06.03.2005 18:02

a to ja napisał(a):
Diego M napisał(a):I jak tu wytrzymać do wakacji oglądając takie strony/ten filmik o Cro
bardzo sympatyczny/pocieszam się ,że do wyjazdu mam tylko niecałe
4 m-ce.


pzdr

Diego M - na "pocieszenie" powiem Ci, że ja muszę poczekać ... hm ... jakieś 15 miesięcy.
Ale .. nic to! Będą relacje innych, zdjęcia, muzyczka, akademia języka .. . Jakoś to przetrwam :wink: :D
Pozdrawiam


A to szkoda,że musisz tak długo czekać i nie masz w planie w tym roku wyjazdu do Cro :lol:


pzdr :papa: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Polecam fajne galerie - nie tylko zdjęć - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone