Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pole namiotowe, campingi w Chorwie blisko centrum nurkowego

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Shaowa
Pole namiotowe, campingi w Chorwie blisko centrum nurkowego

Nieprzeczytany postnapisał(a) Shaowa » 24.07.2003 12:56

Bardzo Was proszę o wskazówki dotyczące campingów itp. znajdujących się blisko centrów nurkowych. :?: Z góry dziękuję :P
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Re: Pole namiotowe, campingi w Chorwie blisko centrum nurkow

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 24.07.2003 13:23

Shaowa napisał(a):Bardzo Was proszę o wskazówki dotyczące campingów itp. znajdujących się blisko centrów nurkowych. :?: Z góry dziękuję :P

Mogę podać kempingi, gdzie były bazy nurków (w poprzednim roku):

Adriatic pod Orebicem (Peljesac) - stała baza+ baza Polaków
Jagodna na Hvarze - całosezonowa baza polska - można wykupić nurkowanie z instruktorem, ponadto Czesi i Niemcy
Shaowa
Re: Pole namiotowe, campingi w Chorwie blisko centrum nurkow

Nieprzeczytany postnapisał(a) Shaowa » 24.07.2003 14:47

DarekJ napisał(a):
Shaowa napisał(a):Bardzo Was proszę o wskazówki dotyczące campingów itp. znajdujących się blisko centrów nurkowych. :?: Z góry dziękuję :P

Mogę podać kempingi, gdzie były bazy nurków (w poprzednim roku):

Adriatic pod Orebicem (Peljesac) - stała baza+ baza Polaków
Jagodna na Hvarze - całosezonowa baza polska - można wykupić nurkowanie z instruktorem, ponadto Czesi i Niemcy


Darku bardzo dziękuję za odpowiedź!
Jeśli masz jakieś namiary do tych miejsc proszę napisz...bardzo mi na tym zależy bo wyjeżdżamy już za dwa tygodnie i wszystko załatwiane jest jak zwykle na ostatnią chwilę (jedziemy, aż w 16 osób)
Serdeczne dzię :) ki
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 24.07.2003 15:04

Shaowa - poczekaj do jutra - to przeszukam swoje archiwa i podeśle konkretne namiary, adresy, telefony, maile.
Sporo informacji znajdziesz w książce 'Nurkowanie w Chorwacji" - tłumaczenie z niemieckiego, choc sa równiez wzmianki o polskich bazach równiez z nitroksem.
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Re: Pole namiotowe, campingi w Chorwie blisko centrum nurkow

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 25.07.2003 08:19

Shaowa napisał(a):Darku bardzo dziękuję za odpowiedź!
Jeśli masz jakieś namiary do tych miejsc proszę napisz...bardzo mi na tym zależy bo wyjeżdżamy już za dwa tygodnie i wszystko załatwiane jest jak zwykle na ostatnią chwilę (jedziemy, aż w 16 osób)
Serdeczne dzię :) ki

Kemp w Jagodnej opisywałem tu:
forum/viewtopic.php?t=1920
- tego kempingu nie ma w wykazach kempingów i jest tam dużo amatorów nurkowania.
Adriatic jest umiejscowiony kilka km przed Orebicem (jadąc ze wschodu)na plw. Peljesac. Jest to prywatny bardzo kameralny, ale mały kemping więc mogą być problemy z miejscem. Ale w Orebicu są dwa inne większe kempingi a z tego co wiem Orebic (i w ogóle Peljesac) jest to obok Hvaru jedno z najpopularniejszych w Chorwacji miejsc do nurkowania.
Daras
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 19.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daras » 25.07.2003 08:30

Darek J napisał, że:
"...a z tego co wiem Orebic (i w ogóle Peljesac) jest to obok Hvaru jedno z najpopularniejszych w Chorwacji miejsc do nurkowania."

Nie zapominajmy jednak o Istrii !!! Tam są super miejsca do nurkowania (i kto wie czy nie bardziej atrakcyjne i różnorodne) - jest tam też cała masa wraków!! ( np. okolice Rovinj i Puli)

daras
Shaowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Shaowa » 25.07.2003 08:58

Daras napisał(a):Darek J napisał, że:
"...a z tego co wiem Orebic (i w ogóle Peljesac) jest to obok Hvaru jedno z najpopularniejszych w Chorwacji miejsc do nurkowania."

Nie zapominajmy jednak o Istrii !!! Tam są super miejsca do nurkowania (i kto wie czy nie bardziej atrakcyjne i różnorodne) - jest tam też cała masa wraków!! ( np. okolice Rovinj i Puli)

daras


Cześć Daras!
Chyba coś znaleźliśmy, dowiem się wszystich szczegółów i dam znać!
Dzięki za pomoc... :wink:
Ps. Czekaj na odpowiedź ok?

Powrót do Kempingi



cron
Pole namiotowe, campingi w Chorwie blisko centrum nurkowego
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone