Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podróż z dzieckiem.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mario21
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.09.2014
Podróż z dzieckiem.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario21 » 03.09.2014 19:46

Cześć, za kilka dni wyruszamy razem z naszymi dziecmi w góry, pierwsze wymażone wakacje z naszymi pociechami, obawiamy się jednak czy będą spokojne, a raczej wiemy że podróż będzie dla nich męcząca, dlatego zastanawiamy się nad wyborem tego www bakusiowo pl/hity-i-kity-podrozowanie-samochodem/ - Ciekawy blog i ciekawe pomysły, co myślicie?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.09.2014 19:50

Mario21 napisał(a): co myślicie?

Ja myślę, że to reklama.

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylkoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018