Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podłość ludzka nie zna granic.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 14:19

o tu są strony oparte na własnych pomysłach
http://www.chorwacja.vis.pl/index.php
http://www.chorwacja.vdm.pl/
http://www.ga.com.pl/chorwac.htm
http://www.adamski.pl/podroze/chorwacja/
oni nie musieli zrzynać cudzych pomysłów!
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 24.10.2005 15:51

platon napisał(a):Winni są ci co zaniedbują ,unikają ,olewają,prowadzą strusią politykę tak jak ci w błękitnych hełmach w Jugosławii.

A przypadkiem nie bardziej ci którzy szczują wszystkich przeciw wszystkim dla własnego doraźnego interesu?
platon napisał(a):Na pierwszym miejscu w cro relacjach kto?Nasz przynudziasz i smutas.

Mogę być nawet Smutas w Kole. Dla Ciebie też mam indiańskie imię. Cicha Lipa.
buachachachachachachacahcahchachachachachachachachachachachachacha
Idę się upomnieć o żołd bo dawno mi nikt nie płacił :D
bajobongo!
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 15:55

zawodowiec napisał(a):
platon napisał(a):Winni są ci co zaniedbują ,unikają ,olewają,prowadzą strusią politykę tak jak ci w błękitnych hełmach w Jugosławii.

A przypadkiem nie bardziej ci którzy szczują wszystkich przeciw wszystkim dla własnego doraźnego interesu?
platon napisał(a):Na pierwszym miejscu w cro relacjach kto?Nasz przynudziasz i smutas.

Mogę być nawet Smutas w Kole. Dla Ciebie też mam indiańskie imię. Cicha Lipa.
buachachachachachachacahcahchachachachachachachachachachachachacha
Idę się upomnieć o żołd bo dawno mi nikt nie płacił :D
bajobongo!

Nie mam tutaj żadnego dorażnego interesu.A w tym drugim chodziło mi o Krakuscity ,którego relacja jest na pierwszym miejscu w cromaniaku.
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 24.10.2005 16:03

Mniejsza o kogo chodziło, to nie było zbyt ładne, a to do niektórych innych tym bardziej :)
platon napisał(a):Nie mam tutaj żadnego dorażnego interesu.

A nawet jak to nie jest doraźny interes tylko szczytny i wzniosły cel, to nie uświęca on wszystkich środków.

peace :)
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 16:09

zawodowiec napisał(a):Mniejsza o kogo chodziło, to nie było zbyt ładne, a to do niektórych innych tym bardziej :)
platon napisał(a):Nie mam tutaj żadnego dorażnego interesu.

A nawet jak to nie jest doraźny interes tylko szczytny i wzniosły cel, to nie uświęca on wszystkich środków.

peace :)
ł
peace,
to prawda nie zawsze piszę ładnie,bo krew się we mnie burzy :wink:
No to napiszę to ładnym językiem co myślę o tych co przywłaszczają sobie dobytek cro.pl.
Kochani moi przywłaszczacze ,
mam was w głębokim poważaniu.
ooloo
zbanowany
Posty: 143
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ooloo » 24.10.2005 21:32

platon napisał(a):Do ja.że to bnciaNieszczęudziśliwna cydowanipise pzod ostre aspowiadzdammiynas
Zdłoee zelacza ?A ozytywneci powisztąaejscu ,.w To jakyglądich ma.Powsztie.bacz zdjclaęciem ,zeztalee ma 32 lazy ta a przz i wa e toto prejak już wyytkos i tyedząle.C rea tałaeż .dajcwiścio tu Zpiszore dakcji macjacmutasmałny.wic zzło
Napie w crkto i jest o relh kto?Nairatosz ciesnpo to zomret ieszał rerwzedawczszyKabaMumio prtym iuzy. koleonim mameżywyy do dekżam
Spryk . inspr cie.Knuje i Oczronayesię
Inspirator swoje zdjębimcie.Cp.nalsiada.forum.50
Ale to p.czynienia zroy ztm
Uwa,że z ty porzą.dam
Resa do cro..

Kop powia.[/b]


Ależ bełkot :!: :!: Znów dostałeś ataku :?: :?: Nie denerwuj się, bo wtedy bredzisz. Skup się i powiedz o co chodzi.

ooloo :lol:
JoeF
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoeF » 24.10.2005 21:40

ooloo napisał(a):Ależ bełkot :!: :!: Znów dostałeś ataku :?: :?: Nie denerwuj się, bo wtedy bredzisz. Skup się i powiedz o co chodzi.

A co mi tam... mam dobry humor... :oops: :oops: :oops:

To u Was do Krakowa dotarła już jakaś pandemia :?: :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Dobrze, że u nas są wiatry w większości od zachodu :wink:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 21:42

ooloo napisał(a):
platon napisał(a):Do ja.że to bnciaNieszczęudziśliwna cydowanipise pzod ostre aspowiadzdammiynas
Zdłoee zelacza ?A ozytywneci powisztąaejscu ,.w To jakyglądich ma.Powsztie.bacz zdjclaęciem ,zeztalee ma 32 lazy ta a przz i wa e toto prejak już wyytkos i tyedząle.C rea tałaeż .dajcwiścio tu Zpiszore dakcji macjacmutasmałny.wic zzło
Napie w crkto i jest o relh kto?Nairatosz ciesnpo to zomret ieszał rerwzedawczszyKabaMumio prtym iuzy. koleonim mameżywyy do dekżam
Spryk . inspr cie.Knuje i Oczronayesię
Inspirator swoje zdjębimcie.Cp.nalsiada.forum.50
Ale to p.czynienia zroy ztm
Uwa,że z ty porzą.dam
Resa do cro..

Kop powia.[/b]


Ależ bełkot :!: :!: Znów dostałeś ataku :?: :?: Nie denerwuj się, bo wtedy bredzisz. Skup się i powiedz o co chodzi.

ooloo :lol:

Znam ciebie ,,ooloo''i wiesz ,że też umiałbym cię przerobić cytując byś się nie poznał.
No ,ale masz duzo tych książek informatycznych to pewnie i włamy umiesz robić na skrzynkę i wirusy posyłać.Taki po prostu zasraniec jesteś.
Lepiej ci?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Zapachniało BMW...

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.10.2005 22:18

Zapachniało BMW.... Bierni, Mierni ale Wierni. Przeczytałem te 2 strony tematu jw. i do tego wniosku doszedłem. :wink:
Może w polityce ta zasada się sprawdza, lecz w życiu nie zawsze.
Czego człowieku tryskasz żółcią na kogoś, kto ma czelność mieć inne zdanie!? Jestem na tym Forum (notabene na pierwszym, na które się zapisałem; drugie bardziej specjalistyczne) od bodajże maja tego roku. Cro.pl czytywałem już chyba z rok albo więcej temu. I co widzę. Groch z kapustą, jak w życiu. Trzeba umieć oddzielić "gęste" od plew. Wśród piękny opisów podróży, plaż, miejsc odwiedzonych, debilnie zadawane te same pytania o dojazd, autogaz, campingi, przejścia graniczne, jedzenie, ceny autostrad, etc. Trochę dobrej woli aby poszperać wśród postów, które do znudzenia to opisywały. Może czasami zamiast podawać wszystko na tacy sprowadzić to leniwe towarzystwo na ziemię. Administratorzy mogli to najzwyczajniej w świecie kasować!!!! Na moją podobną odpowiedź na podobmy banalny "problem" przeczytałem, żem nieuprzejmy.
Dalej nadęte dysputy i wazeliniarstwo ludzi chcących uchodzić za kulturalnych, a za chwilę bluzgający mięsem na lewo i prawo. Nie dziwię się "odszczepieńcom", że poszli po rozum do głowy i na taki pomysł wpadli. Wierzę, że tam z całą mocą wyeliminują te niedoskonałości, które tutaj zaczynaja stawać sie regułą! A na marginesie; czyż na tym Forum nie kopiowało sie podręczników, ksiąg, przewodników? Jakoś nie widać było, aby podawano źródła...
Raptusom sugeruję trochę spaceru na świerzym powietrzu i przeanalizowania swych postępków. Stonowanym tego, aby czasem sie wychylić i powiedzieć wcześniej, co się myśli. Sądzę, że ta sytuacja wszystkich czegoś nauczy.
Ludzie!!!!

Nie niszczmy tego, co zbudowane.

Pozdrawiam
FUX
banko
Croentuzjasta
Posty: 430
Dołączył(a): 25.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) banko » 24.10.2005 22:18

[qu
Ostatnio edytowano 22.05.2007 22:29 przez banko, łącznie edytowano 1 raz
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 22:27

banko napisał(a):
platon napisał(a):
ooloo napisał(a):
platon napisał(a):Do ja.że to bnciaNieszczęudziśliwna cydowanipise pzod ostre aspowiadzdammiynas
Zdłoee zelacza ?A ozytywneci powisztąaejscu ,.w To jakyglądich ma.Powsztie.bacz zdjclaęciem ,zeztalee ma 32 lazy ta a przz i wa e toto prejak już wyytkos i tyedząle.C rea tałaeż .dajcwiścio tu Zpiszore dakcji macjacmutasmałny.wic zzło
Napie w crkto i jest o relh kto?Nairatosz ciesnpo to zomret ieszał rerwzedawczszyKabaMumio prtym iuzy. koleonim mameżywyy do dekżam
Spryk . inspr cie.Knuje i Oczronayesię
Inspirator swoje zdjębimcie.Cp.nalsiada.forum.50
Ale to p.czynienia zroy ztm
Uwa,że z ty porzą.dam
Resa do cro..

Kop powia.[/b]


Ależ bełkot :!: :!: Znów dostałeś ataku :?: :?: Nie denerwuj się, bo wtedy bredzisz. Skup się i powiedz o co chodzi.

ooloo :lol:

Znam ciebie ,,ooloo''i wiesz ,że też umiałbym cię przerobić cytując byś się nie poznał.
No ,ale masz duzo tych książek informatycznych to pewnie i włamy umiesz robić na skrzynkę i wirusy posyłać.Taki po prostu zasraniec jesteś.
Lepiej ci?


pewnie ooloo tez nie czytal o Balkanach..... :D

ale zeby do sedna :

ales osiol facet, czy chociaz raz w zyciu SZCZERZE przyznales sie do blendu ?

kurcze banko kiedy ty sie nauczysz pisać?błędu
powiedz mi kto był pierwszy ollo czy banko?
chociaż nieważne-te same błędy robicie
Ostatnio edytowano 24.10.2005 22:38 przez platon, łącznie edytowano 1 raz
banko
Croentuzjasta
Posty: 430
Dołączył(a): 25.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) banko » 24.10.2005 22:36

[qu
Ostatnio edytowano 22.05.2007 22:33 przez banko, łącznie edytowano 1 raz
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004
Re: Zapachniało BMW...

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 22:36

FUX napisał(a):Zapachniało BMW.... Bierni, Mierni ale Wierni. Przeczytałem te 2 strony tematu jw. i do tego wniosku doszedłem. :wink:
Może w polityce ta zasada się sprawdza, lecz w życiu nie zawsze.
Czego człowieku tryskasz żółcią na kogoś, kto ma czelność mieć inne zdanie!? Jestem na tym Forum (notabene na pierwszym, na które się zapisałem; drugie bardziej specjalistyczne) od bodajże maja tego roku. Cro.pl czytywałem już chyba z rok albo więcej temu. I co widzę. Groch z kapustą, jak w życiu. Trzeba umieć oddzielić "gęste" od plew. Wśród piękny opisów podróży, plaż, miejsc odwiedzonych, debilnie zadawane te same pytania o dojazd, autogaz, campingi, przejścia graniczne, jedzenie, ceny autostrad, etc. Trochę dobrej woli aby poszperać wśród postów, które do znudzenia to opisywały. Może czasami zamiast podawać wszystko na tacy sprowadzić to leniwe towarzystwo na ziemię. Administratorzy mogli to najzwyczajniej w świecie kasować!!!! Na moją podobną odpowiedź na podobmy banalny "problem" przeczytałem, żem nieuprzejmy.
Dalej nadęte dysputy i wazeliniarstwo ludzi chcących uchodzić za kulturalnych, a za chwilę bluzgający mięsem na lewo i prawo. Nie dziwię się "odszczepieńcom", że poszli po rozum do głowy i na taki pomysł wpadli. Wierzę, że tam z całą mocą wyeliminują te niedoskonałości, które tutaj zaczynaja stawać sie regułą! A na marginesie; czyż na tym Forum nie kopiowało sie podręczników, ksiąg, przewodników? Jakoś nie widać było, aby podawano źródła...
Raptusom sugeruję trochę spaceru na świerzym powietrzu i przeanalizowania swych postępków. Stonowanym tego, aby czasem sie wychylić i powiedzieć wcześniej, co się myśli. Sądzę, że ta sytuacja wszystkich czegoś nauczy.
Ludzie!!!!

Nie niszczmy tego, co zbudowane.

Pozdrawiam
FUX

Nie niszczmy tego co zbudowane.Masz rację.Jeden bierze forum ,drugi linki,trzeci relacje z podrózy to się nazywa budowanie?Toż to I Rozbiór Croforum.Panowie larum.Cropospolitą nam rozbierają. :wink:
A kto na ochotnika szablą ciąć będzie na mapach granice?
Finestra,aneta i jacek,dytchen ,don krakuscity,prusilla?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Zapachniało BMW...

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.10.2005 22:45

platon napisał(a):
FUX napisał(a):Zapachniało BMW.... Bierni, Mierni ale Wierni. Przeczytałem te 2 strony tematu jw. i do tego wniosku doszedłem. :wink:
Może w polityce ta zasada się sprawdza, lecz w życiu nie zawsze.
Czego człowieku tryskasz żółcią na kogoś, kto ma czelność mieć inne zdanie!? Jestem na tym Forum (notabene na pierwszym, na które się zapisałem; drugie bardziej specjalistyczne) od bodajże maja tego roku. Cro.pl czytywałem już chyba z rok albo więcej temu. I co widzę. Groch z kapustą, jak w życiu. Trzeba umieć oddzielić "gęste" od plew. Wśród piękny opisów podróży, plaż, miejsc odwiedzonych, debilnie zadawane te same pytania o dojazd, autogaz, campingi, przejścia graniczne, jedzenie, ceny autostrad, etc. Trochę dobrej woli aby poszperać wśród postów, które do znudzenia to opisywały. Może czasami zamiast podawać wszystko na tacy sprowadzić to leniwe towarzystwo na ziemię. Administratorzy mogli to najzwyczajniej w świecie kasować!!!! Na moją podobną odpowiedź na podobmy banalny "problem" przeczytałem, żem nieuprzejmy.
Dalej nadęte dysputy i wazeliniarstwo ludzi chcących uchodzić za kulturalnych, a za chwilę bluzgający mięsem na lewo i prawo. Nie dziwię się "odszczepieńcom", że poszli po rozum do głowy i na taki pomysł wpadli. Wierzę, że tam z całą mocą wyeliminują te niedoskonałości, które tutaj zaczynaja stawać sie regułą! A na marginesie; czyż na tym Forum nie kopiowało sie podręczników, ksiąg, przewodników? Jakoś nie widać było, aby podawano źródła...
Raptusom sugeruję trochę spaceru na świerzym powietrzu i przeanalizowania swych postępków. Stonowanym tego, aby czasem sie wychylić i powiedzieć wcześniej, co się myśli. Sądzę, że ta sytuacja wszystkich czegoś nauczy.
Ludzie!!!!

Nie niszczmy tego, co zbudowane.

Pozdrawiam
FUX

Nie niszczmy tego co zbudowane.Masz rację.Jeden bierze forum ,drugi linki,trzeci relacje z podrózy to się nazywa budowanie?Toż to I Rozbiór Croforum.Panowie larum.Cropospolitą nam rozbierają. :wink:
A kto na ochotnika szablą ciąć będzie na mapach granice?
Finestra,aneta i jacek,dytchen ,don krakuscity,prusilla?


He, he. Nie ma to jak rozrywka przed snem.
Proponuje jak Andrzej z Lepperów. Załóż biało czerwony krawat, namaść się na "przy wódce" i zarządaj umów wekslowych od bywalców tegoż Forum.
Z blokadowym pozdrowieniem: BRONY W DŁOŃ I GNOJOWICE!!!
FUX
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004
Re: Zapachniało BMW...

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 24.10.2005 22:49

FUX napisał(a):
platon napisał(a):
FUX napisał(a):Zapachniało BMW.... Bierni, Mierni ale Wierni. Przeczytałem te 2 strony tematu jw. i do tego wniosku doszedłem. :wink:
Może w polityce ta zasada się sprawdza, lecz w życiu nie zawsze.
Czego człowieku tryskasz żółcią na kogoś, kto ma czelność mieć inne zdanie!? Jestem na tym Forum (notabene na pierwszym, na które się zapisałem; drugie bardziej specjalistyczne) od bodajże maja tego roku. Cro.pl czytywałem już chyba z rok albo więcej temu. I co widzę. Groch z kapustą, jak w życiu. Trzeba umieć oddzielić "gęste" od plew. Wśród piękny opisów podróży, plaż, miejsc odwiedzonych, debilnie zadawane te same pytania o dojazd, autogaz, campingi, przejścia graniczne, jedzenie, ceny autostrad, etc. Trochę dobrej woli aby poszperać wśród postów, które do znudzenia to opisywały. Może czasami zamiast podawać wszystko na tacy sprowadzić to leniwe towarzystwo na ziemię. Administratorzy mogli to najzwyczajniej w świecie kasować!!!! Na moją podobną odpowiedź na podobmy banalny "problem" przeczytałem, żem nieuprzejmy.
Dalej nadęte dysputy i wazeliniarstwo ludzi chcących uchodzić za kulturalnych, a za chwilę bluzgający mięsem na lewo i prawo. Nie dziwię się "odszczepieńcom", że poszli po rozum do głowy i na taki pomysł wpadli. Wierzę, że tam z całą mocą wyeliminują te niedoskonałości, które tutaj zaczynaja stawać sie regułą! A na marginesie; czyż na tym Forum nie kopiowało sie podręczników, ksiąg, przewodników? Jakoś nie widać było, aby podawano źródła...
Raptusom sugeruję trochę spaceru na świerzym powietrzu i przeanalizowania swych postępków. Stonowanym tego, aby czasem sie wychylić i powiedzieć wcześniej, co się myśli. Sądzę, że ta sytuacja wszystkich czegoś nauczy.
Ludzie!!!!

Nie niszczmy tego, co zbudowane.

Pozdrawiam
FUX

Nie niszczmy tego co zbudowane.Masz rację.Jeden bierze forum ,drugi linki,trzeci relacje z podrózy to się nazywa budowanie?Toż to I Rozbiór Croforum.Panowie larum.Cropospolitą nam rozbierają. :wink:
A kto na ochotnika szablą ciąć będzie na mapach granice?
Finestra,aneta i jacek,dytchen ,don krakuscity,prusilla?


He, he. Nie ma to jak rozrywka przed snem.
Proponuje jak Andrzej z Lepperów. Załóż biało czerwony krawat, namaść się na "przy wódce" i zarządaj umów wekslowych od bywalców tegoż Forum.
Z blokadowym pozdrowieniem: BRONY W DŁOŃ I GNOJOWICE!!!
FUX

A ja Ci proponuję Andrzeju budujmy razem.
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Podłość ludzka nie zna granic. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone