Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODGORA - 3x apartament 2os , lub 1x4 i 1x2

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 19.02.2014 21:18

sviva wybrałem kilkanaście zdjęć.

Wrzucę w dwóch postach. Jakbyś miał pytania to pisz.

I nie ma się co denerwować adminami ;) Pamiętaj - moderator to twój przyjaciel :)


P9092107.JPG
Plaza miejska i promenada

P9092124.JPG
Plaza miejska i promenada

P9092132.JPG
Widok z promenady i plazy miejskiej

P9102197.JPG
Plaża w stronę Tucepi

P9102262.JPG
"w drodze" do Tucepi

P9102265.JPG
"w drodze" do Tucepi

P9122665.JPG
Marina

P9142729.JPG
Marina

P9142743.JPG
Plaża w stronę Tucepi

P9142748.JPG
Plaża w stronę Tucepi

P9142908.JPG
Domy przy promenadzie

P9163309.JPG
Plaża w stronę Tucepi

P9173423.JPG
I takie widoczki można tu spotkać. Zdarzyło mi się parkować obok tego cudeńka

P9173417.JPG
Widok na promenadę

P9193746.JPG
Podgora z wysokości drogi

P9193759.JPG
Podgora od strony pomnika
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 19.02.2014 21:23

P9193793.JPG
Gorna Podgora

P9193798.JPG
Gorna Podgora

P9193802.JPG
Widok na Podgore z góry

P9193813.JPG
Cmentarz - gorna Podgora

P9193814.JPG
Kosciolek - Gorna Podgora

P9193821.JPG
Niektore domy w Gornej Podgorze są tak odpicowane że konieć swiata

P9193850.JPG
Podgora - domy

P9193853.JPG
Podgora - domy

P9193855.JPG
Podgora - domy

P9193858.JPG
Podgora - domy

P9193859.JPG
Podgora - domy

P9193863.JPG
Podgora - domy



I to już wszystko.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 19.02.2014 22:44

@arb dziękuję bardzo... wyjazd w lipcu ale chyba już się spakuję bo się doczekać nie mogę... ;) się muszę odstresować ;)
generał4101
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) generał4101 » 21.02.2014 10:26

luki78 jak możesz to prześlij mi namiary na ten apartament na m-ejla :smo: ja chcę jechać 09-08-14 do 18-08-14 rodzinka 2+2 i koszt jednego dnia :papa: :papa:
owoc81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 21.02.2014 11:24

Witam,
To ja też poproszę namiary na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Dziękuję
Pozdrawiam
Paweł
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 22.02.2014 10:53

Podgora jest super, fajne plaże. Byliśmy we wrześniu na Kovaćićia przy porcie.
mario44n
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario44n » 27.02.2014 21:38

Witam,
Mógłbym również prosić o namiary na sprawdzony apartament w Podgorie.
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 04.03.2014 10:54

arb napisał(a):Powiem Ci że ja osobiście zakochałem się w Podgorze i na pewno przynajmniej w najbliższym czasie - bedę tam wracał. Podoba mi się klimat tej miejscowości (tak samo jak podobało mi się bardzo w Tribunj). Osobiście z żonką nie lubimy większych skupisk ludzi z jednej strony a z drugiej - oczywiście nie może też wiać nudą. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - i spokój i zabawę jesli trzeba. Odnośnie apartamentu nic Ci nie napiszę - nie znam i nie byłem (z ciekawości zapytam jak wygląda tam parking?).

Uczciwie Ci napiszę że będziecie mieli daleko do plaży i trochę się nachodzicie, ale odezwij się na priv to powiem Ci jak przejść skrótem ;)

Jedzenie: konoba Ribar - świetne ryby, polecam.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Mięsa i tym podobne: konoba Roko
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jeszcze jedną polecę - ale to za chwilę. Ceny - no jest drogo w Ribarze. W Roko ceny były przyzwoite. My w jeden dzień wybraliśmy się do Kremenki (to dośc daleko z Podgory, ale warto) - opisy znajdziesz na forum, chociaż widzę jesteś doświadczonym użytkownikiem i może się wygłupiam w ogóle wspominając o Kremence.

Plaże są dwie - miejska, czyli schodzisz na dół ulicą Kovaćića i lecisz w stronę promenady. I druga którą polecam: lecisz w lewą stronę (koło Ribara), koło cypelka, mijasz hotel i masz piękną długą plażę. My także jeździliśmy na oddaloną o kilkanaście kilometrów plażę w Malej Dubie - o której na pewno czytałes na forum.

Można robić świetne spacerki w jedną stronę (do Caklje) i w drugą (dojdziecie aż do Tucepi).

Oczywiście masz też ten monument górujący nad Podgorą i tam równiez można dojść piechotką. W ogóle polecam spacerek od tego pomniczka polami i dróżkami aż po Górną Podgorę. Ewentualnie możesz wjechać tam samochodem - jest kościółek i przede wszystkim fajne widoki. Ostatnio na google maps aktualizowali zdjęcia Podgory i można wszystko ładnie zobaczyć z góry jak na dłoni.

Będąc tam do góry wybraliśmy się także do górnego Tucepi i tam jest kolejna konoba którą mogę Ci z czystym sumieniem polecić: Konoba Veza zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Polecam także wybrać się kilkaset metrów w stronę Vgoraca. Tam masz tunel wybudowany po tym kawałek góry zawalił drogę (można zobaczyć pozostałości). I zaraz za tym tunelem polecam się zatrzymać i popodziwiać widoki na przykład tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wracając do Podgory - ceny w sklepikach dość wysokie, jak to w Chorwacji. Jak wszędzie. My robiliśmy większe zakupy w Makarskiej w Konzumie i Lidlu. Dużo fajnych miejscówek na tzw wieczorne siedzenie przy winku :)

Zapomniałbym o najważniejszym - lody :D
Tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Oraz tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

I to chyba wszystko. Jeśli potrzebne - mogę wrzucić kilka zdjęć. Ewentualnie pytaj.


Wszystkim korzystającym z tego posta i wybierającym się do Podgory chciałbym podać pewną aktualizację: na tą chwilę konoba Ribar nie będzie czynna ;)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 06.03.2014 00:23

Ribar nieczynna więc jak żyć?? :) to gdzie można rybkę albo owoce morza tam zjeść... mów jak na spowiedzi bo już meldunku nie zmienię bo zaliczka poszła... :)
evianek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) evianek » 30.06.2014 21:00

Wtam

dyskusja jakby zamarła ostatnio... chyba wszyscy pojechali do Cro... ;))) Mam nadzieję, że jednak ktoś tu jeszcze zagląda - chociaż autor postu ;)) Ja również poproszę o namiar na sprawdzoną kwaterę i ewentualnie orientacyjną cenę.
Ja również wybieram się w te piękne okolice :)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
PODGORA - 3x apartament 2os , lub 1x4 i 1x2 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone