Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podaca 2015 apartament Kosovic I

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009
Podaca 2015 apartament Kosovic I

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 21.10.2014 17:18

Witam wszystkich!
W Polsce robi zimniej wiec rozpoczęłam poszukiwania apartamentów na sezon 2015. Na nieszczęście wiele już jest zarezerwowanych, ale udało mi się ustrzelić apartament w willi KOSOVIC I w PODACE. Może ktos był w niej.
Czekam na wszelkie opinie, uwagi i podpowiedzi, również dotyczące samej miejscowości. Do tej pory nie byłam na Rivierze Makarskiej Podace tylko mijałam w drodze do OREBICA.
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 24.10.2014 14:32

Czyżby nikt nie był w tej miejscowości 8O ?
lesko77
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 22.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lesko77 » 24.10.2014 14:37

Witaj
magdach7


niestety samych apartamentów u Kosovic -ów od środka nie mieliśmy okazji obejrzeć, mieszkaliśmy po sąsiedzku w apartamencie INA.
Jeśli miałabyś wybierać to tylko apartamenty A1 i A3.
Wyjście z apartamentów bezpośrednio na plażę - to duży plus dla pobytów z dziećmi. W czasie naszego pobytu w sierpniu mieszkali tam Czesi i chyba Węgrzy. Gdzieś w ostatnim dniu przyjechali Polacy.
Dojazd samochodem z walizkami pod apartament (od strony północnej).

Co do samej Podacy to na forum w wątkach https://www.cro.pl/podaca-2014-t44135.html?hilit=podaca oraz
https://www.cro.pl/podaca-2013-t40713.html?hilit=podaca%202013 oraz
https://www.cro.pl/podaca-t24741.html?hilit=podaca%202012
oraz innych z hasłem PODACA znajdziesz moc informacji.
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 25.10.2014 13:09

Dzięki :D widze że INĄ zawiaduje też KOSOVIĆ. I to mnie uspakaja, bo jak Wy byliście zadowoleni to i my pewnie też będziemy. Niestety apartament mamy A2 bo jedziemy w czwórkę, ale bez dzieci więc powinno być oki. Napisz kilka słów o lokalizacji - jaka plaża, knajpki i czy są jakieś dzikie miejsca w pobliżu żeby powędkować.
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 11.11.2014 21:36

jak to? Nie wierzę? Nikt nie wynajmował tego apartamentu........ ? niemożliwe :roll: może chociaż kilka słów o otoczeniu :D wiem, że jest dużo postów o Podace, ale zawsze coś co bardzo bezpośrednio skierowane bardziej trafia. a zostało mi kilka dni do zapłaty zaliczki......
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.11.2014 23:52

Zadaj to pytanie w wątku, w którym zebrali się bywalcy tej miejscowości, np. tu:
podaca-2014-t44135-555.html
...zaraz VONPLES pospieszy z odpowiedzią. :mrgreen:

A serio - stacjonowałam tam przez tydzień w 2013, ale bywałam raczej na plaży północnej. Niektóre wrażenia zawarłam w relacji:
od-pagu-po-dubrovnik-czyli-dalmacja-2013-t43083-105.html#p1254038

Co do samego apartamentu osobiście Ci nie pomogę, ale czy jesteś pewna, że dobrze przeszukałaś forum? Wydaje mi się, że gdzieś u Kosovica mieszkała m. in. mama_Kapiszonka, którą można zapytać osobiście:

wielki-come-back-klanu-czyli-wyspiarskie-wakacje-ad2013-t42406.html
czy-podaca-odpowiednia-dla-dzieci-t21971.html?hilit=kosovic%20podaca#p347484

Pozdro

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podaca 2015 apartament Kosovic I
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone