Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvice - camp na jedną noc ???

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ekala
Plitvice - camp na jedną noc ???

Nieprzeczytany postnapisał(a) ekala » 16.06.2003 18:41

Mam zamiar dojechac najpierw do Plitvickihc jezior i tam pzrenocowac gdzies w okolicy i pozniej dalej w okolice dubrownika. Wiecei gdzi mozna tanio roztswic namiociki w okolicach Jezior Plitvickich, moze byz nawet kawalek za jeziorami aby mozna bylo z ranca dostac sie w miare szybko w okolice dubrownika, a moze w ogole nie rostawiac namiotow tylko kimnąć się w aucie, jezeli tak to gdzie najlepiej w/g Was. Dzieki Pozdrawiam
Hris
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 15.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hris » 16.06.2003 21:34

Wiecei gdzi mozna tanio roztswic namiociki w okolicach Jezior Plitvickich,

Przed samymi Jeziorami jest dosc spory camping ale jest jeszcze jeden troszeczke wczesniej nieco tanszy i kameralny. Tak okolo 5 km przed.

Pzdr
Hris
ramka
odp

Nieprzeczytany postnapisał(a) ramka » 16.06.2003 23:30

w okolicach Jezior Plitwickich nie ma najmniejszego problemu ze znalezieniem campingu, mozna rozstawiac namioty jak i wynajac bungalow:)) udanych wakacji, jest co ogladac...
ekala
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ekala » 17.06.2003 09:20

dzieki!
Jedziemy pierwszy raz i mysle ze nie bedzie problemu.
Pozdrawiam
sax

Nieprzeczytany postnapisał(a) sax » 17.06.2003 12:22

Do Ekala.
Mamy takie same plany.
Na początek Plitvice , a potem Dalmacja.
Wyjeżdżamy 7-07.
Miłych wakacji!!
Andy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 07.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andy » 17.06.2003 13:45

Około 5 km przed pierwszym wejściem masz camping KORANA (jadąc od strony Karlowaca po lewej stronie).Naprawdę extra :D jeden z ładniejszych campingów w Chorwacji i najczyściejszy na jakim byłem.

pzdr Andy
paulo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulo » 19.06.2003 10:29

Kampy w okolicach Plitvic sa dosc drogie ale b. ladne.
Nie licz raczej na spanie 'na parkingu'. My w zeszlym roku z przyczepa przymierzlismy sie do tego ale sploszyly nas patrloe policyjne. Oni dobrze wiedza, ze 90% turystow przyjezdza na 1 dzien i staraja sie, zeby kampy na nich zarobily :) Kampy sa czynne 24h, tak wiec nawet gdy przyjedziesz o 1 w nocy to cie bez problemu wpuszcza.
Pipi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pipi » 19.06.2003 11:45

Czesc !!
Ja jeszcze w związku z kampem KORANA. Jest strona , na której możesz znależć jego ceny i atrakcje jakie oferuje.
http://www.camping.hr/hr/index.htm
Pozdrawiam
Darmar
Croentuzjasta
Posty: 344
Dołączył(a): 18.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darmar » 19.06.2003 14:16

inga !!!
dzeszcze deszcze deszcze !!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga !!! » 26.06.2003 17:14

mY także polecamy KORANĘ ale z płachta pod namiot poniewaz było mokro !! ogólnie bardzo dobry , spokojny a przedewszystkim czysty camping. uwaga na niebo w lipcu czesto nie ma słonca stad ta płachta !!!! :lol: hehehehe
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 27.06.2003 08:07

Też byłam w tym roku na camp Korana, ale do tanich to on nie należy - 17 euro 2os+namiot + samochód.Ale za to wejście do NP Plitvice kosztuje 75 kun od osoby a nie 20 euro jak ktoś na forum napisał. :mrgreen:

Ach, i jeszcze coś. Na kampie nie ma basenu, ale koło restauracji wąska ścieżka prowadzi nad rzekę w której można sie pochlapać.

Juli
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 27.06.2003 09:07

juli napisał(a):Też byłam w tym roku na camp Korana, ale do tanich to on nie należy - 17 euro 2os+namiot + samochód.Ale za to wejście do NP Plitvice kosztuje 75 kun od osoby a nie 20 euro jak ktoś na forum napisał. :mrgreen:

Juli



A mozna tam kartą płacić? (tzn. interesuje mnie i kamp i park)
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 27.06.2003 11:00

maciogg napisał(a):A mozna tam kartą płacić? (tzn. interesuje mnie i kamp i park)


Za camp można, za park nie pamiętam, ale chyba tak.
Ciekawie wygląda wjazd i wyjazd z opłatą na tym campie (Korana), podobnie jak w restauracji McDrive-zza kierownicy.
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 27.06.2003 11:11

jarwoj napisał(a):
maciogg napisał(a):A mozna tam kartą płacić? (tzn. interesuje mnie i kamp i park)


Za camp można, za park nie pamiętam, ale chyba tak.
Ciekawie wygląda wjazd i wyjazd z opłatą na tym campie (Korana), podobnie jak w restauracji McDrive-zza kierownicy.


Dzięki bardzo za informacje.
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 27.06.2003 12:03

Można i za park, tylko moja za...na Visa była bezużyteczna - z bankomatu - proszę bardzo, zapłacić - g.... "odbijeno" - tak to się nazywa :evil: . Tylko w Hr był nią taki problem.

juli

Ktoś pisal, że na Plitwicach umiera się z glodu z braku knajpek - tak żle nie jest, są 2 bary koło jeziora ze stateczkiem i potem barek przy stacji kolejki.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Plitvice - camp na jedną noc ???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone