Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plener slubny lipiec 2011

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mortinka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.02.2011
Plener slubny lipiec 2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mortinka » 24.02.2011 21:29

Witam Na poczatku lipca wybieramy sie do Chorwacji, prawdopodobnie okolice Puli. Chcielibysmy zrobic tam sesje slubna... Poszukujemy fotografa... Moj mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Pozdrawiam
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 24.02.2011 22:55

odpisałem na maila :wink: postaram się jeszcze dziś wrzucić na bloga kilka zdjęc z sesji w Splicie www.blog.bodzioch.pl
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2011 23:09

Marku, mam prośbę. Robisz wiele dobrego dla forumowiczów, ale weź pod uwagę, że niektórzy mogą uważać, że robisz sobie tutaj darmową reklamę. W związku z tym proszę o nie umieszczanie w postach swojej strony wuwuwu. Możesz ją umieszczać w mailach prywatnych do osób zainteresowanych.

Dziękuję 8)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 24.02.2011 23:40

Leszek Skupin napisał(a):Marku, mam prośbę. Robisz wiele dobrego dla forumowiczów, ale weź pod uwagę, że niektórzy mogą uważać, że robisz sobie tutaj darmową reklamę. W związku z tym proszę o nie umieszczanie w postach swojej strony wuwuwu. Możesz ją umieszczać w mailach prywatnych do osób zainteresowanych.

Dziękuję 8)

No.Wreszcie coś mądrego napisałeś. :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.02.2011 23:48

Kiedyś, dawno temu to napisałem, ale pewno to pamiętasz. Powtórzę: "staram się" ;)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 24.02.2011 23:54

ok, ok, nie wiedziałem, że nie można. Wracając do reklamy próbuję się skontaktować pisząc już od chyba 3 tygodni na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i cisza, jak wiec można się reklamowac nie darmo. Nie chodzi mi akurat o foto ślubne lecz chciałem wykupić banner.

i jeszcze jedno, to jest mój blog nie strona (mała różnica, ale jednak ;) )
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 25.02.2011 00:01

Zgłosiłem Adminowi

Wiesz blog blogiem, ale wszyscy wiedzą co i jak więc..... ;) Sprawę postawiłeś jasno.

Dzięki
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 25.02.2011 01:06

dzięki Leszek, w końcu mam kontakt :)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 28.02.2011 02:44

Leszek Skupin napisał(a):Marku, mam prośbę. Robisz wiele dobrego dla forumowiczów, ale weź pod uwagę, że niektórzy mogą uważać, że robisz sobie tutaj darmową reklamę. W związku z tym proszę o nie umieszczanie w postach swojej strony wuwuwu. Możesz ją umieszczać w mailach prywatnych do osób zainteresowanych.

Dziękuję 8)

Nie tyle uważają czy mogą uważać, ale po prostu widzą (a jest tego trochę... w temacie "warsztatowym" też). Taka prawda. Reklamowanie/nagłaśnianie czegoś, co jest tu za kasę a nie w ramach pomocy koleżeńskiej nie powinno mieć miejsca. Albo wszyscy mają tak samo, albo robi się wyjątki (z jakich względów?).
Np. w avatarze- też jest zabronione, czy tylko w postach?
P.S. Dobrze, że ktoś w końcu zwrócił na to uwagę. Mam nadzieję, że teraz będzie przejrzyściej.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 28.02.2011 21:30

Fatamorgana napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Marku, mam prośbę. Robisz wiele dobrego dla forumowiczów, ale weź pod uwagę, że niektórzy mogą uważać, że robisz sobie tutaj darmową reklamę. W związku z tym proszę o nie umieszczanie w postach swojej strony wuwuwu. Możesz ją umieszczać w mailach prywatnych do osób zainteresowanych.

Dziękuję 8)

Nie tyle uważają czy mogą uważać, ale po prostu widzą (a jest tego trochę... w temacie "warsztatowym" też). Taka prawda. Reklamowanie/nagłaśnianie czegoś, co jest tu za kasę a nie w ramach pomocy koleżeńskiej nie powinno mieć miejsca. Albo wszyscy mają tak samo, albo robi się wyjątki (z jakich względów?).
Np. w avatarze- też jest zabronione, czy tylko w postach?
P.S. Dobrze, że ktoś w końcu zwrócił na to uwagę. Mam nadzieję, że teraz będzie przejrzyściej.
powiedz, coś cię boli?? co?? że inni mają pomysł, a ty nie?? że ktoś może coś zorganizować a ty nie?? w końcu, że skrytykowałem nieprzychylnie dla ciebie kiedyś twoje zdjęcia??
Napisałem do admina bo się odezwał i odpisałem z pytaniami i znów cisza. O co chodzi??
Jeśli nie wiesz wszystkiego to barzo cię proszę zachowaj swoje uwagi dla siebie.

Leszek znów brak kontaktu - odpowiedzi - od kilku dni od admina.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.03.2011 11:05

No to na to już nic nie poradzę - pisz w wątku "Do Admina i/lub modów"

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Plener slubny lipiec 2011
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone