Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ple namiotowe

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ania22
ple namiotowe

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania22 » 13.04.2003 09:08

prosze o po podanie kilku informacji: :?: czy ktos zna przyzwoite pola namiotowe z dostępem do kuchni, prysznice, jaka jest cena itp. wybieram sie pod namiot w czerwcu i chciałabym miec konkretne informacje. dzięki wielkie. :)
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 14.04.2003 22:45

Musisz określić się co do miejsca lub okolic w których chcesz odpoczywać. Chyba również musisz ograniczyć swoje wymaganie dotyczące dostępu do kuchni. Nie spotkałem w Chorwacji campu z takim wyposażeniem. Może inni. A więc tylko dokąd, a doradcy się odezwą.
Dominique
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2003
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominique » 27.05.2003 13:16

Kemping Zaton jest rewelacyjny , sanitariaty jak w dobrej klasy hotelach , kuchnie , plac zabaw dla dzieci , parcele oddzielone tak że nie ma zamieszania , ogólnie jestem zauroczona , byłam tam dwa razy i napewno nie raz wrócę , jeśli jesteś zainters. to mogę podać konkretniejsze inf. jutro ( adres , tel. itd )
Pozdrawiam

Dominika
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 27.05.2003 13:39

Zaton - ten k. Zadaru 8O ??? Bo opis w superlatywach jakoś mi do niego nie pasuje :?

juli
Dominique
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominique » 27.05.2003 13:48

Tak , koło Zadaru . Może jest tam jeszcze jakiś inny kemping . Ogólnie jeżdże często z przyczepą i tamten kemping uważam za rewelacyjny , jest duży , ma różne strefy , może miałam to szczęście że trafiłam na jakąś lepszą . Ja w każdym bądź razie byłam zachwycona .
ekala

Nieprzeczytany postnapisał(a) ekala » 28.05.2003 09:30

dominique możesz podać namiar na ten kemping? Bylas tam z przyczepą ale miejsce na namity jest także? Chce wybrać się w lipcu. Dzieki
Dominique
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominique » 28.05.2003 09:46

Cześć ekala wyślę Ci wszystkie namiary (adres , telefo , fax ) . Jeśli masz fax to mogę Ci przesłać mapkę pola (wtedy można zarezerwować wcześniej dokładnie tę parcelę , którą chcesz ) .Zrobię to niestety dopiero jutro , bo mam to w domu a teraz jestem w pracy , podaj mi swojega maila .

Pozdrawiam Dominika :)
plis
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) plis » 28.05.2003 10:22

A mógłbym też prosić taką mapkę?? Z tym, że jeśli można to na maila.
rysiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 394
Dołączył(a): 11.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek » 28.05.2003 10:39

Zainteresowani campingiem !
kliknijcie sobie też na www.zaton.hr

pozdrawiam rysiek
Dominique
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dominique » 28.05.2003 13:26

Jutro będę miała wszystkie dane + kilka innych :D
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 28.05.2003 13:33

ekala napisał(a):dominique możesz podać namiar na ten kemping? Bylas tam z przyczepą ale miejsce na namity jest także? Chce wybrać się w lipcu. Dzieki


Drogo!
Porównaj ceny z kampingami z południowej Dalmacji - max 4 euro w szczycie od osoby. W Zatonie - 6 euro.

J.

Powrót do Kempingi

cron
ple namiotowe
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone