Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże w Trogirze

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004
Plaże w Trogirze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 30.03.2004 10:45

Jako że moja "połowica"nie jest specjalną specjalistką w pływaniu chciałbym ją zabrać w Trogirze na plażę gdzie będzie mogła tyrochę się nacieszyć kąpielą w Adriatyku.
Dajcie mi jakieś wskazówki gdzie ją mogę zabrać żebym nie słuchał cały czas że myślę tylko o sobie.
Wiecie ,jakieś względnie łagodne zejście do wody i nie odrazu 2m głębokości !!!
Liczę na Waszą pomoc !
vicka80
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 03.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) vicka80 » 30.03.2004 11:58

Hmmmmm......trudno rzec.....dla mnie Trogir to miasto do zwiedzania.......a nie do plazowania......szkoda że nie moge cie poratować.......ale jakoś z plażami w samym Trogirze sie nie zetknęłam :lol:
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004
Znawcy Trogiru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 30.03.2004 12:10

Będziemy zwiedzać,a jakże ale trochę poleżeć też nie zaszkodzi a napewno są plaże.Mam nadzieję ,że choć jedna okaże się przyjazna dla mojej żoneczki.Ja tam wolę głębokie wody i tych napewno tam nie brak.
Może ktoś kto był mnie oświeci,bo raczej napewno pojedziemy do Trogiru.
Poprzednio byliśmy na Krk-u w Baśce i tam miałem spokój bo plaża była O.K.
Czekam na fajne odpowiedzi !!!
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003
Re: Znawcy Trogiru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 30.03.2004 12:44

Fender napisał(a):Będziemy zwiedzać,a jakże ale trochę poleżeć też nie zaszkodzi a napewno są plaże.Mam nadzieję ,że choć jedna okaże się przyjazna dla mojej żoneczki.Ja tam wolę głębokie wody i tych napewno tam nie brak.
Może ktoś kto był mnie oświeci,bo raczej napewno pojedziemy do Trogiru.
Poprzednio byliśmy na Krk-u w Baśce i tam miałem spokój bo plaża była O.K.
Czekam na fajne odpowiedzi !!!

Witaj!!!
Jedz na plaze do Slatine ,na poczatku miejscowosci jest bardzo ładna plaza ,przy plazy jest bar na ktorym pisze nazwa Saskor,na plazy mozna wynajac lezaki ,plaza jest drobno zwirowa i ma plytkie wejscie do morza.
napisz do mnie e-mail wysle ci zdiecia z tej plazy.
Pozdrowienia ze Splitu.
Bozena
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004
Do p.Bożeny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 30.03.2004 13:08

Mój adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jest pani bardzo miłym,uczynnym człowiekiem :lol: :lol: :lol:
Chorwacja i chorwaci a chorwatki w szczególności to super nacja !!!
Korala
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korala » 30.03.2004 19:28

Fender napisał(a):Jako że moja "połowica"nie jest specjalną specjalistką w pływaniu chciałbym ją zabrać w Trogirze na plażę gdzie będzie mogła tyrochę się nacieszyć kąpielą w Adriatyku.
Dajcie mi jakieś wskazówki gdzie ją mogę zabrać żebym nie słuchał cały czas że myślę tylko o sobie.
Wiecie ,jakieś względnie łagodne zejście do wody i nie odrazu 2m głębokości !!!
Liczę na Waszą pomoc !

Jakoś nie mogę sobie przypomnieć gdzie widziałem brudniejszą wodę niż w Trogirze. Może pod Triestem?
W każdym razie w pobliżu miasta jest raczej niemiło :(
mafi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 13.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mafi » 30.03.2004 21:08

piszesz ,ze nieczysto,mało powiedziane-syf po prostu(ches)
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 30.03.2004 22:54

KORALA I MAFI :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
DLACZEGO PISZECIE BZDURY :?: :?: :?: :?:
TO BARDZO NIEłADNIE Z WASZEJ STRONY :!: :!: :!: :!:

BOZENA
mafi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 13.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mafi » 30.03.2004 23:03

Trogir i czysta woda-niech Leon zrobi pomiary.
Przepraszam Korala ze tak razem nas wymienila Bozena.
To ja Ches.
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004
Trogir i plaże jeszcze raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 31.03.2004 15:56

Mili forumowicze nie będę przecież pływał w samym Trogirze,to chyba zrozumiałe że Trogir jest zarezerwowany na zwiedzanie i spacery wieczorkiem,tudzież łykanie piwka i rakiji.
Ja będę prawdopodobnie na wyspie Ciovo jak 90% ludzi któży myślą o Trogirze jako miejscu docelowym.
Myślę o campie Rozac,Vranica Belvedere lub innym na tym terenie.Może przy którymś z tych campów jest łagodna plaża dla mojej żonki. :roll: :roll: :roll:
Macie mi pomóc,a nie strofować -pozdrawiam-
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003
Re: Trogir i plaże jeszcze raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 31.03.2004 16:51

Fender napisał(a):Mili forumowicze nie będę przecież pływał w samym Trogirze,to chyba zrozumiałe że Trogir jest zarezerwowany na zwiedzanie i spacery wieczorkiem,tudzież łykanie piwka i rakiji.
Ja będę prawdopodobnie na wyspie Ciovo jak 90% ludzi któży myślą o Trogirze jako miejscu docelowym.
Myślę o campie Rozac,Vranica Belvedere lub innym na tym terenie.Może przy którymś z tych campów jest łagodna plaża dla mojej żonki. :roll: :roll: :roll:
Macie mi pomóc,a nie strofować -pozdrawiam-

Witaj !!!!!
Mam nadzieje ze fotki z plazy Slatine dostales,jezeli bedzies na campir Rozac to na miejscu masz plaze z plytkim wejsciem do morza,troche dalej od campa w Okrugu tez jest plaza z duzo knajpek ,lezakami i zplytkim wejsciem ,na taplaze mozesz udac sie pieszo widac ja z Rozca.
W kampie Belvedere tez sa plaze z lagodnym wejsciem w poblizu tego campa jest hotel Medena ma piekna plaze z ktorej tak samo mozesz korzystac.
Pozdrowienia ze Splitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bozena.
Korala
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korala » 31.03.2004 18:15

Bozena Kljaković napisał(a):KORALA I MAFI :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
DLACZEGO PISZECIE BZDURY :?: :?: :?: :?:
TO BARDZO NIEłADNIE Z WASZEJ STRONY :!: :!: :!: :!:

BOZENA


Nie lubię jak ktoś pisze o mnie w ten sposób.
Pływam po Adriatyku od ponad 10 lat. Z pokładu jachtu najlepiej widać różnice w czystości wody. Nie pozostaje mi nic innego tylko zrobić zdjęcia. Prawdopodobnie będę tam w kwietniu to popstrykam i po powrocie pokaże na forum.
Szanuję Twój patriotyzm, ale czemu ma on służyć?
Nie wszędzie Adriatyk jest czysty, więc lepiej niech ludzie wybierają te miejsca gdzie jest ok. Przecież już z dugiej strony Ciova jest normalna woda.
W Trogirze jest stocznia remontowa, do tego ścieki ze sporej aglomeracji i niekorzystny układ nie pozwalający na naturalne szybkie oczyszczanie wody.
Kiedy ostatni raz byłem w Trogirze we wrześniu, woda miała taki zapach, że bardziej wrażliwi proponowali przepłynięcie w nocy w inne miejsce. Nie sądzę żeby coś się zmieniło przez parę miesięcy.
Dotyczy to wyłącznie Trogiru i zatok po obu jego stronach. Kawałek dalej znacznie się poprawia.
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004
Droga p.Bożenko

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 31.03.2004 18:43

Serdeczne dzięki za wyczerpująca informację- o to mi właśnie chodziło. :P :P :P
Widzę że jest pani niezastąpiona jeżeli chodzi o wszelkiego typu info o Chorwcji.
Zdjęcia dostałem,bardzo dziękuję !!!
Muszę powiedzieć,że z taką sympatią jak w Chorwacji rzadko Polacy spotykają się za granicą.
Wiem,że nie jest to kwestia li tylko "napędzania turystów",poprostu Chorwaci polubili Polaków za to jacy są i nie słuchają bzdurnych wywodów o naszych rzekomych wadach (pijaństwo,złodziejstwo itp.-bzdura).
Co do pana żeglarza to wiadomo,że na "łajbie jest fajnie"-ale dla mnie to niestety nie do spełnienia :roll: :roll: :roll: -pochodzę z głębi lądu i nie mam takich tradycji,a szkoda !!!
Napewno nie jest tak źle z tą wodą,ale dziękuję za cenne ostrzeżenie-nie będę przesadzał z kąpielą po omówionej stronie lądu. 8) 8) 8)
Nasz Bałtyk to dopiero jest"czyste morze" :( :( :(
Bedzie dobrze !!!

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone