Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaze w basce nie do nurkowania?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Plaze w basce nie do nurkowania?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 08.07.2003 12:52

http://www.tz-baska.hr/plaze.html Plaze w basce nie do nurkowania? Czy w basce jest dobrze dla norkow ABC czy gdzies jest lepiej? Wydaje mi sie za na dnie sam piach i po co tam nurkowac?
juli
Croentuzjasta
Posty: 373
Dołączył(a): 04.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) juli » 08.07.2003 13:24

Przy plaży w samej Baśce to nurkowanie może nie jest ciekawe :? , ale idąc z Baśki w kierunku FKK Bunculuka jest mały parking i przy nim zejście do wody. Zdaje się, że z tego miejsca korzytają nawet szkoły nurkowania :lol: ! Mój mąż nurkuje na plaży Bunkuluki i baaardzo sobie chwali.

Juli
gladiatrix_24
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 04.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gladiatrix_24 » 20.08.2003 20:33

Idziol napisał(a):http://www.tz-baska.hr/plaze.html Plaze w basce nie do nurkowania? Czy w basce jest dobrze dla norkow ABC czy gdzies jest lepiej? Wydaje mi sie za na dnie sam piach i po co tam nurkowac?


Racja z plażą w Bunculuka tam jest co pooglądać i wcale nie ma tylko piachu. Ja jestem poczatkujacym " nurkiem " ale sobie poogladalismy ze zwykła rurka duzo ciekawych rzeczy pod wodą w Bunculuka. Oprócz tego blisko Bunculuka sa dwie szkoły nurkowania które często były widoczne przy naszej plaży. Warto.
sorayka
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 26.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) sorayka » 26.08.2003 21:19

moj maz nurkowal w Strej Basce i byl zadowolony, mowie o ABC.........
Mona
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 23.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona » 01.09.2003 16:39

Ale znacznie przyjemniej nurkuje sie przy typowo skalistym wybrzeżu, np. w Primosten. Dno jest bardziej urozmaicone, jest więcej ryb i wszelkiego innego życia. 8O

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone