Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże naturystyczne w Jelsie?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bryś
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.04.2012
Plaże naturystyczne w Jelsie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bryś » 07.07.2019 11:03

Witajcie,

Nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, dlatego jednak założyłem ten temat. Chodzi o to, czy w Jelsie znajdują się plaże FKK? Tak, wiem, że w niedalekiej Vrbosce są takie plaże (oraz camping), że nago opalać się można w Starim Gradzie nieopodal hoteli Arkada oraz Lawanda. Byłem zarówno we Vrbosce jak i Starim Gradzie. Jednak tym razem chodzi o miejscowość Jelsa.

Być może-jak w wielu miejscach-jest tam możliwe opalanie się nago, jednak jeśli nie jest to względnie powszechne, to nie jest też to komfortowe.

Zatem jeśli ktoś coś wie, to niech powie (czyli napisze ;-)).

Dzięki, pozdrawiam
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.07.2019 18:54

W samej Jelsie nie. Zatoka Mina jest tekstylna, maleńka plaża miejska też, dalej w stronę Vrboski również nie ma takiego miejsca.
Bryś
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bryś » 03.08.2019 18:27

No, tak przypuszczałem. Dziękuję.
Marina18
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.09.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marina18 » 24.09.2020 13:44

Mamy swoje plaze naturystow w Jelsie , serdecznie zapraszamy do clubu FKK !!!
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.09.2020 15:31

Z pobytu w 2017 r.
Na skałkach pod kościołkiem [url=Sv. Luka]Sv.Luka[/url] opalało się kilku FKK i w tej zatoczce na lewo (czyli w kierunku Jelsy, a przed plażą przy opuszczonym hotelu) to połowa tekstylni, a połowa (ta dalsza od drogi) FKK. Jako że tam problem z parkowaniem (przy głównej drodze miejsce na 2 sam, a na szutrówkę (nie ma już google) nie każde auto wjedzie, kamienie wystające) to na plaży było po kilka osób. Plaża d....y nie urywa, ale tam było najwięcej rybek jakie na plażach na Hvarze spotkaliśmy.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.09.2020 12:49

Marina18 napisał(a):Mamy swoje plaze naturystow w Jelsie , serdecznie zapraszamy do clubu FKK !!!


Swoje? Jakieś prywatne? Tylko dla wtajemniczonych klubowiczów? :)

Przepraszam, clubowiczów :)
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 30.09.2020 15:29

piotrulex napisał(a):
Marina18 napisał(a):Mamy swoje plaze naturystow w Jelsie , serdecznie zapraszamy do clubu FKK !!!


Swoje? Jakieś prywatne? Tylko dla wtajemniczonych klubowiczów? :)

Przepraszam, clubowiczów :)


Są momenty, że zgadzam się z piotrulexem :D . Ta cała Marina18 i jej "cluby" to jakaś ściema i najlepiej nie reagować na jej/jego posty :!: . To forum to nie jakiś "zbiornik" lub inny "zlew" albo "kibel" i chyba obowiązuje zasada, że jak ktoś pisze idiotyzmy - to jest usuwany... :?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 02.10.2020 15:05

cropag napisał(a): Są momenty, że zgadzam się z piotrulexem :D


Co to wnosi do tematu?

Jakie to ma znaczenie?

Myślisz, że mnie interesuje czy Ty lub ktokolwiek inny na tym forum ze mną się zgadza lub nie?

Nie wiem czy Cię zmartwię czy wręcz przeciwnie, ale nie mam pojęcia czy się z Tobą zgadzam czy niekoniecznie. Nie robię statystyk, nie śledzę wypowiedzi użytkowników, komentuje treść postu, a nie jego autora.

Udanego weekendu życzę, podobno ma być słoneczny 8)
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 03.10.2020 13:40

piotrulex napisał(a):
Co to wnosi do tematu?
Udanego weekendu życzę, podobno ma być słoneczny 8)


Tyle samo co twój post. Weekend rzeczywiście pogodny. :D
Bryś
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bryś » 03.06.2021 21:58

Bryś napisał(a):No, tak przypuszczałem. Dziękuję.


Witam ponownie,

Jeżeli coś to wniesie do tematu, to w Jelsie jest plaża FKK Iza Ige, jakieś 20 min. pieszo od hotelu Adriatic.

Info dotarło do mnie niedawno, nic nie wiem więcej o tej plaży poza tym, co podaje TZ Jelsa.

Pozdrowienia

https://tzjelsa.hr/en/2489/nudist-beaches/

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Plaże naturystyczne w Jelsie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone