Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Plaże na Rab w okolicy Suha Punta

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bryś
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 20.04.2012
Plaże na Rab w okolicy Suha Punta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bryś » 18.04.2017 19:02

Witajcie,

Chciałem mianowicie zapytać, jak wygląda sytuacja z plażami w rejonie osady Suha Punta? Tak do końca zielony nie jestem; wiem, że plaża jest bardzo blisko, nieopodal znajduje się też słynna zagospodarowana plaża FKK Kandarola. Ale czy są też w bliskiej odległości także kameralne zatoczki naturystyczne? Na jakiejś słowackiej stronie podróżniczej przeczytałem, że w tym rejonie są takie mini plaże. A w Chorwacji najbardziej lubimy właśnie takie niewielkie zatoczki-w bliskiej odległości od zakwaterowania-gdzie można przebywać nago.

Jeśli ktoś coś o tym wie, to fajnie będzie, gdy się podzieli.

Dzięki, pozdrawiam.

Powrót do Naturystyczna ChorwacjaPlaże na Rab w okolicy Suha Punta
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018