Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

plaże na Cresie

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006
plaże na Cresie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 28.09.2012 12:03

Witam serdzecznie, z myślą o nastepnych wakacjach mam pytanko, jak jest na cresie z "tymi" plażami, czy można porównać np. do Krk i Baski, czy raczej jest problem, wiem że nie wzystkie regiony mają jednakowe podejscie do takiego plażowania, proszę o info od bywalców "takich" plaż na Cresie,
pozdrawiam
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 29.09.2012 21:07

bogdan63 napisał(a): Jak z "tymi" plażami na Cresie

Masz na myśli (śląskie) "onaczyć"? Czy rozchodzi Ci się po prostu o plaże?
Jak pamiętam to w Valun spotkałem pierwszą rozgwiazdę, a Belej orzeźwił mnie termperaturą jak z Bałktyku - za to powalił plażą pod nawisami.
Sprecyzuj czego szukasz to chętnie wspomnę pobyt sprzed lat :papa:
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 29.09.2012 22:22

...no takie dla golasów, qrde, dla golasów...
pozdrawiam.
leopantera
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 697
Dołączył(a): 13.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) leopantera » 30.09.2012 17:24

No ... takie są na południowym Cresie. Miejscowość PUNTA KRIŻA, POGANA - cały ośrodek ale i przed ośrodkiem można spotkać nimfy wodne (tłumacz się później żonie, że nie patrzysz na nią tylko podziwiasz życie podwodne, a było na prawdę bogate). Golasów można też spotkać w nieoznaczonych FKK tj. w USTRINE w lewej części zatoki, w lasku i na samym półwyspie Żupanija. I całkiem normalne jest, że nikt sie nie obraża jak podzielisz zatoczkę na swoją i ich, a jeszcze jak zrobisz sobie murek. Naturyzmu zażyjesz w każdej ustronniejszej zatoczce. Jesteś pierwszy to jest FKK, jest ktoś inny (przybył przed tobą) ... idziesz dalej.
Z Cresu masz kawałek drogi na LOSIN, a tam zatoczki Żabodarski, Artatore itp. itd. :D

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone