Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże Krk

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Izowita
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 30.05.2004
Plaże Krk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izowita » 08.06.2004 09:11

Może ktoś z was mi odpowie jakie plaże i woda są na Krku...Proszę...
Czy są tam tez małe dzikie plażyczki dostepne dla turystów.....?

Które miasteczko wybrać ?
Czy tam jest równie pieknie jak w innych miejscach Chorwacji ?
arci59
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) arci59 » 08.06.2004 11:50

Izowita napisał(a):Może ktoś z was mi odpowie jakie plaże i woda są na Krku...Proszę...
Czy są tam tez małe dzikie plażyczki dostepne dla turystów.....?

Które miasteczko wybrać ?
Czy tam jest równie pieknie jak w innych miejscach Chorwacji ?

witam . Też byłbym zainteresowany tymi wiadomościami :lol:
Kam&Jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 05.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kam&Jac » 12.06.2004 17:43

W wiekszosci zwirowe i zatloczone :) ale jak w calej Chorwacji sa dzikie zakamarki, cala wyspe zjechalismy i piaszczyste plaze widzielismy w Solinie (tam sa rowniez kapiele blotne) oraz w malej wiosce pod mostem na Krk ale nazwy nie pamietam. O dziwo spokojna plaze udalo nam sie znalezc w samym Krk-u niedaleko plazy naturystow ale jest ich o wiele wiecej ;)
pozdro
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.06.2004 23:02

Między Njivicami i Malinską sporo fajnych zatoczek i miejsc "dla siebie", część z nich wykorzystana przez zwolenników FKK, ale tekstylni też znajdą coś dla siebie :lol:
Izowita
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 30.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izowita » 12.06.2004 23:30

dzieki wielki - takie spokojne miejsca "dla siebie" to dla mnie bardzo ważna rzecz na wakacjach. :oops:

Poszukam - ja tez nie jestem do końca textylna
Kam&Jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 05.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kam&Jac » 13.06.2004 00:06

nie do konca tekstyla ? :) - spokojnie, generalnie w calej Chorwacji na wszystkich plazach to norma i nikogo to nie dziwi, nas tez bynajmniej ;)

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone