Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże i skutery

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ed
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 10.05.2003
Plaże i skutery

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ed » 26.07.2003 17:47

Właśnie wróciłem z Makarskiej i wrażenia wizualne są wspaniałe.
Miasteczko ma mnóstwo ciekawych zakamarków a spacery nad brzegiem morza są niezapomniane.
Jedynym zgrzytem -przynajmniej dla mnie- była obecność chmary skuterów i motocykli poruszjących się po strefach pieszych.
Wąchanie smrodu spalin na deptakach i plażach jest zbyt wyrafinowaną formą przeżywania uroków kurortów jak na mój gust.
Dochodzący do smaku, skądinąd rewelacyjnej ryby z żaru, dodatek odchodów skutera stanowi swoiste interesujące nowe doświadczenie.
Po tygodniu jakoś się przyzwyczaiłem.
Nie odstraszyło mnie to jednak.
Przewaga uroków jest przytłaczająca.
Mam zamiar jak najszybciej ponownie odwiedzić ten piekny kraj.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 26.07.2003 20:39

Witam.
To extra ze Ci sie podobalo,ja tez wrocilem z wyspy Pag i mimo to ze innym sie tam nie podobalo - opinie forum - ja bylem b.b.b.zadowolony.
Pozdrawiam.
emes
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 09.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) emes » 11.08.2003 19:38

Skutery w Chorawcji sa stalym elementem krajobrazu. Rybka bez nich nie smakuje tak samo :D

Juz sie za nimi tak stesknilem, ze jak mi w Warszawie zajechalo droge dwoch lebkow na skuterze, wymuszajac ostre hamowanie, to zamiast ich oburczec pokazalem reka, zeby jechali :papa:

Mam nadzieje, ze juz niedlugo doswiadcze rybki ze skuterowymi spalinami... Wybieram sie tam na poczatku wrzesnia jak skoncze robote.
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 12.08.2003 08:59

Wszechobecne skuterki i jeżdżący na nich na bosaka Chorwaci to coś, co również miło kojarzy się z Cro.
PZDR
Monika
emes
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 09.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) emes » 12.08.2003 13:04

monaa napisał(a):Wszechobecne skuterki i jeżdżący na nich na bosaka Chorwaci to coś, co również miło kojarzy się z Cro.
PZDR
Monika



Mi tam Chorwaci sie nie podobaja - kwestia preferencji. Chorwatki tez nie sa cudne. Dlatego jezdze do Chorwacji z ladna Polka :lol: Polki sa w ogole najpiekniejsze na swiecie!

Ale skuterki maja fajne! W zeszlym roku na Visie chcialem sobie wypozyczyc, ale mi kobieta spekala jak ja przewiozlem po nabrzezu w Komizy :? Oswiadczyla, ze po plaskim to moze byc nawet fajne, ale nad przepascia nigdy w zyciu!!!

pzdr
monaa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) monaa » 12.08.2003 14:12

Mnie się również Chorwaci nie podobają, ale chodziło mi o to, że na skuterkach jeżdżą boso, tj. bez obuwia.
PZDR :wink:
Monika
emes
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 09.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) emes » 12.08.2003 14:37

monaa napisał(a):Mnie się również Chorwaci nie podobają, ale chodziło mi o to, że na skuterkach jeżdżą boso, tj. bez obuwia.
PZDR :wink:
Monika



A mojej (tez Monice :) ) Chorwaci sie podobaja. Tacy szczupli (jakbym byl gruby), opaleni (po 2 tygobniach tez jestem opalony). Troche mi to psuje humor, ale odbijam sobie to wodzie - znacznie lepiej plywam i nurkuje. Ona plywa zwykle kilka metrow nade mna i nie ma dostepu do tej podwodnej bajki.

pzdr

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone