Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plaże fkk MIMICE oraz MARUŠIĆI

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AgniesiaTomeczek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 13.02.2018
Plaże fkk MIMICE oraz MARUŠIĆI

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgniesiaTomeczek » 28.08.2018 10:44

Witamy wszystkich lubiących opalać sie nago :)
Właśnie jesteśmy w Zivogosce Blato, ale juz planujemy wakacje na przyszly rok. :D jeśli ktoś ma jakieś pytania co do samej miejscowości to chętnie odpowiemy:)
Ale do rzeczy :)

Czy w Mimice lub Marušići jest jakaś fajna plażyczka fkk ??
Nie będziemy autem, także jak wygląda sprawa podróżowania komunikacją miejska -autobusy?
Niestety w Zivogosce Blato przystanki autobusowe sa ale niestety żaden autobus sie nie zatrzymuje :( co nas bardzo zdziwiło....

Za wszelkie cenne informacje bardzo dziekujemy :)
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 04.09.2018 10:24

Witam. Z tego co pamiętam z naszego wyjazdy to nam się trafiła jakaś dzika plaża. Po prostu dolaczylismy do innych osób a później ktoś doplynal łodzią i tak spędziliśmy miło czas. Ale osobiście nie słyszałem o oficjalnej plaży. Pozdrawiam.
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 04.09.2018 11:27

Na początku Ruskamen idąc od Mimic jest plaża nieoficjalna fkk, bardzo sympatycznie było w ubiegłym roku :) Teraz na Peljesacu znalazłem super plaże fkk, trzeba po linach do niej schodzić :D
AgniesiaTomeczek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 13.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgniesiaTomeczek » 05.09.2018 12:24

BigDaniel napisał(a):Witam. Z tego co pamiętam z naszego wyjazdy to nam się trafiła jakaś dzika plaża. Po prostu dolaczylismy do innych osób a później ktoś doplynal łodzią i tak spędziliśmy miło czas. Ale osobiście nie słyszałem o oficjalnej plaży. Pozdrawiam.



A byś mogl zaznaczyć na mapie gdzie ona sie znajduje ?
AgniesiaTomeczek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 13.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgniesiaTomeczek » 05.09.2018 12:25

rufus295 napisał(a):Na początku Ruskamen idąc od Mimic jest plaża nieoficjalna fkk, bardzo sympatycznie było w ubiegłym roku :) Teraz na Peljesacu znalazłem super plaże fkk, trzeba po linach do niej schodzić :D



Jaka to jest mniej wiecej odległość?
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 05.09.2018 12:44

Z Mimic to 4km
BigDaniel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 07.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 05.09.2018 14:42

AgniesiaTomeczek napisał(a):
BigDaniel napisał(a):Witam. Z tego co pamiętam z naszego wyjazdy to nam się trafiła jakaś dzika plaża. Po prostu dolaczylismy do innych osób a później ktoś doplynal łodzią i tak spędziliśmy miło czas. Ale osobiście nie słyszałem o oficjalnej plaży. Pozdrawiam.



A byś mogl zaznaczyć na mapie gdzie ona sie znajduje ?



Niestety nie jestem w stanie tego zrobić. Jakoś nie przywiazywalismy do tego wagi w którym to jest dokładnie miejscu :(

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Plaże fkk MIMICE oraz MARUŠIĆI
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone