Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pjescana Uvala, Banjole, Premantura

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kuang
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.01.2012
Pjescana Uvala, Banjole, Premantura

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuang » 14.01.2012 16:35

Ktorą z ww. miejscowości wybrać.Chodzi mi o spokojne miejsce i ładna plaże. Znalazłam kwaterę w Pjescana UVala, ale znalazłam opinię, że woda bardzo brudna i hałas. Czy ktos moze tam byŁ? Prosze rowniez o opinie o innych z tych miejscowości. dzieki.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 14.01.2012 22:01

kuang
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.01.2012
Pjescana Uvala

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuang » 15.01.2012 18:47

Bardzo dziękuję za mapkę.
Ale chyba zdecydujemy się na Pjescana Uvala z uwagi na apartament. Czy znasz moze tą miejscowość i czy faktycznie woda jest tam brudna, plaże na zdjeciu wygladają ok?
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 15.01.2012 20:17

Woda nie jest brudna, ale w sierpniu może być tłoczno, ze względu na dużą liczbę Włochów.
Hałas może pochodzić z Verudela Resort, który jest po drugiej stronie zatoki.
Aby zmienić plaży polecam plaży:
Cintinere (Banjole)
Kamenjak (Premantura)
kuang
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuang » 17.01.2012 17:48

bardzo dziękuję za wskazówki!
kresk@
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kresk@ » 20.10.2012 21:30

Zostałam tu przekierowana z wątku "hotele, apartamenty, pokoje" osobiście do kolegi Mirko szukam-i-szukam-t39478.html i mam nadzieję na obiektywną podpowiedź :oops:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
I tak naprawdę na serio-skoro już mam możliwość skorzystania z tego, że mieszkasz tam to poproszę o dużo szczegółów, które utwierdzą mnie w przekonaniu, że Banjole jest tym czego szukam.
A namiary na kwatery promujące duże rodziny mile widziane :D
Pozdrawiam :papa:
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 20.10.2012 22:24

Myślę, że Banjole to dobry wybór.
Zakwaterowanie nie mogę wiele pomóc
Może to pomoze:apartmani Banjole
kresk@
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kresk@ » 26.10.2012 15:53

Buuu...
Po cichu liczyłam na obszerniejszy post. Ale dziękuję i z to.

Chciałam jeszcze dopytać o tę plażę w Banjole- (mi się marzy taka żwirkowa jak w Dalmacji) bo widziałam różne na zdjęciach i żwirkowe i kamieniste , ale również coś a'la wylany beton.Więc chętnie dowiem się czegoś od osoby, która widziała wiele w tych rejonach
:papa:
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009
czy tloczno w Pjescana Uvala i w Basce?

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 12.07.2014 09:55

Witam.za tydzien wybieram sie z zona i dziecmi na tydzien do Pjescana Uvala kolo Puli oraz potem na tydzien do Baski na Krk.czy jest tam tlok na plazach? Czy polecacie moze jakies mniejsze plaze obok tych miast.moze macie jakies wskazowki gdzie jesc czego unikac. Pierwszy raz jede na polnoc Chorwacji. dzieki za podpowiedz

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pjescana Uvala, Banjole, Premantura
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone