Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy wyjazd z rodziną

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015
Pierwszy wyjazd z rodziną

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 27.08.2015 00:01

Witam wszystkich bardzo serdecznie :-)

Wiem, że temat poruszany pewnie nie raz, ale bardzo chciałbym prosić o pomoc. Chętnie przejrzałbym forum, ale po pracy czasu już niewiele, a wyjazd zaplanowany wkrótce [17 września]. To nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i chciałbym, aby był udany.
Planowałem zabrać żonę i dzieci do miasteczka Zaboric, bo jest tam cisza i spokój. Miałem na uwadze Camp More, bo znajomy był i polecał, ale jak poczytałem opinie o właścicielu [Jadranie] to już sam nie wiem...
Czy ktoś tam był i może się wypowiedzieć na ten temat? Oczywiście chodzi o wynajem apartamentu.
Jeśli nie tam, to gdzie polecacie się zatrzymać? Jakieś inne, dobre i niedrogie kwatery w tej okolicy czy może radzicie zatrzymać się gdzie indziej?
Bardzo proszę o pomoc i na ile to możliwe podanie konkretnych propozycji, jeśli odradzacie Camp More i Jadrana.
Liczę na Waszą życzliwość :-)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 27.08.2015 09:26

W drugiej połowie września w Żaboricu to chyba tylko straszyć będzie ;)
To nie jest miasteczko, tylko wioska z apartamentami, dwoma sklepami i knajpą.
Spokojnie coś znajdziesz jadąc tam w ciemno, chyba, że już wtedy mają po sezonie.
Kawałek w stronę Šibenika jest Brodarica - tam może się więcej dziać.
Ten kamp sobie odpuść, bo to kawałek placu pod drzewami.
Osobiście w tym terminie i na pierwszy raz (żeby się nie zrazić) wybrałabym Primošten lub nawet okolice Šibenika.
Marbad
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marbad » 27.08.2015 09:52

Przypuszczam, że masz dzieci w wieku przedszkolnym, jeśli tak to polecam Zaton koło Ninu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Z 5 placów zabaw dla dzieci, alejki do spacerów, animacje,baseny,boiska. Dobrze zabrać rowery i/lub hulajnogę. Poleciłbym bym wam też któryś z dużych kampingów na Istrii ale Nin jest bardziej na południe. Na południu też jest Solaris koło Szybenika.
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 27.08.2015 12:22

Bea.ta napisał(a):W drugiej połowie września w Żaboricu to chyba tylko straszyć będzie ;)
To nie jest miasteczko, tylko wioska z apartamentami, dwoma sklepami i knajpą.
Spokojnie coś znajdziesz jadąc tam w ciemno, chyba, że już wtedy mają po sezonie.
Kawałek w stronę Šibenika jest Brodarica - tam może się więcej dziać.
Ten kamp sobie odpuść, bo to kawałek placu pod drzewami.
Osobiście w tym terminie i na pierwszy raz (żeby się nie zrazić) wybrałabym Primošten lub nawet okolice Šibenika.


Witaj i dziękuję za odpowiedź :-)
Nie myślę spać na kampie. Jadran proponuje też apartament i to nad nim się zastanawiam.
A czy mogłabyś polecić jakiś konkretny, w miarę tani nocleg?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc :-)
Tomek
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 27.08.2015 12:25

Przypuszczam, że masz dzieci w wieku przedszkolnym, jeśli tak to polecam Zaton koło Ninu [Z 5 placów zabaw dla dzieci, alejki do spacerów, animacje,baseny,boiska. Dobrze zabrać rowery i/lub hulajnogę. Poleciłbym bym wam też któryś z dużych kampingów na Istrii ale Nin jest bardziej na południe. Na południu też jest Solaris koło Szybenika.[/quote]


Z dziećmi to spory rozrzut ;-) Syn faktycznie w wieku przedszkolnym, najmłodsza córka kilka miesięcy, a najstarsza 12 lat.
Nie chcę jechać na kamping - szukam apartamentu, w miarę niedrogiego. Raczej zdala od zgiełku i w miarę blisko plaży :-)
Czy możesz coś polecić?

Pozdrawiam :-)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 27.08.2015 12:34

Heike napisał(a):Witaj i dziękuję za odpowiedź :-)
Nie myślę spać na kampie. Jadran proponuje też apartament i to nad nim się zastanawiam.
A czy mogłabyś polecić jakiś konkretny, w miarę tani nocleg?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc :-)
Tomek


No nie bardzo z tymi namiarami :) ale wrzuć w google mapkę Zaborica i przejdź się w rejonie tej dużej plaży na środku (z tym betonowym pomostem) - tam widać, ze odległość od plaży i morza jest prawdziwa a nie, ze 10m ale przejście przez ulicę i zejście do marinki, gdzie nie ma szans na spokojnie plażowanie i cień jest zaraz po południu.
Tylko pamiętaj - jako plaża i sypialnia - Żaboric jest dobry, ale nie na tyle, żeby się zakochać w Chorwacji, chyba, że zamierzacie jeździć po okolicy :)
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 27.08.2015 13:28

Bea.ta napisał(a):
Heike napisał(a):Witaj i dziękuję za odpowiedź :-)
Nie myślę spać na kampie. Jadran proponuje też apartament i to nad nim się zastanawiam.
A czy mogłabyś polecić jakiś konkretny, w miarę tani nocleg?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc :-)
Tomek


No nie bardzo z tymi namiarami :) ale wrzuć w google mapkę Zaborica i przejdź się w rejonie tej dużej plaży na środku (z tym betonowym pomostem) - tam widać, ze odległość od plaży i morza jest prawdziwa a nie, ze 10m ale przejście przez ulicę i zejście do marinki, gdzie nie ma szans na spokojnie plażowanie i cień jest zaraz po południu.
Tylko pamiętaj - jako plaża i sypialnia - Żaboric jest dobry, ale nie na tyle, żeby się zakochać w Chorwacji, chyba, że zamierzacie jeździć po okolicy :)


To w takim razie jakie miasteczko byś poleciła?
Każda rada mile widziana :-)
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 27.08.2015 13:53

Parę kilometrów dalej w kierunku Trogiru jest miejscowość Rogoznica w której miałem przyjemność bawić na początku sierpnia, przez Zaboric jechalem i jest to raczej mała miescowość.
W Rogoznicy znajdziesz piękne plaże, wieczorne życie,piękne statki z marina frapa i pyszne lody ,knajpki , dmuchance dla dzieci, rowery wodne itp. 8) z apartemantami we wrześniu nie powinno być problemu i są tam dwie agencję turystyczne które chętnie pomogą coś znaleźć.
Byłem tam pierwszy raz i bardzo się mi i mojej rodzinie podobało :papa:
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 27.08.2015 14:00

japer napisał(a):Parę kilometrów dalej w kierunku Trogiru jest miejscowość Rogoznica w której miałem przyjemność bawić na początku sierpnia, przez Zaboric jechalem i jest to raczej mała miescowość.
W Rogoznicy znajdziesz piękne plaże, wieczorne życie,piękne statki z marina frapa i pyszne lody ,knajpki , dmuchance dla dzieci, rowery wodne itp. 8) z apartemantami we wrześniu nie powinno być problemu i są tam dwie agencję turystyczne które chętnie pomogą coś znaleźć.
Byłem tam pierwszy raz i bardzo się mi i mojej rodzinie podobało :papa:


Bardzo dziękuję za odpowiedź :-)
A masz może namiar na jakieś sprawdzone i niedrogie noclegi?
Wolałbym mieć coś wstępnie przygotowane, jak chodzi o pobyt, już przed wyjazdem.
Z góry dziękuję za pomoc :-)

Pozdrawiam serdecznie :-)
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 27.08.2015 14:25

Wjedziesz do Rogoznicy w tym terminie co piszesz czyli wrzesień to kwatera będzie szukać Ciebie a nie Ty kwatery 8) nie jedna osoba na tym forum Ci to powie więc bez obaw , znajdziesz coś fajnego bez problemu.
Apartman w którym mieszkałem jest zajęty do końca września z tego co pamiętam.
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 27.08.2015 14:28

japer napisał(a):Wjedziesz do Rogoznicy w tym terminie co piszesz czyli wrzesień to kwatera będzie szukać Ciebie a nie Ty kwatery 8) nie jedna osoba na tym forum Ci to powie więc bez obaw , znajdziesz coś fajnego bez problemu.
Apartman w którym mieszkałem jest zajęty do końca września z tego co pamiętam.


To jeszcze raz dziękuję :-)

A powiedz mi, co sądzisz o Tribunj? Bo odezwał się też do mnie ktoś z ofertą z tego miasteczka.
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 27.08.2015 14:29

I jakich cen za noclegi się spodziewać w drugiej połowie września? Chodzi o apartament.
japer
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) japer » 27.08.2015 14:35

To był mój pierwszy raz w Chorwacji więc nie bardzo pomogę o innych miejscowościach, nam się Rogoznica podobała bardzo :hut:
Co do cen to myślę, że relnie od około 30 € wzwyż za apartament z wi fi klimą dla rodziny 2 plus dzieci będzie osiągalne w tym terminie spokojnie.
Mój znajomy jeździ do Chorwacji też we wrześniu bo jest taniej i mniej ludzi.
Marbad
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 05.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marbad » 27.08.2015 14:42

Heike napisał(a):Nie chcę jechać na kamping - szukam apartamentu, w miarę niedrogiego. Raczej zdala od zgiełku i w miarę blisko plaży :-)
Czy możesz coś polecić?

Pozdrawiam :-)


Ja akurat wolę kempingi, nie musisz spać w namiocie, mobile home po 12 września Zatonie to około 55Euro.
Ale pewnie apartament w tym czasie znajdziesz bez problemu i w lepszej cenie. Choć bez zalet wypasionego kempingu :D
Przy apartamentach sprawdź czy jest gdzie spacerować, mrok zapada w tym terminie wcześnie a spacer po ulicach bez pobocza czy góra/dół jeśli okolica górzysta może być niefajny. A nie będzicie przecież siedzieć a domu od 20. I tu kolejna zaleta kempingu - wy na werandzie przed domkiem a dzieci biegają po kempingu :D, albo na animacje .
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 27.08.2015 14:56

A co sądzicie o Tribunj?
Mam stamtąd ofertę od gospodarza, o którym są na forum pochlebne opinie i jak napisaliście o cenach to widzę, że daje przyzwoitą propozycję.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pierwszy wyjazd z rodziną
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone