Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Chorwacji pod namiot

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014
Re: pierwszy raz do Chorwacji pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 05.08.2018 17:24

Wie ktoś czy można na którymś z dużych kempingów wykupić wyżywienie?
Dobrej jakości nie za miliony monet
Żona i znajomi ciągną w stronę biura podróży, all
A ja podobno uparte ciele jestem i campy mi w głowie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: pierwszy raz do Chorwacji pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.08.2018 17:59

robur napisał(a):Wie ktoś czy można na którymś z dużych kempingów wykupić wyżywienie?
Dobrej jakości nie za miliony monet

Na dużych kempingach są restauracje, zamawiasz z karty.
Jaka jakość - nie wiem, ceny raczej z górnej półki.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: pierwszy raz do Chorwacji pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 05.08.2018 19:23

robur napisał(a):Wie ktoś czy można na którymś z dużych kempingów wykupić wyżywienie?
Dobrej jakości nie za miliony monet
Żona i znajomi ciągną w stronę biura podróży, all
A ja podobno uparte ciele jestem i campy mi w głowie

"Panie"- bary mleczne , albo jadłodajnie to tylko w PRL-u były . W Chorwacji na kempingach (zresztą nie tylko w Cro ) micha jest od kilkunastu do kilkudziesięciu procent droższa. Głównie bywają pizzerie ,a najlepsza kuchnia (tak jak to kiedyś napisał autor posta powyżej J.B) to ta robiona przed namiotem , przez żonę :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: pierwszy raz do Chorwacji pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.08.2018 20:48

Rafi70 napisał(a):najlepsza kuchnia (tak jak to kiedyś napisał autor posta powyżej J.B) to ta robiona przed namiotem , przez żonę :wink:

Przed namiotem kuchnia była wspólna.
Weki robione przez żonę w domu, potem tylko podgrzewane.
Ziemniaki, kasza, makaron na miejscu gotowane przez męża.
Gary zmywali na zmianę synowie.
robur
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 17.05.2014
Re: pierwszy raz do Chorwacji pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) robur » 05.08.2018 23:13

rozumiem że nie ma możliwości z góry wykupienia śniadań i obiadokolacji, żeby zrobic namiastke all inclusive
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: pierwszy raz do Chorwacji pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.08.2018 23:16

robur napisał(a):rozumiem że nie ma możliwości z góry wykupienia śniadań i obiadokolacji, żeby zrobic namiastke all inclusive

Dawno już na kempingach nie byłem, ale nigdy nie spotkałem się z taką opcją, i pewnie nie ma jej obecnie.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: pierwszy raz do Chorwacji pod namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2018 08:31

robur napisał(a):rozumiem że nie ma możliwości z góry wykupienia śniadań i obiadokolacji, żeby zrobic namiastke all inclusive


Fragment PW w temacie jakiegoś campu:

"Możliwość wykupienia śniadania lub kolacji w campingowej restauracji. Jedliśmy bez opamiętania, raz ze pyszne dwa duuuzo i codziennie coś innego."
JohnyKiep
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.08.2018
Re: Pierwszy raz do chorwacji pod Namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) JohnyKiep » 29.08.2018 17:10

Witam Was. Jadę a moją drugą połówką pierwszy raz pod namioty na Chorwację samochodem. Pierwszy postój mamy nad Balatonem na Węgrzech, tylko na jedną noc. Z rana wyruszamy prosto na Chorwację. I tu rodzi się problem, nie wiem w jakiej miejscowości szukać niedrogiego, kameralnego, z plażą kempingu na 3-4 noce. Czy ktoś mógłby coś doradzić? Pozostałe dwa kempingi mam wybrane, jeden niedaleko Primosten, drugi 11km od Dubrovnika. Bardzo Was proszę o pomoc. Wyjazd 3 września z Gdanska.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2018 17:19

Jedziesz pierwszy raz pod namiot do Chorwacji.
Na 3-4 noce zatrzymaj się kilka kilometrów za Zadarem w miejscowości Sveti Petar na Moru.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pierwszy raz do Chorwacji pod namiot - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone