Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Penzion Mala Duba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mieczysław
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 11.09.2009
Penzion Mala Duba

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieczysław » 25.01.2010 15:08

Penziona Mala Duba, czy w tym temacie coś ktoś wie?
Głównie chodzi mi o restaurację w tym pensonacie, jakie mają jedzenie i co do picia?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 25.01.2010 20:22

Witam!
Jest to mała knajpka z menu takim jak w większości okolicznych knajpek.
Jedzenie średnio kosztuje około 40-50kn na osobę.Do picia soki,woda,kawa,piwo,wino itp.Położona jest nad samym morzem.
Osobiście polecam knajpki w Żivogośće Blato.Mieszkałem w Mała Duba,ale na obiady chodzilismy do Blato.W tej restauracji jedliśmy raz lub dwa.Przeważnie wieczorami przychodziliśmy wypić piwo przy zacodzie słońca.O samym pensjonacie wiem niewiele.Położony jest blisko morza do plaży dwa kroki.
mieczysław
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieczysław » 26.01.2010 09:58

Będę mieszkał w apartamencie "Dwie Palmy", mam wrażenie, że ta knajpka jest blisko, czy możesz to potwierdzić?
Jak daleko jest do Blato i ile się idzie i czy drogą czy nad morzem?
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 26.01.2010 10:52

Mam wrażenie, że o "Dwóch Palmach" kiedyś już trochę było na forum, poszukaj pod tym hasłem właśnie :)
Pozdrówka! :)
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 26.01.2010 13:17

mieczysław napisał(a):Będę mieszkał w apartamencie "Dwie Palmy",


Mala Duba- Dwie Palmy :wink:
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 26.01.2010 14:52

Witam!
Apartament "Dwie Palmy" jest obok knajpki.Do Blato z Mala Duba prowadzi ścieżka nad morzem.W prostej linii jest okło 1km,spacerkiem idzie się około 30min.Można również iść asfaltem,ale nie polecam ze względów bezpieczeństwa.Jadranka jest wąska o dużym ruchu i prawie nie ma poboczy.My chodziliśmy ścieżką nad morzem,może trochę trudniejsza,ale z pięknymi widokami i bezpieczniejsza.My w tym roku też jedziemy do Mala Duba 19 lipca.
Pozdrawiam
mieczysław
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieczysław » 26.01.2010 15:17

To pewnie się rozminiemy, my zawitamy 1 sierpnia i odjedziemy 14 sierpnia.
Szkoda, bo możnaby rakijkę razem wypić.
w pierwszej wersji mieliśmy jechać w tym samym terminie ale znajomni nie mogli.
Tak czy inaczej miłego wypoczynku
miron
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 01.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miron » 26.01.2010 18:11

Dzięki i nawzajem!

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone