Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Peljesac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kacper111
Cromaniak
Peljesac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 28.09.2012 15:59

wątek może zbyt wczesny ale co tam ...
Trpanj, Orebic -sprawdzone kwatery mile widziane
pozdrawiam
pisiorek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) pisiorek » 27.10.2012 21:05

Polecam apartamenty Marko (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link) - byłem tam z rodziną w tym roku. Dom leży w na przedmieściach Orebića - w Kućiste (3km do centrum Orebića), na zboczu góry Św. Ilja w pobliżu początku szlaku na jej szczyt. Dom znajduje się w drugim rzędzie budynków w stosunku do morza ale z widokiem na nie i na stare miasto Korćuli, które leży dokładnie vis-a-vis, po przeciwnej stronie kanału oddzielającego Peljesać od wyspy Korćula. Do żwirowej plaży jest 40 m, do najbliższej restauracji z rewelacyjnymi potrawami 150 m. Apartamenty klimatyzowane, gospodarze mili i życzliwi - porozumiewają się swobodnie po angielsku. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie spokój - bo jednak na uboczu miasteczka - ale jeżeli ktoś lubi wieczorem się zabawić, to jest na tyle blisko, ze można nawet spacerkiem podejść do centrum. Ceny za apartamenty można negocjować.
Potter
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 27.10.2012 21:27

Kacper111 napisał(a):wątek może zbyt wczesny ale co tam ...

W piątek zarezerwowałam apartament w Orebicu na sierpień'13. Ten drugi ... bo ten pierwszy był już zajęty :cry: !
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 28.10.2012 09:57

Potter napisał(a):
Kacper111 napisał(a):wątek może zbyt wczesny ale co tam ...

W piątek zarezerwowałam apartament w Orebicu na sierpień'13. Ten drugi ... bo ten pierwszy był już zajęty :cry: !

To wpisz się do Kalendarza :wink:

A w ogóle to dobry wybór, Peljesac :hearts:
pisiorek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) pisiorek » 28.10.2012 12:06

Mnie się zdarzyło to po raz pierwszy, ale będąc na Peljesacu - zaraz na początku pobytu - znalazłem taki apartament iw atkim miejscu, że zachwycony poszedłem do gospodarza żeby wypytać go o szczegóły - ceny, terminy itd. Okazało się, że jest tylko jeden wolny termin - 10 dniowy - w sierpniu 2013, nie zastanawiałem się długo i od razu go "zaklepałem". Tak więc jeszcze dobrze nie zacząłem tegorocznych wakacji a już miałem wszystko załatwione na następny rok - na rezerwację dobrej kwatery nigdy nie jest za wcześnie. Pozdrawiam
rbandula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 28.10.2012 16:12

Polecam to miejsce:
......................... (zgodnie z sugestią moderatora podam link na maila)
Ostatnio edytowano 28.10.2012 21:55 przez rbandula, łącznie edytowano 1 raz
Kacper111
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 28.10.2012 17:42

wkoncu coś sie ruszyło w temacie-dzieki za info
dodam że szukam czegos dla 2 rozdzin czyli 4+2
rbandula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 28.10.2012 17:55

W "Jadranie" na pewno były dwu i czteroosobowe apartamenty. Dodam, że dom położony jest w tzw, strefie hotelowej (najbliższy to hotel Indijan), trochę na uboczu, dużo miejsca na plaży nawet w sezonie (bylismy w pierwszej połowie sierpnia), a do plaży ok. 50 m. W pokojach klima.
jara
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 28.10.2012 18:18

rbandula napisał(a):Polecam to miejsce:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

My byliśmy w ap.3.

Rzeczywiście widać morze z balkonu?

Pozdrav
rbandula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 28.10.2012 18:31

Rzeczywiście widać. Z naszego apartamentu tak:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jara
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 28.10.2012 18:35

Dziękuję.Fajnie,akurat dla 3 osób mi potrzeba,no i żeby było widać morze.Jeżeli możesz,prześlij coś więcej na maila,co by nie podpaść.
Pozdrav
aniaitomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 08.11.2012 22:39

Witam. jesli mozna to poprosze o namiary na Dignac, Borak, lub okolice. Fajnie by bylo , gdyby plaza byla w miare blisko . Jedziemy sami - 2 osoby dorosle. mam nadzieje, ze jeszcze w lipcu cos wolnego bedzie. oto moj adres : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 20.11.2012 13:46

Też się podpinam. Jedziemy w konfiguracji 2x po 2+1 :-) chętnie zakotwiczymy na Peljesacu. :papa:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lisek1
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) lisek1 » 19.03.2013 16:02

Witajcie. W tym roku ponownie zamierzamy odwiedzić Chorwację, tym razem, po Makarskiej, wybór padł na płw. Peljesac. Proszę o poradę w jaką cześć półwyspu celować- myślałem nad Orebiczem. Wyjazd i połowa września. W tym czasie można jechać w ciemno? znajdzie się tam kwaterę czy może być z tym problem i lepiej coś rezerwować? Może ma ktoś jakieś sprawdzone miejsca i coś poleci??? mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (między lisia a kita jest podkreślenie _ )
Pozdrav
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.03.2013 16:05

Moim zdaniem to daj sobie spokój z Orebićem. Są przyjemniejsze miejsca na półwyspie. Do Orebića to można po zakupy większe podjechać czy do konoby.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje