Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeather

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 30.06.2017 19:34

Hej Kasiu:)

Byliśmy dziś w Komizie w konobie ...patrzę,a tu podąża postrach miasteczka piesek,o którym wspominałaś w swojej relacji :lol:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 30.06.2017 22:22

loverosa napisał(a):Hej Kasiu:)

Byliśmy dziś w Komizie w konobie ...patrzę,a tu podąża postrach miasteczka piesek,o którym wspominałaś w swojej relacji :lol:


Ojej... Wy już na Visie...I jak wrażenia?

Piesek nie wydał mi się postrachem, łagodnie opędzał się od kotów no i stary chyba jest..Oczywiście chodzi o buldożka?

W jakiej konobie byliście?
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 30.06.2017 23:31

Jedliśmy w konobie Koluna,pyszne jedzonko,pełno ludzi wciąż przy stolikach.Jakaś wycieczka z Japonii wszystkie stoliki zajęli.
Wrażenia opiszę po powrocie,ale jedno jest pewne ta wyspa jest super :D
brygidka10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 27.12.2012
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 10.07.2017 21:35

Witaj Kasiu:) Wreszcie znalazłam czas, by zagłębić się w Twoją całą relację... Fantastyczna! A fotorelacja ze ślubu hipsterów to był bonus! Nie wspomnę o torbie i cycaniu :lol: :lol: Fragmenty czytałam także memu małżowi :D Dziękujemy za poświęcony czas na tę lekturę :smo: Mam nadzieję, że to nie ostatnia Twoja relacja. U nas 3DDW :oczko_usmiech: Pozdrawiam cieplutko 8) :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.07.2017 15:50

brygidka10 napisał(a):Witaj Kasiu:) Wreszcie znalazłam czas, by zagłębić się w Twoją całą relację... Fantastyczna! A fotorelacja ze ślubu hipsterów to był bonus! Nie wspomnę o torbie i cycaniu :lol: :lol: Fragmenty czytałam także memu małżowi :D Dziękujemy za poświęcony czas na tę lekturę :smo: Mam nadzieję, że to nie ostatnia Twoja relacja. U nas 3DDW :oczko_usmiech: Pozdrawiam cieplutko 8) :papa:


Dziękuję za miłe słowa :)
Uwielbiam ostatnie 3 dni przed wyjazdem :hearts: My dopiero 31 sierpnia ruszamy. A Wy dokąd tym razem?
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 11.07.2017 19:14

Katerina napisał(a):My dopiero 31 sierpnia ruszamy.


Ja już wpadłam w nałóg ciągłego sprawdzania pogody... :roll: da się to jakoś wyleczyć? :?
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.07.2017 22:38

CROnikiCROpka napisał(a):
Katerina napisał(a):My dopiero 31 sierpnia ruszamy.


Ja już wpadłam w nałóg ciągłego sprawdzania pogody... :roll: da się to jakoś wyleczyć? :?


Ja to mam łatwiej - na polskim wybrzeżu lato do doopy - kapryśnie i chłodno, wieczorem na zewnątrz w Tricity obowiązkowo sweter i skarpety...Toteż luz - jakkolwiek będzie w Cro - będzie lepiej niż u nas w domu..Poza tym gorzej niż w 2014 być nie może, a i tamto dało się przeżyć :lol:

Zrób sobie detox na to sprawdzanie prognoz :oczko_usmiech:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 11.07.2017 23:04

Katerina napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):
Katerina napisał(a):My dopiero 31 sierpnia ruszamy.


Ja już wpadłam w nałóg ciągłego sprawdzania pogody... :roll: da się to jakoś wyleczyć? :?


Ja to mam łatwiej - na polskim wybrzeżu lato do doopy - kapryśnie i chłodno, wieczorem na zewnątrz w Tricity obowiązkowo sweter i skarpety...Toteż luz - jakkolwiek będzie w Cro - będzie lepiej niż u nas w domu..Poza tym gorzej niż w 2014 być nie może, a i tamto dało się przeżyć :lol:

Zrób sobie detox na to sprawdzanie prognoz :oczko_usmiech:



Staram się, ale moje palce automatycznie wyklikują accuweath.... na komputerze :roll:

Muszę się kiedyś wybrać do takiego kraju, gdzie lato jest piekielnie gorące. Posmażyłabym się w takim 35 w cieniu przez dwa tygodnie... :mrgreen:
brygidka10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 27.12.2012
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 13.07.2017 21:14

Katerina napisał(a):Dziękuję za miłe słowa :)
Uwielbiam ostatnie 3 dni przed wyjazdem :hearts: My dopiero 31 sierpnia ruszamy. A Wy dokąd tym razem?

Ponownie na Peljeśac (8 dni) a potem się zobaczy :wink: :lol:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 14.07.2017 18:31

Właśnie wyczytane na FB:


Robert Makłowicz
18 godz. ·

Szanownych Państwa, a zwłaszcza Tych z Was, którzy akurat w Dalmacji przebywają i przebywać będą w przyszłym tygodniu a mieliby ochotę na spotkanie z mą skromną osobą uprzejmie informuję, że będzie to możliwe w najbliższą środę 19 VII. Dnia tego zapraszam serdecznie do miejscowości Kuna Pelješka na Półwyspie Pelješac, gdzie od godz. 19-tej będę oczekiwał Państwa w winiarni Špaleta (trafić łatwo, gdyż jest tam tylko jedna ulica). Na miejscu skromny poczęstunek, możliwość zakup... Zobacz więcej
Zdjęcie użytkownika Robert Makłowicz.
Lubię to!Zobacz więcej reakcji
KomentarzeUdostępnij
Najlepsze komentarze



Może kogoś zainteresuje :)
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 14.07.2017 19:08

Katerina napisał(a):Właśnie wyczytane na FB:


Robert Makłowicz
18 godz. ·

Szanownych Państwa, a zwłaszcza Tych z Was, którzy akurat w Dalmacji przebywają i przebywać będą w przyszłym tygodniu a mieliby ochotę na spotkanie z mą skromną osobą uprzejmie informuję, że będzie to możliwe w najbliższą środę 19 VII. Dnia tego zapraszam serdecznie do miejscowości Kuna Pelješka na Półwyspie Pelješac, gdzie od godz. 19-tej będę oczekiwał Państwa w winiarni Špaleta (trafić łatwo, gdyż jest tam tylko jedna ulica). Na miejscu skromny poczęstunek, możliwość zakup... Zobacz więcej
Zdjęcie użytkownika Robert Makłowicz.
Lubię to!Zobacz więcej reakcji
KomentarzeUdostępnij
Najlepsze komentarze



Może kogoś zainteresuje :)


Podobnie jak w zeszłym roku, tydzień po naszym powrocie :cry:
Mieliśmy okazję w tym roku poznać państwo Špaleta, pogadaliśmy sobie o Chorwatach, Polakach i Panu Makłowiczu :D Bardzo fajni ludzie, a ich wino warto polecić :wink:
brygidka10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 27.12.2012
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 15.07.2017 21:59

Katerina napisał(a):Właśnie wyczytane na FB:


Robert Makłowicz
18 godz. ·

Szanownych Państwa, a zwłaszcza Tych z Was, którzy akurat w Dalmacji przebywają i przebywać będą w przyszłym tygodniu a mieliby ochotę na spotkanie z mą skromną osobą uprzejmie informuję, że będzie to możliwe w najbliższą środę 19 VII. Dnia tego zapraszam serdecznie do miejscowości Kuna Pelješka na Półwyspie Pelješac, gdzie od godz. 19-tej będę oczekiwał Państwa w winiarni Špaleta (trafić łatwo, gdyż jest tam tylko jedna ulica). Na miejscu skromny poczęstunek, możliwość zakup... Zobacz więcej
Zdjęcie użytkownika Robert Makłowicz.
Lubię to!Zobacz więcej reakcji
KomentarzeUdostępnij
Najlepsze komentarze
Może kogoś zainteresuje :)

Co za informacja, dzięki Kasiu:) Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego i gorącego Pelješaca :D
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 17.07.2017 10:23

Katerina napisał(a):
jacek73 napisał(a):No to i ja dotarłem do końca Twojej relacji superowo się czytało oglądało i oczywiście cenne rady zapisywało.
Jako ze my już po pobycie w tym pięknym kraju tym razem Zacewo,Primostein,Pag Mandre i okolice a ze koniec pobytu to ból wielki i zal wyjeżdżać mamy zasadę w ostatni dzień planujemy gdzie w przyszłym roku a ze jeszcze nigdy nie byliśmy na wyspie nie takiej jak Pag,to wybór padł na Vis a gdzie jak nie na Cro szukać tych tak ciekawych i cennych wiadomości jeszcze relacja Marsallah do przeczytania.W między czasie już rezerwacja poczyniona i wstępnie zarezerwowana a co jak szaleć to szaleć.
A jak myślisz początek Czerwca od 3 jak tam może być bo to nasz termin Cro-odpoczynków będziemy w tym miejscu w tych apartmanach tam na dole jakie to miejsce ?
Dzięki jeszcze raz za tak barwną szczegółową i przydatną relacje Pozdrawiam Jacek :hut: :)



Miło mi ,że relacja się przydała :)


No miejscówka wydaje się rewelacyjna, z widokiem na Ravnik i inne wysepki.

Do Rukavca i plaż rzut beretem(albo raczej klapkiem :oczko_usmiech: ), a Vis cały 3 czerwca jawi mi się jako fantastycznie wyludnione przed sezonem miejsce (choć mogę się mylić, bo sądząc z relacji jest wielu wybierających się w najbliższym czasie ).

Fajnie,że masz na co czekać, ja też mam jeszcze 9 tygodni DW i przebieram nóżkami.

Na pewno będę przejeżdźać koło Twojej miejscówk we wrześniu ,to rzucę okiem z góry :wink:

Pozdrawia


Dzięki :)
Czekam zatem na wieści bo już nie długo coraz bliżej wrzesień i pewnie ciąg dalszy relacji będzie a ja chłonę wszystko co o Visie
Sprawdź proszę Katerina a może wiesz jak się ma sprawa z wypożyczeniem wynajęciem motorówki na Visie będę wdzięczny :)
Pozdrawiam Jacek :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.08.2017 14:35

Katerina, mogę na PW?
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013
Re: Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 02.08.2017 15:34

No pewnie!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Peljeśac i Vis 2014 - zabawa w kotka i myszkę z AccuWeather - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone