Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac i sprawdzone dzikie plaże FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
studeo
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 18.04.2011
Peljesac i sprawdzone dzikie plaże FKK

Nieprzeczytany postnapisał(a) studeo » 05.02.2014 21:49

Witajcie, mam zamiar część urlopu spedzić na półwyspie Peljesac i szukam informacji odnośnie plaż FKK w tym rejonie. Z tego co wiem oficjalnych plaż nie ma, o nieoficjalnych znalazłem za to sprzeczne informacje. Dla przykładu plaża Grdni Do koło Zuljany podobno jest FKK, ktoś inny z kolei pisał, że obecnie są tam głównie tekstylni, widziałem też zdjęcia z tej plaży - wszyscy w strojach kąpielowych.... Podobnie o wyspie Badija niedaleko Korculi spotkałem informację, że zatłoczona i oblegana przez tekstylnych plażowiczów.

Trzy lata temu byliśmy na Pag-u - tam można było bez problemu znaleźć dziką plażę, gdzie w promieniu 5km nie było ani jednego luda - i takie plaże lubię najbardziej :)

Ma ktoś w miarę świeże informacje o plażach FKK na półwyspie Peljesac, najepiej dzikich i odludnych? Z tym, że muszą być dostępne autem/pieszo, na dostęp od strony morza się nie piszę - z dwójką małych dzieci nie będę ryzykował żadnych pontonów ani łodzi...

Ewentualnie - gdzie indziej na południu Chorwacji znajdę fajne dzikie plaże FKK?
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 27.05.2016 11:51

I co - byłeś na półwyspie Pelješac? Możesz zdać jakąś relację odnośnie FKK?
doqtorek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) doqtorek » 29.05.2016 12:19

Może troszkę spóźnione - ale w Orebicu na końcu plaży Tstenica jest część FKK (przynajmniej była jakiś czas temu). Do tego w okolicy Lumbardy na Korculi też była plaża gdzie można spotkać naturystów.
Ale faktycznie południe Chorwacji to pustynia naturystyczna w porównaniu z Istrią...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.05.2016 10:03

doqtorek napisał(a): ... Ale faktycznie południe Chorwacji to pustynia naturystyczna w porównaniu z Istrią...


Właśnie min. przez ten fakt najdalej zajechaliśmy do Zadaru i to chyba tylko na 2-3 dni ...
zmichal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 22.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmichal » 30.05.2016 12:14

Kurcze, no właśnie zastanawiamy się gdzie przyciąć w tym sezonie? Istrię zjeździliśmy, rejon Makarskiej też, Pag, Rab mamy zaliczony...
Poradźcie jakiś rejon gdzie będziemy mogli bez problemu znaleźć plażę FKK z łagodnym zejściem do wody (dla dziecka). Myślałem o półwyspie Peljesac, ale informacji o fkk w tym rejonie jakoś nie mogę zbytnio znależć :roll:
doqtorek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 07.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) doqtorek » 30.05.2016 14:42

Opisałem plażę w Orebicu, to jest na Peljesacu...
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 30.05.2016 16:24

zmichal napisał(a):Kurcze, no właśnie zastanawiamy się gdzie przyciąć w tym sezonie? Istrię zjeździliśmy, rejon Makarskiej też, Pag, Rab mamy zaliczony...
Poradźcie jakiś rejon gdzie będziemy mogli bez problemu znaleźć plażę FKK z łagodnym zejściem do wody (dla dziecka). Myślałem o półwyspie Peljesac, ale informacji o fkk w tym rejonie jakoś nie mogę zbytnio znależć :roll:

Cześć.
Nie jestem pewny, o który region Ci chodzi, ale zapewniam Cię, że przepięknych miejsc fkk jest na południu mnóstwo. Mimo bzdur, które wypisują ci, którzy nigdy tam nie byli... :lol:
Z piaskiem jest problem, ale przyjrzyj się kempingowi Sovinje na wyspie Pasman. To typowo rodzinny, do bólu wypełniony dziećmi kemping z niewielką, ale piękną plażą piaszczystą sięgającą kilkadziesiąt metrów w głąb morza po kolana... :D
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami to zapraszam na priv.
Pozdrawiamy. :papa:
perna1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) perna1 » 12.05.2018 13:42

Witam .Będziemy w Pernie jak tam z opalaniem w stroju Adama i Ewy jest gdzie?
perna1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) perna1 » 14.05.2018 16:29

Naprawdę nikt nic nie wie ?
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 18.05.2018 15:20

perna1 napisał(a):Witam .Będziemy w Pernie jak tam z opalaniem w stroju Adama i Ewy jest gdzie?

W Pernej chyba ciężko, wzdłuż Orebića też odpada...My wypożyczaliśmy motorówkę i szukaliśmy zatoczek w kierunku Extravaganzy, albo jechaliśmy dalej po Półwyspie, np w Dubie na plaży Jezero...
perna1
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) perna1 » 23.05.2018 23:50

A jednak zmiana planów odwiedzamy Bol i nasze sprawdzone plaże fkk . Apartament opłacony od 23.06. do 3.07 .Do zobaczenia na Paży.
AdamBeata
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 800
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamBeata » 18.07.2018 13:47

My akurat nie jesteśmy zagorzałymi fanami naturyzmu. Mamy własną łódkę i jak chcemy się poopalać nago płyniemy gdzieś na jakąś małą dziką plażę i tam zdzieramy z siebie wszystko:)
Jednak na pewno za Żuljaną jest nieduży kawałek plaży FKK bo mieliśmy okazję tam w zeszłym roku zakotwiczyć. Poza tym za Dubą Peljeską jest taka piękna duża plaża tylko aby tam dotrzeć trzeba się poprzedzierać przez skały i trochę chaszczy. To co prawda nie jest plaża typowo FKK ale ze względu na ograniczony do niej dostęp z lądu nie ma tam zwykle tłoku i też zawsze jak tam bywaliśmy to było sporo nagusów gdzieś na uboczu

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac i sprawdzone dzikie plaże FKK
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone