napisał(a) Edytaaa » 02.07.2014 00:18
Czy w tym temacie mowimy rowniez co poprawic ?
Czy tylko chwalimy?

Witam,
rowniez uwielbiam w wolnych chwilach fotografowac
dlatego milo mi bedzie zajrzec w ten temat jak i wstawic swoich prac kilka ,od czasu do czasu
pozdrawiam
Edyta