Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Paszporty

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.07.2018 11:31

zufila napisał(a):Mnie również "w żadnym hotelu, apartamencie, domu wczasowym nikt mi nie zabrał dokumentu tożsamości co jedynie spisal przy mnie dane i oddał".

Inne miałam natomiast doświadczenia na kempingach w Chorwacji - 6 kempingach, więc to chyba nie przypadek jak i poświadczające wpisy powyżej.


Dokładnie

W hotelach w różnych krajach nigdy takowego nie zabierają

Na campie jak do tej pory zawsze a poro ich zaliczyliśmy. Mają tam ogromną ścianę z małymi, ponumerowanymi przegródkami gdzie takowe dokumenty wkładają

Odnoszę wrażenie, że to również dla bezpieczeństwa naszego paszportu. Z recepcji raczej nie wsiąknie, z namiotu może choć nam nigdy nic nie zginęło ...

W PL zasadniczo tylko na 1 camp jeździmy, tam dokumentów nigdy nam nie zabierano, nie wiem jak z obcokrajowcami
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

cron
Paszporty - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone