Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Parasailing - nuda.

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pocztówka28
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 21.09.2010 16:35

Lelon napisał(a):ja w tym roku leciałem 2-gi raz, rzeczywiście jakiś mega emocji nie ma.

Najwięcej emocji dostarczyła mi pękająca/rozpruwająca się lina i metalowy zaczep, który kilka razy hałaśliwie "przeskoczył" i czuć było wyraźne szarpnięcie. Widać, że sprzęt już wyeksploatowany bo 2 lata temu na tej samej łódce/spadochronie tego nie było.

U mnie podczas lotu było podobnie 8O . Jejuś jak mnie ręce bolały od trzymania się tych szelek :D Ze sto zdrowasiek odmówiłam podczas lotu, aby nie odlecieć w siną dal :D Do tego mężuś na dole, że niby psa musi pilnować :D Sama musiałam lecieć :) Ale nie żałuję.
Jak dla mnie lot bomba :) Widoki, wysokość, trzepot spadochronu i ta cisza. Ale nie powiem, nogi mi sie trzęsły po wylądowaniu :)
Tomasz W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz W » 21.09.2010 16:59

Proponuje wszystkim parasailingowcom koła ciągnione za motorówką. Wrażenia niezapomniane. Oczywiście obowiązkowa wywrotka w umówionym miejscu i czasie... :twisted:
Aldonka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.09.2010 19:34

Nie korzystałam z owej atrakcji ale chętnie bym skorzystała dla samych widoków i możliwości zrobienia zdjęć z lotu ptaka.
Tyle, że w Orebicu tego typu atrakcji nie zauważyłam dotąd a może kiepsko patrzyłam, rzadko bywam w Orebicu za dnia :)
woka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.09.2010 19:50

mutiaq napisał(a):A mnie się bardzo podobało i mimo - faktycznie - nieodczuwalnej predkości, nie żałuję i mogłabym jeszcze raz polatać :)
Pozdrawiam!

Nic trudnego.
Proszę udać się do najbliższego aeroklubu.
Proponuję skoki spadochronowe. Trochę więcej emocji jest zagwarantowane. :lol:
orfik11
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) orfik11 » 21.09.2010 20:04

Ja leciałem z córka i powiem szczerze, że polecam. bardzo fajna sprawa. przyjemnie popatrzeć z góry na to wszystko no i ta adrenalina czy wszystko wytrzyma :D Leciałem Makarskiej i widoki były przednie. I ta cisza w powietrzu...
skywalker_01
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 18.10.2010 11:38

Emocji nie będzie, bo wiadomo, że nic wam się w powietrzu stać się nie może.
Emocje się zaczną gdy poluzują się niespodziewanie jakieś elementy uprzęży lub stanie silnik w holującej łodzi :!:
Ale oczywiście tego nikomu nie życzę :lol:
babeczka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) babeczka » 18.10.2010 15:03

Ile lotów, tyle odczuć, proponuję jednak spróbować i mieć własne zdanie.Podziwiając koloryt wody, zauważyłam dwa baraszkujące delfiny, to był widok! :D (Brela16.09.'10)
orfik11
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) orfik11 » 18.10.2010 18:36

koleżanka ma rację, są rzeczy będąc tam u góry których z dołu nie widać i nie sposób ocenić. Ta cisza u góry, ten widok całej Makarskiej, szeroki widok zatoki i Morza. Wysp. Super. Ale każdy ma swoje zdanie. I dobrze. Pozdrawiam
kasiekmotyczka
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiekmotyczka » 20.07.2011 15:58

Dla mnie żadna rewelacja. Cena 250 kn. Za te same pieniądze można wynająć łódeczkę na 2 godziny, takiego pyrkacza :).
orfik11
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) orfik11 » 20.07.2011 17:35

Mój znajomy się troszkę potargował i dostaliśmy cenę po 150 Kuna za osobę/były nas 4 osoby/. Myślę, że warto. Chyba, że ktoś uprawia sporty ekstremalne to co innego. :D
anakin
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.07.2011 19:07

sowiq napisał(a):chociaż trochę się wynudziłem dyndając pod spadochronem :)
A jakie są wasze wrażenia?

Ja np. robiłem na drutach,więc spoko.
Nie nudziłem się.
Joanka23
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 20.07.2011 19:27

anakin napisał(a):
sowiq napisał(a):chociaż trochę się wynudziłem dyndając pod spadochronem :)
A jakie są wasze wrażenia?

Ja np. robiłem na drutach,więc spoko.
Nie nudziłem się.

:lol:

To dopiero miałeś adrenalinę przy przerabianiu oczek!

:wink:
tomaszc_r4
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszc_r4 » 21.07.2011 18:48

Odnośnie wrażeń to ciekawie jest jak łódka płynie w kierunku brzegu potem zawraca a spadochron siłą rozpędu leci nad ląd (inne odczucia jak nad wodą). Ja latałem 8 lat temu za 180 kun w tym roku (2011) moje córki w tandemie za 180 kun w Baśce, za 1 osobe liczyli 120 kun (ale słyszałem, że 200 też wołali więc targować się trzeba), a na Ciovo (w tym roku) za 1 osobę chcieli 300 kun
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 21.07.2011 19:48

Aldonka napisał(a):Nie korzystałam z owej atrakcji ale chętnie bym skorzystała dla samych widoków i możliwości zrobienia zdjęć z lotu ptaka.
Tyle, że w Orebicu tego typu atrakcji nie zauważyłam dotąd a może kiepsko patrzyłam, rzadko bywam w Orebicu za dnia :)

Tylko Aldonko weż aparat w górę koniecznie .....ja do dziś żałuję że go nie zabrałem. :cry:
Drugi raz raczej na to nie pójdę , trzeba skosztować czegoś innego.

Tomasz W napisał(a):Proponuje wszystkim parasailingowcom koła ciągnione za motorówką. Wrażenia niezapomniane. Oczywiście obowiązkowa wywrotka w umówionym miejscu i czasie... :twisted:

W planie mam spróbowanie tej atrakcji we wrześniu..... :D

Czy w Orebicu lub w pobliżu jest ta zabawka?
tyska
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 21.07.2011 21:41

Może parasailing do sportów ekstremalnych nie należy ale myślę że warto zobaczyć i ocenić samemu. Nas facet opuszczał do wody gdzieś 8 razy tak prawie do ramion mieliśmy przy tym niezły ubaw. Motorówka wypasiona muzyczka i super atmosfera wszystko praktycznie nówka sądzę że warto. Potem korzystaliśmy z wyżej wspomnianych tub (kół na wodzie) potem jet ski też bomba ale ja najbardziej lubię wakeboard :D 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019