Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Oznaczone plaże FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukaszk
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 10.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszk » 17.07.2015 16:43

Może spróbuj na tej plaży ale nie licz że wszyscy będą nago. Dziś proporcje były około 30 % naturystów pozostali odziani. Tak że różnie bywa.
Aqstyk
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aqstyk » 19.07.2015 11:07

Hej
Sprobuje autem pojechac dalej. Moze cos znajde dla mnie i zonki;) na razie relaks po wczorajszej koszmarnej podrozy...
drakul
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 28.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) drakul » 19.07.2015 15:28

Spędzałem kilka wakacji w Starigradzie i chodziliśmy na tamtą plażę. Jest to plaża dla wszystkich, większość z nas była tekstylna, trochę pań było topless, ale sporadycznie trafiali się też całkiem nadzy. Plaża w połowie znajduje się pod drzewami, więc każdy kto szukał wytchnienia od upału szedł pod krzole, całkiem goli preferowali odkryty odcinek między krzolami a Vecka Kula
Aqstyk
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aqstyk » 19.07.2015 16:32

Dzieki. Tez tam chodzimi ale w zwiazku z tym, ze wiekszosc byla ubrana nie ryzykowalismy. Zona chciala topless sie opalac ale byla by jedyna;((
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.07.2015 16:37

Miejsc gdzie można się nago opalac jest mnóstwo :) natomiast jeżeli ktoś potrzebuje do tego towarzystwa to już mniej :) Na obrzeżach tekstylnych plaż zawsze można spotkać golasów :)
Co do topless to rzeczywiście jest to wyzwanie nie lada :mrgreen:
lukaszk
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 10.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszk » 19.07.2015 19:30

Do opalania topless w Chorwacji nie potrzeba plaży n - trzeba tylko zwalczyć swoje skrępowanie :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.07.2015 19:45

Jeżeli wcześniej się człowiek nie rozbierał to jest to lekki problem, a później idzie jak z płatka :)
Aqstyk
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 25.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aqstyk » 19.07.2015 22:31

To nie ten problem. Zonka nawet nad baltykiem opala sie topless. A na taka prawdziwa plaze nudystow bez gapiow juz dawno sie wybieramy ale zawsze jakos nie moglismy trafic i opalalismy sie jako jedyni bez niczego tylko ze sami. To roznica samemu a w wiekszym towarzystwie.
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 23.08.2015 11:00

Odświeżam temat :) jakieś namiary na fajne plaże na Ciovo ? :)
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 13.09.2015 11:33

Wakacje się niestety skończyły, (prawie) wszyscy wrócili z wypoczynku, więc proponuję by uzupełnić nasz wątek o nowe ciekawe, albo i nie, plaże FKK. Zachęcam... :)
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 13.09.2015 11:46

lukaszk napisał(a):Do opalania topless w Chorwacji nie potrzeba plaży n - trzeba tylko zwalczyć swoje skrępowanie :)

Masz rację, byłem pierwszy raz i poszło "gładko", opalałem się topless.... co widać na avatar'ze :oczko_usmiech:
moonsag
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) moonsag » 17.09.2015 09:17

Była wcześniej mowa plaża w Primosten przy ruinach Hotelu ...nietekstylni z Czech w większości...Codziennie kilka osób plażowało...całkiem sympatycznie tylko własnie trzeba przywyknąć do "obserwatorów" w większości z Polski:D....rodacy...bez komentarza. W każdym razie mi się podobało ......
Załączniki:
bez tytułu.JPG
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 17.09.2015 09:53

Yanush napisał(a):Masz rację, byłem pierwszy raz i poszło "gładko", opalałem się topless.... co widać na avatar'ze :oczko_usmiech:


jakoś mnie nie śmieszy, chwalisz się czy żalisz ? jak na dowcip słabe
Sebastoss
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sebastoss » 12.02.2018 14:58

Witam, tak przed sezonem dodam coś od siebie.
Plaża nie jest oznaczona oficjalnie FKK, ale raczej tekstylni nie są uciążliwi, pomimo że dość blisko przechodzi ścieżka (ale są krzaki które oddzielają ciekawskich).


Obrazek

PS. może ktoś zapoda z Peljesiac coś?
Natex
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natex » 17.04.2018 23:41

Witam serdecznie Szanownych Forumowiczów moim pierwszym postem na forum ;) Odpowiadając na pytanie dotyczące plaż FKK na półwyspie Pelješac, to miałam przyjemność opalać się w Orebiću na plaży Trstenica i jest tam naprawdę super. Nie to co zazwyczaj na plażach FKK czyli ostre kamole i jeżowce, które ukażą się nam (o ile już tam trafimy) po godzinnym marszu przez krzaki ;), ale piaseczek i drobne kamyczki, zejście prosto z ulicy lub promenady. Można ponurkować, jest kilka drzew, pod którymi można schować się przed słońcem, polecam :mrgreen: Część FKK jest na samym końcu plaży patrząc od Orebića. Jest jeszcze jedna, na której byłam, ale nie mogę sobie przypomnieć w jakiej miejscowości. Zobaczyliśmy ją z daleka wracając samochodem z Dubrovnika po lewej stronie - dzika plaża, ale kamyczki, łagodne zejście, niestety sporo jeżowców, natomiast poza nimi wiele innych żyjątek można tam zaobserwować, w tym małe, towarzyskie krewety włażące na nogi. Mieliśmy wybrać się też na plażę FKK koło Lumbardy na Korculi, ale nie było nam dane. To tyle za pamięci. w Vodicach plaża FKK bardzo mi się nie podobała, same jeżowce i wystające ostre skałki, na których poharatałam się przez fale. Na plażę przy Nin nie udało mi się trafić, jechaliśmy jakąś polną dróżką i nie znaleźliśmy nic poza czyimś gospodarstwem. Przy Zadarze, z tego co pamiętam, nic nie znaleźliśmy, przy Pirovacu jakieś dzikie plaże, ale nie oznaczone FKK. Jeszcze jedna między Podgorą a Tucepi bardzo fajna plaża z otoczakami,z tyłu mały lasek, widoki piękne. Staje się na małym parkingu przy drodze i schodzi schodkami w dół. Coś mi jeszcze chodzi z tyłu głowy, ale za nic nie przypomnę sobie gdzie to było, pamiętam, że znaleźć było trudno i przechodziło się koło miejsca z leczniczym błotem i była plaża FKK na skałkach, ale gdzie dokładnie, nie wiem, jak sobie przypomnę, to uzupełnię :) Edit: o i jeszcze mi się przypomniała urocza plaża Podvrške na wyspie Murter. Do tego mała wysepka, wokół której można się przespacerować, miłe miejsce.
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Oznaczone plaże FKK - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone