Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ośrodek za Omiśem

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002
ośrodek za Omiśem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 24.01.2006 10:27

Witam!
Szukam namiarów na taki mały ośrodek /osadę/ turystyczny położony kilka kilometrów za Omiśem w stronę Dubrownika, po stronie morza. Wyglądało to tak że od glównej drogi, odchodziła w prawo w stronę morza wąska asfaltowa dróżka która serpentyną schodziła nad samo morze i tam było kilka budynków sprawiających wrażenie apartamentowców. Całość była ogrodzona, na drodze dojazdowej był szlaban. Jeżeli ktoś zna namiary na miejsce to proszę o podanie ich, a jeszcze lepiej jeśli ktoś był tam osobiście i może podzielić się wrażeniami z tego miejsca. Pozdrawiam
Sławek[/list][/list]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 24.01.2006 11:18

kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002
nie ten

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 24.01.2006 11:28

Dzięki za odpowiedź, ale to nie ten ośrodek, ten o który mi chodzi to był mały, kilka /5-8/ domków i nie tak daleko, tylko zaraz /ok.3-5/km za Omiśem.
salkos
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 21.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) salkos » 24.01.2006 11:56

Byłem tam pod koniec maja ub. r. - niestety tylko "na zewnątrz".
Pojechałem za Omiś szukając jakiejś pustej plaży i trafiłem właśnie tam.
Zaraz przy samym ośrodku jest wąska plaża z małymi kamykami - całkiem urocza.

Pustki totalne. Przy samym ośrodku jet miejsce parkingowe dla samochodówm, ale niestety zero jakiegokolwiek cienia.

Jak wtedy byłem to wszystko zamknięte na cztery spusty, choć szlaban był podniesiony do góry. Jedynie jakieś psy błąkały się po okolicy. W domu powinienem mieć gdzieś nazwę tego miejsca, to wtedy będzie prosto wyszukać w necie jakieś informacje. Postaram się to znaleźć.
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 24.01.2006 12:25

Ok. dzięki
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 24.01.2006 14:02

To się chyba nazywa Mala Luka - fajne, dobrze wyposażone apartamenty w bungalowach, restauracja, fajna plaża, parking przy domku, tylko bardzo słychać ruch z magistrali :)
Mam gdzieś foty, ale na negatywie :(

Plumek

A tu wyszperane w necie
Ale jak będziesz grzebał w necie, to pojawi Ci się również inny obiekt, którego tam na oczy nie widziałam... taka ogromna willa biała...
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 24.01.2006 19:07

Podejrzewam, że tak jak pisze Plumek jest to w miejscowości Mala Luka. Jest to praktycznie zaraz za Omiśem. przy Jadrance jest szlaban . Będąc w Mimicach odwiedziłem tą miejscowość, od 2 lat jeżdżą tam moi znajomi, bardzo sobie chwalą. Czysto, spokojnie, ale oni jeżdżą tam we wrześniu.Jutro postaram się o dokładne namiary na ten ośrodek to Ci podam.pzdr.
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002
ośrodek za Omiśem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 25.01.2006 08:53

Sprawdzałem w necie link od tego ośrodka. Faktycznie jest to to, o co mi chodziło, ale jest to namiar na jakieś czeskie biuro podróży. Może ktoś zna bezpośrednie namiary na ośrodek ?
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 26.01.2006 10:10

podaję namiary na ośrodek. MARSOVIĆ UVALA d.o.o., Omiś, Mala Luka b.b. , fax. 021879499 tel. 021879311, tel.director 021879366 , www.malaluka.net, za pobyt w apartamencie 4 osobowym we wrześniu znajomi płacili 45 E, nie ma możliwości negocjacji.Pzdr.
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 26.01.2006 19:45

Dzięki bardzo. Trafiłeś w dziesiątkę. O to mi chodziło.
Pozdrawiam
Kawa
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 26.01.2006 21:42

kawa napisał(a):Dzięki bardzo. Trafiłeś w dziesiątkę. O to mi chodziło.
Pozdrawiam
Kawa
Na zdrowie i ewentualnie miłego pobytu :lol:
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 27.01.2006 10:01

Przyznam, że i nam bardzo spodobał się ten ośrodek. Mieliśmy zakusy, aby wjechać za szlaban i popatrzeć z bliska, ale ... teściowe pękali ;-)
Adres z pewnością zapiszę, bo...mąż zaczyna przebąkiwać o ciepłym Adriatyku w 1.szej połowie września :-D

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone