Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

opinia o hotelu Faraon

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kolbe1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 17.06.2004
opinia o hotelu Faraon

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolbe1 » 14.06.2007 11:48

Witam Serdecznie,

czy może ktoś mi przekazać opinie na temat hotelu Faraon Trpanj, pewne biuro podróży tydzień przed wyjazdem poinformowało mnie że niestety hotel Adria Vela Luka nie jest dostępny z powodu wymówienia umowy przez właściciela ale w tej samej cenie oferują mi hotel Faraon Trpanj. nie wiem czy robić więszką aferę czy mogę być spokojny :?

wyjeżdzamy 20 czerwca

pzdr
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 14.06.2007 11:59

Zdecydowanie lepszy hotel jeśli chodzi o standard i okolicę/oczywiście mam na myśli hotel Faraon w Trpanj/-nie zastanawiaj się tylko zgódż się na zamianę- a jeśli ta sam cena to tym bardziej super
-zobaczysz napewno będziesz zadowolony.
Ps ja tam nie byłem natomiast był szwagier i byli b.zadowoleni
pzdr :papa: :hut:
deszcz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) deszcz » 21.06.2007 16:54

a z jakiego biura???? szukam jakiejś sprawdzonej oferty.. biuro, hotel..
wiem że bardziej opłaca się samemu cosik załatwić, ale w tym roku muszę skorzystać z usług jakiegoś biura :/
kolbe1
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolbe1 » 21.06.2007 17:35

biuro podróży to Rainb.. Tours,

Rodzice są ma miejscu i póki co nie jest źle, aktualnie (z dziś informacja z ok. 11: 00) temp. powietrza 40 st. ciężko wytrzymać bez klimatyzacji, całe szczęście jest w pokoju i do morza ok. 20 m. czyli jest OK.

więcej będę wiedział po powrocie. wracają 27-06 to mogę przesłać zdjęcia
tkus
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 03.02.2006
Hotel Faraon w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkus » 21.01.2010 16:26

Witam,

Zamierzam zarezerwować pobyt w hotelu Faraon w Trpanj na półwwyspie Peljesac. Proszę forumowiczów którzy byli w tym hotelu o opinie, opis, wrarzenia oraz pomocne informacje.

Z góry dziękuje
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Hotel Faraon w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.01.2010 17:55

tkus napisał(a):Witam,

Zamierzam zarezerwować pobyt w hotelu Faraon w Trpanj na półwwyspie Peljesac. Proszę forumowiczów którzy byli w tym hotelu o opinie, opis, wrarzenia oraz pomocne informacje.

Z góry dziękuje

Nie byłem ale służę pomocą
forum/viewtopic.php?p=293296#293296
forum/viewtopic.php?t=15863
forum/viewtopic.php?p=143168#143168
forum/viewtopic.php?p=216429#216429

To chyba tyle :)
Iwona-Marta
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 19.05.2006
Hotel Faraon w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona-Marta » 27.04.2010 13:36

Witam wszystkich : )

Czy ktoś z Was był może w hotelu Faraon W Trpanj? Będę wdzięczna za opinie.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Hotel Faraon w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 27.04.2010 14:02

Iwona-Marta napisał(a):Witam wszystkich : )

Czy ktoś z Was był może w hotelu Faraon W Trpanj? Będę wdzięczna za opinie.


Nie był. Ale zna. Hehe. Hotel OK. Od ubiegłego sezonu należy do węgierskiej sieci Adriatiq. Młodzi menadżerowie tchnęli ducha w zapyziałe starocie ;) Stąd też nie sugerowałabym się poprzednimi (pochodzącymi sprzed 2009 roku) opiniami, bo się po prostu zdezaktualizowały.Hotel został odnowiony w 2008 roku.
Fajne położenie przy samej plaży, wszystkie pokoje mają widok na morze.

Pokój typu PREMIER ma taki widok:

Obrazek
Iwona-Marta
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 19.05.2006
Re: Hotel Faraon w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona-Marta » 12.05.2010 12:01

Plumek napisał(a):
Iwona-Marta napisał(a):Witam wszystkich : )

Czy ktoś z Was był może w hotelu Faraon W Trpanj? Będę wdzięczna za opinie.


Nie był. Ale zna. Hehe. Hotel OK. Od ubiegłego sezonu należy do węgierskiej sieci Adriatiq. Młodzi menadżerowie tchnęli ducha w zapyziałe starocie ;) Stąd też nie sugerowałabym się poprzednimi (pochodzącymi sprzed 2009 roku) opiniami, bo się po prostu zdezaktualizowały.Hotel został odnowiony w 2008 roku.
Fajne położenie przy samej plaży, wszystkie pokoje mają widok na morze.

Pokój typu PREMIER ma taki widok:

Obrazek


Dzięki serdeczne: )

Jeśli wszystki pokoje o metrażu 25 m2 nazywają się Premier, to taki właśnie mam zarezerwowany :)
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004
Re: Hotel Faraon w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 12.05.2010 12:30

Iwona-Marta napisał(a):Dzięki serdeczne: )

Jeśli wszystki pokoje o metrażu 25 m2 nazywają się Premier, to taki właśnie mam zarezerwowany :)


A co masz na voucherze napisane?
Są jeszcze pokoje typu COMFORT - mniejsze nieco (głównie łazienka duuużo mniejsza), ale widok z balkonu też mają fajny (tylko przechodzący nad tym pawilonem z pokojami Premier - te są w pawilonie w pierwszej linii od morza):

Obrazek
Iwona-Marta
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 19.05.2006
Re: Hotel Faraon w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona-Marta » 14.05.2010 12:52

W voucherze mam tylko kod pokoju, ale jak rezerwowałam, to musiałam dopłacić trochę więcej kasy do tego większego pokoju, więc pewnie to będzie Premier, liczę na to : )

A jak jest ze schodami z tego pawilonu? Jest ich tak dużo jak niektórzy opisują na forach?

Wyjeżdżam za tydzień, oby pogoda dopisała...

Pozdrawiam serdecznie : )

Plumek napisał(a):
Iwona-Marta napisał(a):Dzięki serdeczne: )

Jeśli wszystki pokoje o metrażu 25 m2 nazywają się Premier, to taki właśnie mam zarezerwowany :)


A co masz na voucherze napisane?
Są jeszcze pokoje typu COMFORT - mniejsze nieco (głównie łazienka duuużo mniejsza), ale widok z balkonu też mają fajny (tylko przechodzący nad tym pawilonem z pokojami Premier - te są w pawilonie w pierwszej linii od morza):

Obrazek
gmw
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gmw » 18.08.2010 20:08

Wybieram się do tego hotelu niebawem,czy z internetu można tylko korzystać
jak podają tylko w miejscach ogólnodostępnych ...?
będę wdzięczny za odpowiedź
Pozdrawiam wszystkich
gmw
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gmw » 18.08.2010 20:17

Jedziemy w ten rejon pierwszy raz, gdzie warto zrobić wycieczkę, nie koniecznie daleko (chętnie stateczkiem ) Dubrownik mam już w planach.
Może jakaś niezatłoczona plaża niedaleko?
Z przyjemnością dowiem się od bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów czegoś więcej o tym hotelu (szczególnie tego czego nie ma w przewodniku)
Jeszcze raz pozdrawiam!
justa999
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 04.04.2010
Re: Hotel Faraon w Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa999 » 26.12.2010 23:14

Iwona-Marta napisał(a):W voucherze mam tylko kod pokoju, ale jak rezerwowałam, to musiałam dopłacić trochę więcej kasy do tego większego pokoju, więc pewnie to będzie Premier, liczę na to : )

A jak jest ze schodami z tego pawilonu? Jest ich tak dużo jak niektórzy opisują na forach?

Wyjeżdżam za tydzień, oby pogoda dopisała...

Pozdrawiam serdecznie : )

Plumek napisał(a):
Iwona-Marta napisał(a):Dzięki serdeczne: )

Jeśli wszystki pokoje o metrażu 25 m2 nazywają się Premier, to taki właśnie mam zarezerwowany :)


A co masz na voucherze napisane?
Są jeszcze pokoje typu COMFORT - mniejsze nieco (głównie łazienka duuużo mniejsza), ale widok z balkonu też mają fajny (tylko przechodzący nad tym pawilonem z pokojami Premier - te są w pawilonie w pierwszej linii od morza):

Obrazek


Powoli snuje plany wakacyjne i spodobał mi się ten hotel. Lokalizacja w sam raz dla mnie. Mogę liczyć na informacje z lata 2010 od osob, które odwiedziły hotel Faraon?? :?:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
opinia o hotelu Faraon
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone