Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

opinia o apartamencie w Mimicach Marija Ravlic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
an_01
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2014
opinia o apartamencie w Mimicach Marija Ravlic

Nieprzeczytany postnapisał(a) an_01 » 18.08.2014 20:24

Witam serdecznie
często czytałam posty na forum, jednak dotychczas nie dzieliłam się swoimi opiniami. W tym roku byłam po raz czwarty w Chorwacji po raz pierwszy nie mogę nic dobrego powiedzieć o właścicielce apartamentów w Mimicach, Pani Mariji Ravlic.
Chcę dodać, ze dotychczas byłam w różnych miejscach i nigdy wczesniej nie spotkałam się z taka inwigilacją i co gorsze, o zgrozo zwykłym obgadywaniem gości.. Do rzeczy:
1. Apartament jest pięknie położony, po stronie morza, do plaży nie dużej ale czystej i kameralnej, jest trochę schodków, widoki sa jednak tak piekne że rekompensują tą drobna niedogodność. Gorzej jest z wniesieniem i zniesieniem bagaży :D tutaj mozna się porządnie zmęczyć... Schody do ulicy, których niestety trochę jest są dość wyczerpujące... i właściwie jeśli chodzi o okolicę to miejsce to można polecić, schody wg mnie są jedyna niedogodnością.
2. właścicielami apartamentów są Marija i Drago. Przemiłym człowiekiem bezproblemowym jest Drago, natomiast Marija dała nam się poznać ze swojej chyba gorszej strony. Zakazywała grania dzieciom w piłke gumową na półpiętrze, oczywiście w apartamencie tym bardziej. Ok to było tylko preludium :wink: Byliśmy dość dużą grupą, więc wieczorami, gdy siedzieliśmy na zewnątrz, byliśmy notorycznie uciszani. Pewnego wieczora Pani MArija weszła bez pukania do naszego apartamentu wyprosiła nas z balkonu i zamkneła drzwi, pokazując że mamy siedzieć w środku. Co ciekawe, po tygodniu naszego pobytu przyjechali Słowacy, zresztą bardzo sympatyczni. Ponieważ zajmowali mały pokój na dole, przyjeli za pewnik bądź tak mieli ustalone z Mariją, że stół na patio, który miał być dostępny dla wszystkich, jest dla nich. Zwyczajnie go okupowali non stop, dlatego dla nas (ok. 11 osób) nie było już miejsca. Jak zwróciliśmy uwagę Mariji, wykazała zrozumienie, wystawiła inny stół w najgorszym miejscu na patio, nie przeszkadzało jej że na tamtym stole jest cały czas bałagan, którzy zostawiali Słowacy-nie widzieliśmy też aby zwracała im uwagę. Krótko mówiąc, każdy z nas miał poczucie gorszego turysty, takiego trochę niechcianego.
3. Marija u siebie na dole gościła zaprzyjaźnionych turystów z Polski. Pan, który niestety nie wiem jak ma na imię, najpierw przedstawił nam laurkę na temat Mariji, potem, że praktycznie robi ona selekcję a Polaków przyjmuje dopiero po ich pierwszej wizycie u niej samej- jednym słowem rozpływał się w zachwytach:) Na zakończenie dodam, że po interwencjach uciszania nas przez Mariję, zaprzyjaźnieni Polacy wraz z Mariją używali sobie - zwyczajnie nas obgadując- ale tu już nie chcę pisać o szczegółach. Szkoda tylko że w ten sposób Polak wobec Polaka potrafi się zachować, żeby tylko przypodobać się, w tym przypadku Chorwatce.... :evil:
Mimo to wakacje uważam za udane, do tej pory kwatery na których byłam z czystym sumieniem mogę polecić
Podstrana Pension Neda (teraz już chyba inaczej się nazywa)
Ruskamen Edita and Robert apartmani
Mimice Dani i Diana Bojic - super ludzie ,

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
opinia o apartamencie w Mimicach Marija Ravlic
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone