Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omisz

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zwadara
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 02.01.2003
Omisz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwadara » 01.08.2005 20:43

Pozdrawiam z Omisza . SŁonko pieknie smali woda suuuuuper i jest odjazdowo . Jak ktos szuka apartamentow w OMISZU to serdeczynie polecam . u nasszy gospodazy zwoniŁ sie dwa apartamenty w terminie od 06.08 - 19.08 apartameny sa bardzo fajowskie i stosunkowo nowoczesne a cena przyzwoita bo 30 € za apartanent . jak macie jekies pytania to piszcie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl albo dzwoncie na +385915209439. Jestem tu do 06.08 jak cos to pomoge tŁumaczyc . WŁSCICIEL MILAN dobrze mowi po niemieckiu i po polsko -niemiecko -rosyjsko -chorwacku
polecam
RAFAŁ
Jzeli kogos interesuja te apartamenty to wŁaciciele rozumieja po angielsku , meile rowniez mozna sŁac po angielsku . :D

P.S.
wybaczcie za sposob pisania ale ich klawiatura nie zna polkich trzcionek
Ostatnio edytowano 05.08.2005 11:06 przez zwadara, łącznie edytowano 1 raz
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.08.2005 20:59

Witaj i odpoczywaj bo dzień powrotu już się zbliża.
Mnie też się kiepsko pisało z HR.

Pozdrawiam
arnika
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) arnika » 01.08.2005 21:03

witam, w jakies części Omis są te apartamenty i iluosobowe. ja bym potrzebowała 2-osobowe, wię 15 Euro za osobę to ciut drogo. Pozdrawiam
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 02.08.2005 08:34

Kolejna osoba nazywa Omis Omiszem czy to jakaś Polska wersja nazwy czy tak sobie to wymyślacie? Bo jak tak to czy nie bardziej pasowałby Omiś
zwadara
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 02.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwadara » 02.08.2005 20:10

OMISYZ TO SPOLSZCZENIE I WSZCY WIEDDZA O CO CHODZI . DYSKUSJA BEZCELOWA CHYBA '? chorwaci tesz twardo mowiom twardo Omisz .
Jutro w Omiszu ma padac a dzisij bardzo lepko
rafal
zwadara
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 127
Dołączył(a): 02.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zwadara » 02.08.2005 20:17

arnika napisał(a):witam, w jakies części Omis są te apartamenty i iluosobowe. ja bym potrzebowała 2-osobowe, wię 15 Euro za osobę to ciut drogo. Pozdrawiam



Jezeli znasz Omisz to apartamenty sa pomiedzy campingiem Galeb a mostem na Cetinie . Dokladnie to ul. Vukovarska 36. Aapartamenty sa 2 ,3 osobowe tzn. jedno maŁzenskie Łoze i jedno jednoosobowe Łoze. peŁen wenzeŁ sanitarny i kuchnia wpeŁni wyposazona
Co do ceny jak za ten standard to wedŁug mnie jest atrakcyjna
pozdrawiam
Rafal
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 03.08.2005 09:32

Aleś gościu szybki w wyciąganiu wniosków i ocenianiu zaraz "dyskusja bezcelowa , wszyscy wiedzą o co chodzi".
O co chodzi to wszyscy wiedzą, ja też bo wiele razy spędzałem urlop w tej miejscowości. I jak powiesz "koło ujścia Cetiny" lub " takie na O koło Splitu o też będę wiedział.
Po prostu spytałem skąd taka nazwa i dziękuję za merytoryczny fragment odpowiedzi.Faktycznie nie wiem jak Chorwaci mówią na Omis. W następnym roku musze to sprawdzić.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 03.08.2005 10:36

Łukasz napisał(a):Aleś gościu szybki w wyciąganiu wniosków i ocenianiu zaraz "dyskusja bezcelowa , wszyscy wiedzą o co chodzi".
O co chodzi to wszyscy wiedzą, ja też bo wiele razy spędzałem urlop w tej miejscowości. I jak powiesz "koło ujścia Cetiny" lub " takie na O koło Splitu o też będę wiedział.
Po prostu spytałem skąd taka nazwa i dziękuję za merytoryczny fragment odpowiedzi.Faktycznie nie wiem jak Chorwaci mówią na Omis. W następnym roku musze to sprawdzić.


Lepiej Omisz :) Bo chorwacka litera š to jest polskie sz. Proste :)

Plumek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone