Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ogrodnictwo przydomowe w Chorwacji

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 19.11.2012 15:05

Ta odpowiedź jest dla mnie bezcenna.
Otrzymałem adres stron które całkowicie w tym i podobnych tematach na przyszłość będą mnie satysfakcjonować.
Bardzo dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam Serdecznie
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 07.12.2012 19:19

Raštika jest super. Najbardziej lubie z suchim miesem i troche rizu lub dobrze ugotowanim peczakem.
Kasiu czy przijedziesz w niedziele 16.12. na polsko Wigilie w Splicie o 17 w domu europejskim (baszta palacu dioklecijana najblizej portu promowemu- tam bilo glosowanie na polskiego prezidenta kturegosz tam lata) ktora jest organizowana jusz kilka lat. Benda Polki i Polaci ze Splitu i okolic, Mikolaj dla dziecie, konsul dla doroslich. Polske kolendi, oplatek i moze kilka polskich tradicijnich dan. Pozdrawiam i zapraszam
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 07.12.2012 21:34

Witam
To może zdradzisz mi przepis na Rastikę.
Chodzi głównie o proporcję składników bo to jest ważne przy nowym daniu,którego nigdy nie przygotowywałem ?
cebula
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) cebula » 12.02.2013 16:01

witam dostałem kartkę odnośnie cebulki z allegro ale chyba błędnie napisał pan e mail proszę o podanie prawidłowego lub inny kontakt 692-150-767 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 12.02.2013 22:45

Wysłałem prawidłowy e-mail.
Przepraszam za błąd !!!!
Pozdrawiam
alukanko
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) alukanko » 04.01.2019 16:50

Witam bardzo serdecznie
Podczas corocznych podróży do Chorwacji przywożę sobie nasiona warzyw .
Niby u nas w kraju nie brakuje nasion , ale ponieważ klimat zaczyna być podobny do chorwackiego i ceny są bardzo opłacalne
to szukam wytrwale i znajduję .
Gdyby ktoś poszedł moją drogą to proszę sprawdzać maksymalny termin użycia nasion do siewu .
W ubiegłym zdarzyło się kupić nasiona z terminem 2015 rok !

Tyle wstępu .
Mam pytanie ?
Kupiłem nasiona rośliny z rodziny kapustnych o nazwie "STOĆNI KLEJ "
nie mogę namierzyć do jakiej polskiej rośliny to porównać ?

Czy ktoś pomoże ?
Z góry dziękuję :papa: :papa: :?:
Poprzednia strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
ogrodnictwo przydomowe w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone