Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ogólnopolskie spotkanie forumowiczów? - co o tym sądzicie?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
slawek
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 21.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek » 25.09.2003 22:23

jestem za, czekam na dalszy rozwoj sytuacji. :D pozdrawiam
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 26.09.2003 11:44

Jeśli ma coś z tego wyjść to już trzeba się zdecydować na konkretne miejsce i termin (kwestia rezerwacji większej ilości miejsc ). Wcześniej zaproponowano termin na 18 - 19 października - teraz należy ostatecznie się zdecydować. Ale najwięcej problemów sprawia miejsce - proponuję zrobić coś w formie głosowania (podobnie jak to wyglądało z propozycjami na logo cromaniaków). No i ostatnia kwestia - ale dość ważna - co z zaproszeniem Leona? Na razie się nie odzywa, więc może spróbujemy napisać wiadomość w poście w którym zabierał głos (w jego skrzynce pojawi się odnośnik i może w ten sposób dowie się o całej akcji). Oczywiście najlepiej gdy ktoś do niego napisze prywatnie.
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 26.09.2003 13:07

Popieram Kazimierz. Miejsce na spotkanie wysmienite.Pozdrawiam
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 26.09.2003 14:54

Wyśmienity pomysł popieram Każimierz czekam na rozwój sytuacji ą może Sandomierz :?: :?: :D
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 07.10.2003 07:45

:( ....idea upadła.... :(
....a szkoda, ale niestety często tak bywa że im dalej w las tym zapału mniej.......
pzdr
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 07.10.2003 08:01

Ja już od jakiegoś czasu zauważyłam, że temat ucichł więc też przestałam namawiać.
Z E T
Spotkanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z E T » 07.10.2003 10:22

Codziennie czytam nowe posty, i uważam, że idea spotkania forumowiczów jest godna polecenia. Sam mimio, że sam mało czynnie uczestniczę w forum o jak już na wstępie napisałem czytem je prawie codziennie. A może by tak sylwester forumowiczów ?????? lub Andrzejki ????
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 07.10.2003 10:37

Pomysł jest bardzo fajny, sama chciałabym w nim uczestniczyć, ale wydaje mi się, że ze względów technicznych nie jest to za bardzo możliwe-zawsze ktos niebędzie mógł, za daleko......
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2003 20:05

Bruno napisał(a):Może trzeba zrobić tak że jak będą już 100% chętni naniesiemy na mapę miejsca zamieszkania i poszukamy "złotego środka".....

Jeśli chodzi o miejsce "zbiegowiska" ,pomysł zaproponowany powyżej przez Bruna jest wg mnie najfajniejszy tzn. każdy kilka kilometrów przejedzie, a jak ktoś mieszka w CITY imprezy to jego korzyść :D
Jeśli chodzi natomiast o chęci, to też zgadzam się że: cyt: "im dalej w las tym zapału mniej....... ". Chociaż zaproponowałem to spotkanie, to patrząc na rozwój sytuacji, nie bardzo wierzę, by się ono udało :cry: , a wspólny Sylwester :?: :?: - to już chyba między bajki włożyć :wink:
A MOŻE SIĘ CHOLERA JEDNAK MYLĘ :?: :?: :!: :wink: :lol: MOŻE SIĘ ZMOBILIZUJEMY :?: :?:
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 08.10.2003 07:20

Ja gdziekolwiek, kiedykolwiek.......ale czekam na resztę
pzdr.
ps.
mam nadzieje że cro-maniacy to nie misie które zapadają w zimowy sen :)
Z E T
Spotkanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z E T » 08.10.2003 10:05

A może najpierw spotkania w "podgrupach" np. spotkanie we Wrocławiu forumowiczów z Wrocławia i okolic oraz tych co chcieliby dojechać. Termin np. 15.11. miejsce Wrocław Rynek a dokładniej minibrowar Spiż lub jakaś inna fajna knajpka. Jesli to spotkanie udałoby się zorganizować to wiadomo by było ilu jest naprawdę chetnych do tego typu imprez i można razem zrobić coś wiekszego, czemy nie sylwester ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.10.2003 22:30

Co do Wrocka, to spotkaliśmy się dwukrotnie przy piwku, a maciogg zaproponował miejsce na forum by się tam umawiać:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=238 ... sc&start=0
ale ogólnie chodzi tu o ogólnopolskie spotkanie. Jeśli natomiast chodzi o Sylwester to ja bardzo chętnie, ale szczerze mówiąc nie bardzo w to wierzę, zgadzając się z opiniami Bruna ...o czym wyżej w postach.
Pzdr.
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ogólnopolskie spotkanie forumowiczów? - co o tym sądzicie? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone