Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Oferta znaleziona na facebooku - jak nie dać się oszukać.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eresen
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.02.2023
Oferta znaleziona na facebooku - jak nie dać się oszukać.

Nieprzeczytany postnapisał(a) eresen » 13.02.2023 16:56

Znalazłem na grupie na FB Hrvatska Apartaments ciekawą ofertę nieopodal splitu.
Poniżej wklejam screeny z rozmowy. Jak zabezpieczyć się przed ewentualnym wałem? Jest jakiś sposób?
Cena 70 euro za tą miejscówe wydaje się troche podejrzana. (co prawda nigdy nie byłem w Chorwacji, ale na tle innych ofert jest całkiem ok). Miejscówa to Jesenice.
rozmowa.png

rozmowa 3.png

rozmowa 2.png
michał1234
Croentuzjasta
Posty: 340
Dołączył(a): 07.05.2021
Re: Oferta znaleziona na facebooku - jak nie dać się oszukać

Nieprzeczytany postnapisał(a) michał1234 » 13.02.2023 17:02

Tzn. masz adres, mail i telefon?
5 minut pieszo do plaży to może być ok 500 metrów. Bez klimy to cena nie jakoś przesadnie podejrzana, a w zasadzie zupełnie normalna. Ale wszystko zależy od konkretnego położenia. Może być np. obok głównej drogi. Albo wręcz przeciwnie. Na podstawie adresu czy nazwy domu możesz poszukać na innych stronach informacji na ich temat. Bywa, że właściciele się reklamują w kilku miejscach.
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015
Re: Oferta znaleziona na facebooku - jak nie dać się oszukać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 24.02.2023 01:54

eresen napisał(a):Znalazłem na grupie na FB Hrvatska Apartaments ciekawą ofertę nieopodal splitu.
Poniżej wklejam screeny z rozmowy. Jak zabezpieczyć się przed ewentualnym wałem? Jest jakiś sposób?
Cena 70 euro za tą miejscówe wydaje się troche podejrzana. (co prawda nigdy nie byłem w Chorwacji, ale na tle innych ofert jest całkiem ok). Miejscówa to Jesenice.
rozmowa.png

rozmowa 3.png

rozmowa 2.png


To normalna cena jak za Jesenice.
Spytaj, czy mają stronę www

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Oferta znaleziona na facebooku - jak nie dać się oszukać.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone